Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

LED magnetický digitální časovač - Zařízení pro dům a zahradu
LED magnetický digitální časovač - Zařízení pro dům a zahradu
LED magnetický digitální časovač - Zařízení pro dům a zahradu
LED magnetický digitální časovač - Zařízení pro dům a zahradu
1 z 3
Rozbaleno

LED magnetický digitální časovač

Skončeno
7 přihazovalo
170 Kč
Ukončeno v neděli 26. 5. 2024, 20:14:22
Vyhráno uživatelem m...5
Bezpečné přihazování s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
Doprava a platba
Balíkovna Od 70 Kč
Zásilkovna na výdejní místo Od 85 Kč
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
LED magnetický digitální časovač
Popis předmětu
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Kód zboží

O této položce

  • 【Otočný časovač a snadná obsluha】: Velký digitální časovač AVINIA rychle a snadno upraví čas pouze otočením vnějšího kroužku a jedním dotykovým tlačítkem jednoduše spustíte/zastavíte odpočítávání času (rozsah časování 0-99 minut), navrženo pro kuchyně, třída, fitness, schůzky a další, ať už jsme starší nebo děti, tento rotační časovač můžeme snadno ovládat a používat.

 

  • 【Použití více scén】: co nám tento časovač otočení přinese? Např. jako časovač vaření v kuchyni se rozloučíte s příliš syrovými nebo příliš propečenými steaky, dokonce i vy jako profíci! jako dětský časovač, pro zvýšení povědomí dětí o čase, připomenutí dětem, aby vyvážily hry a učení, buďte také časovačem pro učitele, časovačem pro studenty, časovačem ve třídě, časovačem cvičení, časovačem štěkání, časovačem setkání, časovačem hry, časovačem vajec, časovačem tělocvičny, časovačem BBQ .

 

  • 【Nepřetržité světlo a velké číslice】: Tři úrovně jasu jsou „REŽIM KONSTANTNÍHO JASU“, „DIM MODE“ a „SVĚTLO VYPNUTO“, pro uspokojení různých požadavků, podle okolního osvětlení nastavte režim, jaký potřebujete, starejte se o své oči a užívat si LED velké číslice. jaký chytrý vizuální časovač!

 

  • 【Hlasitý alarm a magnetický】: Zvukový alarm ve třech úrovních od ticha až do 90 dB. Hlasitý alarm zajišťuje zvuk slyšitelný v jiné místnosti, chytré připomenutí času, už se nebudeme starat o převaření nebo zapomeneme na něco, co jsme měli udělat, ale neudělali Silné magnety na zadní straně se mohou pevně přilepit na ledničku, troubu, tabuli a jakékoli železné stěny, což usnadňuje ovládání jednou rukou.

 

  • 【Úspora energie a záruka 365 dní】: Napájení 3 bateriemi AAA; pokud časovač neběží a bez jakékoli operace, jas displeje se ztlumí a během několika sekund zhasne. Nebojte se, že v režimu spánku nebude spotřebovávat energii.

 

Orientační cena dle Amazon: 455 CZK

O této položce 【Otočný časovač a snadná obsluha】: Velký digitální časovač AVINIA rychle a snadno upraví čas pouze otočením vnějšího kroužku a jedním dotykovým tlačítkem jednoduše spustíte/zastavíte odpočítávání času (rozsah časování 0-99 minut), navrženo pro kuchyně, třída, fitness, schůzky a další, ať už jsme starší nebo děti, tento rotační časovač můžeme snadno ovládat a používat. 【Použití více scén】: co nám tento časovač otočení přinese? Např. jako časovač vaření v kuchyni se rozloučíte s příliš syrovými nebo příliš propečenými steaky, dokonce i vy jako profíci! jako dětský časovač, pro zvýšení povědomí dětí o čase, připomenutí dětem, aby vyvážily hry a učení, buďte také časovačem pro učitele, časovačem pro studenty, časovačem ve třídě, časovačem cvičení, časovačem štěkání, časovačem setkání, časovačem hry, časovačem vajec, časovačem tělocvičny, časovačem BBQ . 【Nepřetržité světlo a velké číslice】: Tři úrovně jasu jsou „REŽIM KONSTANTNÍHO JASU“, „DIM MODE“ a „SVĚTLO VYPNUTO“, pro uspokojení různých požadavků, podle okolního osvětlení nastavte režim, jaký potřebujete, starejte se o své oči a užívat si LED velké číslice. jaký chytrý vizuální časovač! 【Hlasitý alarm a magnetický】: Zvukový alarm ve třech úrovních od ticha až do 90 dB. Hlasitý alarm zajišťuje zvuk slyšitelný v jiné místnosti, chytré připomenutí času, už se nebudeme starat o převaření nebo zapomeneme na něco, co jsme měli udělat, ale neudělali Silné magnety na zadní straně se mohou pevně přilepit na ledničku, troubu, tabuli a jakékoli železné stěny, což usnadňuje ovládání jednou rukou. 【Úspora energie a záruka 365 dní】: Napájení 3 bateriemi AAA; pokud časovač neběží a bez jakékoli operace, jas displeje se ztlumí a během několika sekund zhasne. Nebojte se, že v režimu spánku nebude spotřebovávat energii. Orientační cena dle Amazon: 455 CZK

Nabídka č. 7063533002 Vystaveno 21.05. 20:05 Zobrazení: 57