Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
KUNČICE POD RADHOŠTĚM Frenštát Ondřejní BESKYDY Frýdlant FRÝDEK MÍSTEK - Pohlednice místopis
KUNČICE POD RADHOŠTĚM Frenštát Ondřejní BESKYDY Frýdlant FRÝDEK MÍSTEK - Pohlednice místopis
KUNČICE POD RADHOŠTĚM Frenštát Ondřejní BESKYDY Frýdlant FRÝDEK MÍSTEK - Pohlednice místopis
1 z 2

KUNČICE POD RADHOŠTĚM Frenštát Ondřejní BESKYDY Frýdlant FRÝDEK MÍSTEK

(7046066709)
Žádný příhoz
148 Kč
Ukončeno v úterý 7. 11. 2023, 18:48:00
Nikdo nezakoupil
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
Žádný sledující
Žádný příhoz
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Barevnost
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží

cca 1952, VELKÉ KUNČICE POD RADHOŠTĚM (ONDŘEJNÍKEM), okres FRÝDEK MÍSTEK (Historie, Moravskoslezský kraj, region, Slezsko, Severní Morava, Beskydy, Jablunkov, Ostrava, Karviná, Český Těšín, Hnojník, Frenštát pod Radhoštěm, Trojanovice, Horní, Dolní, Prostřední Bečva)

Velice pěkná ČB, MF stará, historická, originální, sběratelská FOTO pohlednice / pohled, ve velmi dobré, sbírkové kvalitě.

Pohled na dřevěný kostel, Zakarpatská Rus, Ukrajina, dřevostavba, okolní stavení a krajina, kopce, hory, příroda, Beskydy. Víra, církev, křesťanství, pravoslaví.

Pohlednice je velice pěkná, čistá, nepoškozená. Fotografie je nepoškozená, pěkná, čistá, pěkně ostrá, velmi dobrý soutisk. Vhodné k digitalizaci a archivaci.

Růžky pevné, nezlomené, ostré, hrany v pořádku.

Stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku)


REVERS: prošlá poštou, kompletní. V reversní straně zažloutlé fleky (bez vlivu na přední stranu a kvalitu snímku. Známka ČSSR Ant. Zápotocký 30h modrofialová + razítko pp. Místek. Posláno z Kunčice do Brno, Zahradnická ulice, 14, pan Milan Tomiška.

Foto: x

Náklad: Orbis MF, ČB foto

Vydal: Orbis MF, ČB foto

Celkový stav předmětu je velmi dobrý - sbírková kvalita - vhodné do Vaší sbírky

Celkový stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku).


Kupující příhozem potvrzuje, že byl seznámen s celkovým stavem předmětu, včetně případných vad.

Kupujete to, co vidíte vyobrazeno. Více informací v popisu aukce a v záložce "Informace od prodejce".

Doporučené poštovné v ČR při jednorázovém nákupu nad 1001 CZK zdarma (platí i v případě zakoupení více položek z jednoho aukro účtu).

Obyčejné poštovné a zásilka a její nedoručení je na riziko kupujícího. Volbou obyčejného poštovného kupující výslovně přejímá riziko nedoručení zásilky na sebe.


Cena poštovného na území ČR:

Obyčejné psaní: 29 CZK do 50g, resp. 35 CZK od 51g

Doporučené psaní: 55 CZK do 50g, resp. 62 CZK od 51g

Cenné psaní: 80 CZK do 100g, resp. 90 CZK od 101g


Všechny zakoupené předměty zasíláme ve sběratelském obalu a ochranné obálce.

Platba předem, bankovním převodem na účet FIO 88811333/2010 (zdarma), poštovní poukázkou typu A (dle ceníku České Pošty), nebo via PayPal info@konvolut.cz (v případě platby prostřednictvím služby PayPal však připočtěte +5% z konečné ceny zakoupeného zboží).

V případě jakýchkoli doplňujících dotazů využijte aukro kontaktní formulář (záložka Moje zprávy nebo funkce Zeptat se prodejce).

Jako variabilní symbol uvádějte při platbě ID/číslo aukro aukce, prosím.

cca 1952, VELKÉ KUNČICE POD RADHOŠTĚM (ONDŘEJNÍKEM), okres FRÝDEK MÍSTEK (Historie, Moravskoslezský kraj, region, Slezsko, Severní Morava, Beskydy, Jablunkov, Ostrava, Karviná, Český Těšín, Hnojník, Frenštát pod Radhoštěm, Trojanovice, Horní, Dolní, Prostřední Bečva) Velice pěkná ČB, MF stará, historická, originální, sběratelská FOTO pohlednice / pohled, ve velmi dobré, sbírkové kvalitě. Pohled na dřevěný kostel, Zakarpatská Rus, Ukrajina, dřevostavba, okolní stavení a krajina, kopce, hory, příroda, Beskydy. Víra, církev, křesťanství, pravoslaví. Pohlednice je velice pěkná, čistá, nepoškozená. Fotografie je nepoškozená, pěkná, čistá, pěkně ostrá, velmi dobrý soutisk. Vhodné k digitalizaci a archivaci. Růžky pevné, nezlomené, ostré, hrany v pořádku. Stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku) REVERS: prošlá poštou, kompletní. V reversní straně zažloutlé fleky (bez vlivu na přední stranu a kvalitu snímku. Známka ČSSR Ant. Zápotocký 30h modrofialová + razítko pp. Místek. Posláno z Kunčice do Brno, Zahradnická ulice, 14, pan Milan Tomiška. Foto: x Náklad: Orbis MF, ČB foto Vydal: Orbis MF, ČB foto Celkový stav předmětu je velmi dobrý - sbírková kvalita - vhodné do Vaší sbírky Celkový stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku). Kupující příhozem potvrzuje, že byl seznámen s celkovým stavem předmětu, včetně případných vad. Kupujete to, co vidíte vyobrazeno. Více informací v popisu aukce a v záložce "Informace od prodejce". Doporučené poštovné v ČR při jednorázovém nákupu nad 1001 CZK zdarma (platí i v případě zakoupení více položek z jednoho aukro účtu). Obyčejné poštovné a zásilka a její nedoručení je na riziko kupujícího. Volbou obyčejného poštovného kupující výslovně přejímá riziko nedoručení zásilky na sebe. Cena poštovného na území ČR: Obyčejné psaní: 29 CZK do 50g, resp. 35 CZK od 51g Doporučené psaní: 55 CZK do 50g, resp. 62 CZK od 51g Cenné psaní: 80 CZK do 100g, resp. 90 CZK od 101g Všechny zakoupené předměty zasíláme ve sběratelském obalu a ochranné obálce. Platba předem, bankovním převodem na účet FIO 88811333/2010 (zdarma), poštovní poukázkou typu A (dle ceníku České Pošty), nebo via PayPal info@konvolut.cz (v případě platby prostřednictvím služby PayPal však připočtěte +5% z konečné ceny zakoupeného zboží). V případě jakýchkoli doplňujících dotazů využijte aukro kontaktní formulář (záložka Moje zprávy nebo funkce Zeptat se prodejce). Jako variabilní symbol uvádějte při platbě ID/číslo aukro aukce, prosím.
Nabídka č. 7046066709Zobrazení: 4