Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
KUNČICE POD ONDŘEJNÍKEM FOTO LOCHMANN BESKYDY Nový Jičín FRÝDEK MÍSTEK - Pohlednice místopis
KUNČICE POD ONDŘEJNÍKEM FOTO LOCHMANN BESKYDY Nový Jičín FRÝDEK MÍSTEK - Pohlednice místopis
KUNČICE POD ONDŘEJNÍKEM FOTO LOCHMANN BESKYDY Nový Jičín FRÝDEK MÍSTEK - Pohlednice místopis
1 z 2

KUNČICE POD ONDŘEJNÍKEM FOTO LOCHMANN BESKYDY Nový Jičín FRÝDEK MÍSTEK

(7046066708)
Žádný příhoz
668 Kč
Ukončeno v úterý 7. 11. 2023, 18:48:00
Nikdo nezakoupil
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
Žádný sledující
Žádný příhoz
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Barevnost
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží

cca 1926, KUNČICE POD ONDŘEJNÍKEM, okres FRÝDEK MÍSTEK (Historie, Slezsko, Severní Východní Morava, Beskydy, Moravskoslezský kraj, Slovensko, Prostřední, Horní Bečva, Radegast, Frenštát Rožnov pod Radhoštěm, Pustevně, Morávka, Staré Hamry, Lysá hora, Pražmo, Ostravice, Vsetín, Frýdek Místek, Nový Jičín, Bezkyd)

Velice pěkná ČB, MF stará, historická, originální, sběratelská REAL FOTO pohlednice / pohled, v bezvadné, sbírkové kvalitě - intaktní.

Pohled na krásná krajina a roztroušená zástavba Kunčice pod Ondřejníkem, okolní kopce a krajina Beskyd, údolí.

Pohlednice je velice pěkná, čistá, nepoškozená. Fotografie je pěkná, čistá, velmi dobře čitelná, dobrý soutisk. Mnoho bezvadných detailů, vhodné k digitalizaci a archivaci.

Růžky pevné, nezlomené, ostré, hrany v pořádku.

Stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku)


REVERS: prošlá poštou, pěkná, čistá, kompletní. Známka ČSP T. G. M. 50h zelená + razítko pp. VLP Vlaková pošta Český Těšín - Kojetín - Přerov, č. 777?. Posláno z KpO do Starý Plzenec, okres Plzeň město, slečna Marie Hoserová, úřednice.

Foto: ateliér Lochmann

Náklad: fotoateliér Lochmann

Vydal: fotoateliér Lochmann


Celkový stav předmětu je bezvadný - sbírková kvalita - vhodné do Vaší sbírky

Celkový stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku).


Kupující příhozem potvrzuje, že byl seznámen s celkovým stavem předmětu, včetně případných vad.

Kupujete to, co vidíte vyobrazeno. Více informací v popisu aukce a v záložce "Informace od prodejce".

Doporučené poštovné v rámci ČR při jednorázovém nákupu nad 1501 CZK zdarma (platí i v případě zakoupení více položek z jednoho aukro účtu).

Obyčejné poštovné a zásilka a její nedoručení je na riziko kupujícího. Volbou obyčejného poštovného kupující výslovně přejímá riziko nedoručení zásilky na sebe. 


Ceny poštovného určeny dle aktuálního ceníku v záložce "Náklady na přepravu a platba", který férově zohledňuje reálné náklady na spolehlivé doručení a bezpečné zabalení zakoupeného zboží. 


Všechny zakoupené předměty zasíláme ve sběratelském obalu a ochranné obálce.

Platba předem, bankovním převodem na účet FIO 88811333/2010 (zdarma), poštovní poukázkou typu A (dle ceníku České Pošty s. p.), nebo via PayPal info@konvolut.cz (v případě platby prostřednictvím služby PayPal však připočtěte +5% z konečné ceny zakoupeného zboží).

V případě jakýchkoli doplňujících dotazů využijte aukro kontaktní formulář (záložka Moje zprávy nebo funkce Zeptat se prodejce). 

Jako variabilní symbol při platbě uvádějte vždy ID/číslo aukro aukce/položky, prosím.

cca 1926, KUNČICE POD ONDŘEJNÍKEM, okres FRÝDEK MÍSTEK(Historie, Slezsko, Severní Východní Morava, Beskydy, Moravskoslezský kraj, Slovensko, Prostřední, Horní Bečva, Radegast, Frenštát Rožnov pod Radhoštěm, Pustevně, Morávka, Staré Hamry, Lysá hora, Pražmo, Ostravice, Vsetín, Frýdek Místek, Nový Jičín, Bezkyd)Velice pěkná ČB, MF stará, historická, originální, sběratelská REAL FOTO pohlednice / pohled, v bezvadné, sbírkové kvalitě - intaktní.Pohled na krásná krajina a roztroušená zástavba Kunčice pod Ondřejníkem, okolní kopce a krajina Beskyd, údolí. Pohlednice je velice pěkná, čistá, nepoškozená. Fotografie je pěkná, čistá, velmi dobře čitelná, dobrý soutisk. Mnoho bezvadných detailů, vhodné k digitalizaci a archivaci. Růžky pevné, nezlomené, ostré, hrany v pořádku.Stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku)REVERS: prošlá poštou, pěkná, čistá, kompletní. Známka ČSP T. G. M. 50h zelená + razítko pp. VLP Vlaková pošta Český Těšín - Kojetín - Přerov, č. 777?. Posláno z KpO do Starý Plzenec, okres Plzeň město, slečna Marie Hoserová, úřednice.Foto: ateliér LochmannNáklad: fotoateliér LochmannVydal: fotoateliér LochmannCelkový stav předmětu je bezvadný - sbírková kvalita - vhodné do Vaší sbírkyCelkový stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku).Kupující příhozem potvrzuje, že byl seznámen s celkovým stavem předmětu, včetně případných vad. Kupujete to, co vidíte vyobrazeno. Více informací v popisu aukce a v záložce "Informace od prodejce". Doporučené poštovné v rámci ČR při jednorázovém nákupu nad 1501 CZK zdarma (platí i v případě zakoupení více položek z jednoho aukro účtu). Obyčejné poštovné a zásilka a její nedoručení je na riziko kupujícího. Volbou obyčejného poštovného kupující výslovně přejímá riziko nedoručení zásilky na sebe.Ceny poštovného určeny dle aktuálního ceníku v záložce "Náklady na přepravu a platba", který férově zohledňuje reálné náklady na spolehlivé doručení a bezpečné zabalení zakoupeného zboží.Všechny zakoupené předměty zasíláme ve sběratelském obalu a ochranné obálce. Platba předem, bankovním převodem na účet FIO 88811333/2010 (zdarma), poštovní poukázkou typu A (dle ceníku České Pošty s. p.), nebo via PayPal info@konvolut.cz (v případě platby prostřednictvím služby PayPal však připočtěte +5% z konečné ceny zakoupeného zboží). V případě jakýchkoli doplňujících dotazů využijte aukro kontaktní formulář (záložka Moje zprávy nebo funkce Zeptat se prodejce).Jako variabilní symbol při platbě uvádějte vždy ID/číslo aukro aukce/položky, prosím.
Nabídka č. 7046066708Zobrazení: 4