Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Letní větrovka - Oblečení pro děti
Letní větrovka - Oblečení pro děti
1 z 1
Použité

Letní větrovka

Aukce
Žádný příhoz
60 Kč
Končí v pátek 21. 6. 10:40
Kolik přihodit?
Doprava a platba
Balíkovna Od 63 Kč
Doporučená zásilka 75 Kč
Zásilkovna ČR přes Aukro na výdejní místo Od 77 Kč
Osobní převzetí
Brno
Doba dodání 4-6 dní
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Letní větrovka
Popis předmětu
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Velikost
Pohlaví
Období
Barva

Lehká bunda na léto nebo přechodné období. Bunda má dvojí zapínání proti profouknutí až ke krku a kapuci. Značka Wolf, velikost 98, ale je o fous větší. Nošená asi 2x, takže téměř nová.


Aukce je možné slučovat. Vše posílám doporučeně po připsání platby na můj účet. V případě zakoupení více než 2 kusů bude poštovné uvedeno dodatečně a bude výhodnější. Osobní odběr je možný v Brně. Pokud dražíte víc věcí, kontaktujte mne prosím po vydražení první z nich na můj mail, stejně jako v případě dotazu. Ve všední dny odpovídám nejpozději do 24 hodin.

Lehká bunda na léto nebo přechodné období. Bunda má dvojí zapínání proti profouknutí až ke krku a kapuci. Značka Wolf, velikost 98, ale je o fous větší. Nošená asi 2x, takže téměř nová. Aukce je možné slučovat. Vše posílám doporučeně po připsání platby na můj účet. V případě zakoupení více než 2 kusů bude poštovné uvedeno dodatečně a bude výhodnější. Osobní odběr je možný v Brně. Pokud dražíte víc věcí, kontaktujte mne prosím po vydražení první z nich na můj mail, stejně jako v případě dotazu. Ve všední dny odpovídám nejpozději do 24 hodin.

Nabídka č. 7039695173 Vystaveno 14.06. 10:06 Zobrazení: 1