Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
KUNČICE POD RADHOŠTĚM Frenštát SKALKA BESKYDY Frýdlant FRÝDEK MÍSTEK - Pohlednice místopis
KUNČICE POD RADHOŠTĚM Frenštát SKALKA BESKYDY Frýdlant FRÝDEK MÍSTEK - Pohlednice místopis
KUNČICE POD RADHOŠTĚM Frenštát SKALKA BESKYDY Frýdlant FRÝDEK MÍSTEK - Pohlednice místopis
1 z 2

KUNČICE POD RADHOŠTĚM Frenštát SKALKA BESKYDY Frýdlant FRÝDEK MÍSTEK

(7046066706)
Žádný příhoz
368 Kč
Ukončeno v úterý 7. 11. 2023, 18:48:00
Nikdo nezakoupil
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
Žádný sledující
Žádný příhoz
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží

cca 1902, VELKÉ KUNČICE POD RADHOŠTĚM (ONDŘEJNÍKEM), okres FRÝDEK MÍSTEK (Historie, Moravskoslezský kraj, region, Slezsko, Severní Morava, Beskydy, Jablunkov, Ostrava, Karviná, Český Těšín, Hnojník, Frenštát pod Radhoštěm, Trojanovice, Horní, Dolní, Prostřední Bečva)

Velice pěkná RU, KuK, DA, ČB, MF stará, historická, originální, sběratelská pohlednice / pohled, knihtisk ve velmi dobré, sbírkové kvalitě.

Pohled na údolí pod Ondřejníkem, lázně Skalka, budova, okolí lázní, krajina, hostinec, lázeňská budova

Pohlednice je velice pěkná, čistá, nepoškozená. Fotografie je nepoškozená, pěkná, čistá, standardní soutisk. Vhodné k digitalizaci a archivaci.

Růžky pevné, nezlomené, nepatrně naťuklé, hrany místy nepatrně omšelé, v rámečku místy osahaná.

Stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku)


REVERS: RU, DA, KuK, prošlá poštou, kompletní. V reversní straně nepatrně omšelá a osahaná. Známka RU KuK Kreuzer 5 šedozelená + razítko dp. Niepolomice, Polska, Polsko, Wieliczka, Malopolska. Posláno z Kunčice do Niepolomice, hulánský pluk číslo 2, 4. eskadrona, pan Eduard Gajdůšek.

Foto: Kasalický Plzeň, ateliér, sign.

Náklad: Kasalický Plzeň, ateliér

Vydal: Kasalický Plzeň, ateliér

Celkový stav předmětu je velmi dobrý - sbírková kvalita - vhodné do Vaší sbírky

Celkový stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku)


Kupující příhozem potvrzuje, že byl seznámen s celkovým stavem předmětu, včetně případných vad. Kupujete to, co vidíte vyobrazeno. Více informací v popisu aukce a v záložce "Informace od prodejce"

Doporučené poštovné v ČR při jednorázovém nákupu nad 1001 CZK zdarma (platí i v případě zakoupení více položek z jednoho aukro účtu). Obyčejné poštovné a zásilka a její nedoručení je na riziko kupujícího. Volbou obyčejného poštovného kupující výslovně přejímá riziko nedoručení zásilky na sebe. Osobní odběr v Sušici, okres Klatovy možný po předchozí domluvě.


Cena poštovného na území ČR:

Obyčejné psaní: 29 CZK do 50g, resp. 35 CZK od 51g

Doporučené psaní: 55 CZK do 50g, resp. 62 CZK od 51g

Cenné psaní: 65 CZK do 100g, resp. 75 CZK od 101g


Všechny zakoupené předměty zasíláme ve sběratelském obalu a ochranné obálce. Platba předem, bankovním převodem na účet FIO 88811333/2010 nebo via PayPal info@konvolut.cz

V případě jakýchkoli doplňujících dotazů využijte aukro kontaktní formulář (záložka Moje zprávy nebo funkce Zeptat se prodejce)

cca 1902, VELKÉ KUNČICE POD RADHOŠTĚM (ONDŘEJNÍKEM), okres FRÝDEK MÍSTEK (Historie, Moravskoslezský kraj, region, Slezsko, Severní Morava, Beskydy, Jablunkov, Ostrava, Karviná, Český Těšín, Hnojník, Frenštát pod Radhoštěm, Trojanovice, Horní, Dolní, Prostřední Bečva) Velice pěkná RU, KuK, DA, ČB, MF stará, historická, originální, sběratelská pohlednice / pohled, knihtisk ve velmi dobré, sbírkové kvalitě. Pohled na údolí pod Ondřejníkem, lázně Skalka, budova, okolí lázní, krajina, hostinec, lázeňská budova Pohlednice je velice pěkná, čistá, nepoškozená. Fotografie je nepoškozená, pěkná, čistá, standardní soutisk. Vhodné k digitalizaci a archivaci. Růžky pevné, nezlomené, nepatrně naťuklé, hrany místy nepatrně omšelé, v rámečku místy osahaná. Stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku) REVERS: RU, DA, KuK, prošlá poštou, kompletní. V reversní straně nepatrně omšelá a osahaná. Známka RU KuK Kreuzer 5 šedozelená + razítko dp. Niepolomice, Polska, Polsko, Wieliczka, Malopolska. Posláno z Kunčice do Niepolomice, hulánský pluk číslo 2, 4. eskadrona, pan Eduard Gajdůšek. Foto: Kasalický Plzeň, ateliér, sign. Náklad: Kasalický Plzeň, ateliér Vydal: Kasalický Plzeň, ateliér Celkový stav předmětu je velmi dobrý - sbírková kvalita - vhodné do Vaší sbírky Celkový stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku) Kupující příhozem potvrzuje, že byl seznámen s celkovým stavem předmětu, včetně případných vad. Kupujete to, co vidíte vyobrazeno. Více informací v popisu aukce a v záložce "Informace od prodejce" Doporučené poštovné v ČR při jednorázovém nákupu nad 1001 CZK zdarma (platí i v případě zakoupení více položek z jednoho aukro účtu). Obyčejné poštovné a zásilka a její nedoručení je na riziko kupujícího. Volbou obyčejného poštovného kupující výslovně přejímá riziko nedoručení zásilky na sebe. Osobní odběr v Sušici, okres Klatovy možný po předchozí domluvě. Cena poštovného na území ČR: Obyčejné psaní: 29 CZK do 50g, resp. 35 CZK od 51g Doporučené psaní: 55 CZK do 50g, resp. 62 CZK od 51g Cenné psaní: 65 CZK do 100g, resp. 75 CZK od 101g Všechny zakoupené předměty zasíláme ve sběratelském obalu a ochranné obálce. Platba předem, bankovním převodem na účet FIO 88811333/2010 nebo via PayPal info@konvolut.cz V případě jakýchkoli doplňujících dotazů využijte aukro kontaktní formulář (záložka Moje zprávy nebo funkce Zeptat se prodejce)
Nabídka č. 7046066706Zobrazení: 7