Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Lego Duplo figurky - novější typ figurek - cena za 1 ks - Hračky
Lego Duplo figurky - novější typ figurek - cena za 1 ks - Hračky
1 z 1
Použité

Lego Duplo figurky - novější typ figurek - cena za 1 ks

(7045712756)
Cena
35 Kč
Ukončeno ve čtvrtek 26. 10. 2023, 06:57:12
Bezpečný nákup s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Žádný sledující
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt

Duplo figurka je perfektním dárkem pro vaše dítě, které miluje Lego duplo. Tato položka obsahuje jednu originální Lego duplo figurku, která je náhodně vybrána z našeho skladu. Každá postavička je jiná a má svůj vlastní charakter a vzhled. Pokud si objednáte více než jednu položku, můžeme vám zaručit, že až do 50ti kusů bude každá postavička jiná.


S duplo figurkou si můžete užít hodiny zábavy a kreativity. Můžete si s ní hrát sami nebo s přáteli a rodinou. Můžete si vytvářet různé scény z reálného života nebo z pohádek. Můžete si představit, že jste na zábavním parku, na farmě, ve školce nebo na hradě. Nebo můžete kombinovat postavičku podle vaší fantazie.


Duplo figurka je vhodná pro děti od 18 měsíců do 5 let. Duplo figurka je velká, barevná a snadno spojitelná, takže se dá použít s jinými sadami Lego duplo. Duplo figurka také pomáhá rozvíjet jemnou motoriku, fantazii a kreativitu dětí.

Duplo figurka je perfektním dárkem pro vaše dítě, které miluje Lego duplo. Tato položka obsahujejednuoriginální Lego duplo figurku, která je náhodně vybrána z našeho skladu. Každá postavička je jiná a má svůj vlastní charakter a vzhled. Pokud si objednáte více než jednu položku, můžeme vám zaručit, žeaž do 50ti kusůbude každá postavička jiná.S duplo figurkou si můžete užít hodiny zábavy a kreativity. Můžete si s ní hrát sami nebo s přáteli a rodinou. Můžete si vytvářet různé scény z reálného života nebo z pohádek. Můžete si představit, že jste na zábavním parku, na farmě, ve školce nebo na hradě. Nebo můžete kombinovat postavičku podle vaší fantazie.Duplo figurka je vhodná pro děti od 18 měsíců do 5 let. Duplo figurka je velká, barevná a snadno spojitelná, takže se dá použít s jinými sadami Lego duplo. Duplo figurka také pomáhá rozvíjet jemnou motoriku, fantazii a kreativitu dětí.
Nabídka č. 7045712756Zobrazení: 60