Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Kuchyňská chňapka ETNIK, bílá, bavlněná - Vybavení do kuchyně
Kuchyňská chňapka ETNIK, bílá, bavlněná - Vybavení do kuchyně
Kuchyňská chňapka ETNIK, bílá, bavlněná - Vybavení do kuchyně
Kuchyňská chňapka ETNIK, bílá, bavlněná - Vybavení do kuchyně
Kuchyňská chňapka ETNIK, bílá, bavlněná - Vybavení do kuchyně
1 z 4
Nové

Kuchyňská chňapka ETNIK, bílá, bavlněná

(7044532816)
Cena
259 Kč
Ukončeno v pondělí 25. 9. 2023, 05:54:16
Žádný sledující
 • Popis předmětu
 • Náklady na přepravu a platba
 • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Kód zboží

Jedním z nejdůležitějších prvků kuchyňského vybavení nebo kuchyňského koutu jsou kuchyňské textilie včetně kuchyňských chňapek, zástěr nebo bavlněných utěrek. V naši nabídce najdete všechny potřebné produkty v mnoha módních designech a barvách. Slaďte doplňky do vaší kuchyně!

Pro každého kdo vaří a připravuje pokrmy doma, kuchyňská chňapka ETNIK v bílé barvě je nezbytnost. Vyberte si tento výrobek pro pohodlné a především bezpečné vyjmutí nádobí z trouby nebo zachycení horkého hrnce. Prezentovaný produkt je nejvyšší kvality. Materiál, ze kterého byl tento kuchyňský set vyroben, je odolný a pevný, díky čemuž vám bude sloužit mnoho let. Díky tomu, že bílá kuchyňská chňapka byla vyrobena z bavlny je příjemná na dotek. 

Kuchyňskou chňapku můžete bez obav prát v pračce podle info ze štítku. Kuchyňská chňapka ETNIK je také skvělým nápadem na dárek pro milovníky vaření. 

Vlastnosti produktu:

 • kuchyňská chňapka s podložkou pod hrnec, 
 • bílá barva, 
 • kuchyňský set obsahuje háčky k zavěšení,
 • vyrobeno z kvalitní bavlny, 
 • praktický kuchyňský doplněk, 
 • můžete prát v pračce, 
 • stylový a moderní design, 
 • skvělý nápad na dárek pro milovníky vaření nebo do nového bytu, 
 • originální výrobek francouzské značky Atmosphera.
Jedním z nejdůležitějších prvků kuchyňského vybavení nebo kuchyňského koutu jsou kuchyňské textilie včetně kuchyňských chňapek, zástěr nebo bavlněných utěrek. V naši nabídce najdetevšechny potřebné produkty v mnoha módních designech a barvách. Slaďte doplňky do vaší kuchyně!Pro každého kdovaří a připravuje pokrmy doma, kuchyňská chňapka ETNIKv bílé barvě je nezbytnost.Vyberte si tento výrobek pro pohodlné a především bezpečné vyjmutí nádobí z trouby nebo zachycení horkého hrnce.Prezentovaný produkt je nejvyšší kvality. Materiál, ze kterého byl tento kuchyňský set vyroben, je odolný a pevný, díky čemuž vám bude sloužit mnoho let. Díky tomu, že bílá kuchyňská chňapka byla vyrobena z bavlny je příjemná na dotek.Kuchyňskou chňapku můžete bez obav prát v pračce podle info ze štítku. Kuchyňská chňapka ETNIK je také skvělým nápadem na dárek pro milovníky vaření.Vlastnosti produktu:kuchyňská chňapka s podložkou pod hrnec,bílá barva,kuchyňský set obsahuje háčky k zavěšení,vyrobeno z kvalitní bavlny,praktický kuchyňský doplněk,můžete prát v pračce,stylový a moderní design,skvělý nápad na dárek pro milovníky vaření nebo do nového bytu,originální výrobek francouzské značky Atmosphera.
Nabídka č. 7044532816Zobrazení: 12