Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Kryt iPhone11 se dvěma ochrannými skly - undefined
Kryt iPhone11 se dvěma ochrannými skly - undefined
Kryt iPhone11 se dvěma ochrannými skly - undefined
Kryt iPhone11 se dvěma ochrannými skly - undefined
Kryt iPhone11 se dvěma ochrannými skly - undefined
Kryt iPhone11 se dvěma ochrannými skly - undefined
1 z 5
Nové

Kryt iPhone11 se dvěma ochrannými skly

Kup teď
2x zakoupeno
149 Kč
K dispozici
2 ks
1 ks
Doprava a platba
Balíkovna Od 63 Kč
Zásilkovna ČR přes Aukro na výdejní místo Od 77 Kč
Zaslat.cz kurýr na adresu 122 Kč
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
Kryt iPhone11 se dvěma ochrannými skly
Popis předmětu
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
  • Je vyroben z průhledného polykarbonátu a flexibilních materiálů, aby se pouzdro perfektně přizpůsobilo tlačítkům a mohlo se optimalně používat. Všechny materiály a povlaky byly optimalizovány tak, aby zabránily žloutnutí pouzdra v průběhu času.
  • S vestavěnými magnety, které se perfektně zarovnávají s iPhonem 11, se pouzdro velmi snadno drží a zajišťuje rychlejší bezdrátové nabíjení. Toto pouzdro MagSafe pro iPhone 11 je kompatibilní se všemi certifikáty Qi. Vaše telefonní pouzdro MagSafe se nesundá, ať se jakkoliv kýve.
  • Toto telefonní pouzdro iPhone 11 má měkký rám a tvrdý zadní kryt, kombinovaný s novou konstrukcí ochrany před pády, která účinně absorbujte nárazy a chrání telefon, displej a fotoaparát.
  • Není potřeba dokupovat další ochranu pro kamery. Design ochranného krytu kamery je o 2 mm vyšší než kamera, aby ji chránil před poškrábáním stoly nebo jinými předměty.
  • Magnetické pouzdro Qasyfanc je kompatibilní pouze s iPhone 11. Slibujeme, že poskytneme dobrý servis každému zákazníkovi. Pokud máte před nebo po nákupu jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat.
Je vyroben z průhledného polykarbonátu a flexibilních materiálů, aby se pouzdro perfektně přizpůsobilo tlačítkům a mohlo se optimalně používat. Všechny materiály a povlaky byly optimalizovány tak, aby zabránily žloutnutí pouzdra v průběhu času. S vestavěnými magnety, které se perfektně zarovnávají s iPhonem 11, se pouzdro velmi snadno drží a zajišťuje rychlejší bezdrátové nabíjení. Toto pouzdro MagSafe pro iPhone 11 je kompatibilní se všemi certifikáty Qi. Vaše telefonní pouzdro MagSafe se nesundá, ať se jakkoliv kýve. Toto telefonní pouzdro iPhone 11 má měkký rám a tvrdý zadní kryt, kombinovaný s novou konstrukcí ochrany před pády, která účinně absorbujte nárazy a chrání telefon, displej a fotoaparát. Není potřeba dokupovat další ochranu pro kamery. Design ochranného krytu kamery je o 2 mm vyšší než kamera, aby ji chránil před poškrábáním stoly nebo jinými předměty. Magnetické pouzdro Qasyfanc je kompatibilní pouze s iPhone 11. Slibujeme, že poskytneme dobrý servis každému zákazníkovi. Pokud máte před nebo po nákupu jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat.

Nabídka č. 7062574546 Vystaveno 06.07. 23:07 Zobrazení: 14