chevron_left Kulmy

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Typ
Vlastnosti Značka Materiál
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Kulmy

Značka
V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 331 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 331 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
Seznam nabídek
Populární nabídky
123456 chevron_right chevron_right

Oslňte okolí svou vlnitou hřívou. Plážové vlny, vlasy samá lokna nebo rozverné prstýnky? Vyzkoušejte všechny typy vln díky kulmám, které seženete jednoduše u nás na Aukru.

klasická kulma

Klasická kulma na vlasy

Klasická kulma by neměla chybět v žádné dámské koupelně. Díky ní si na hlavě za pár minut vykouzlíte elegantní účes, který vašim vlasům dodá objem. Při výběru kulmy dbejte na následující důležité parametry. Regulace teploty je naprosto zásadní, nikdo nestojí o spálené, zničené vlasy. Pokud máte vlasy jemné, doporučujeme si teplotu nastavit nižší, například do 140 °C, hustší vlasy pro natočení potřebují teplotu o něco vyšší. Druhou a neméně důležitou funkcí, kterou jistě oceníte, je automatické vypnutí.

Kónická kulma na lokny

Kónická kulma vám vykouzlí vlny, které vypadají jemně a přirozeně. Rozdíl mezi klasickou kulmou je v jejím tvaru. Válec kónické kulmy se zužuje, díky němu se vám u hlavy vytvoří široké vlny, které dodají vlasům objem a postupně se do délek vlasů zužují

kónocká kulma
trojkulma

Trojkulma na plážové vlny

Princeznovské vlny, plážové vlny, říkejte tomu jak chcete, shodneme se ale na tom, že trojkulma je hit posledních let. Nezáleží na věku, lehké vlnky sluší každé dívce i starší ženě. Trojkulma má tři nahřívací válce, které vám vytvoří pouze jeden typ účesu, a tím jsou krásně vypadající vlny. Stejně jako u klasické kulmy si i u trojkulmy snadno nastavíte teplotu podle typu vašich vlasů. 


Multistyler aneb kulma s více nástavci

Nevíte jakou kulmu si vybrat, neboť chcete každý den jiný typ vln? Pak je pro vás nejlepším řešením koupit si multistyler. Ten disponuje několika nástavci, díky kterým si vytvoříte různě velké vlny, ale navíc si s dalším nástavcem klidně i vlasy narovnáte do hladkého závoje. Multistyler je taková kulma, žehlička a kartáč v jednom


multistyler
automatická kulma

Automatická kulma

Dokonalé lokny téměř bez práce? Ano, s automatickou kulmou to není žádný problém. Automatický systém vám pramen vlasů navije za pomoci rotačního válce a udrží ho v tepelné izolační komoře, kde pramen navlní. Na vás je pouze nastavit vhodnou teplotu, a to v rozmezí od 150 °C pro jemné vlasy a maximálně 240 °C pro nepoddajné a husté vlasy.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up