Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
LP Dire Straits - Dire Straits, 1978 EX - LP / Vinylové desky
LP Dire Straits - Dire Straits, 1978 EX - LP / Vinylové desky
1 z 1
Použité
6 přihazovalo
625 Kč
Ukončeno v sobotu 25. 11. 2023, 21:08:00
Vyhráno uživatelem a...6
11 sledovalo
6 přihazovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Doba vzniku
Typ
Počet otáček
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží

LP Dire Straits - Dire Straits, 1978

   Vertigo     6360 162

  EX++     Volume doprava!

   Fošna je v krásném stavu, legendární Rock a pouze pár něžných vlásenek. Paráda. Obal je krásný a hranatý, čerstvě upečený, jako nový. Hezká košilka k tomu. Howgh!

Desky hodnotím vizuálně a korektně. Dotazy? Pište, volejte. Pokud nebudu na houbách, na šachtě, v hospodě pod stolem, tak obratem odpovím.

Elpíčka pereme, ždímáme, vysáváme a sušíme v paprscích jarního slunce s vůní šafránu a levandule!!!!!Při bylinkové, stříbronedělní meditaci nad elpíčky jsme vyslyšeli jejich šepot a vypraná elpíčka nyní  oblékáme do nových košilek Versace a Gucci !!!! :-)

Nyní všechna alba oblékáme do nové kolekce plastových obalů z pravé moravské ropy! Díky originální receptuře, chrání desky proti drážkožerům a deskovrtům!!

Vinyl Forever!

LP Dire Straits - Dire Straits, 1978 Vertigo 6360 162 EX++ Volume doprava! Fošna je v krásném stavu, legendární Rock a pouze pár něžných vlásenek. Paráda. Obal je krásný a hranatý, čerstvě upečený, jako nový. Hezká košilka k tomu. Howgh!Desky hodnotím vizuálně a korektně. Dotazy? Pište, volejte. Pokud nebudu na houbách, na šachtě, vhospodě pod stolem, tak obratem odpovím.Elpíčka pereme, ždímáme, vysáváme a sušíme v paprscích jarního slunce s vůní šafránu a levandule!!!!!Při bylinkové, stříbronedělní meditaci nad elpíčky jsme vyslyšeli jejich šepot a vypraná elpíčka nyní oblékáme do nových košilek Versace a Gucci !!!! :-)Nyní všechna alba oblékáme do nové kolekce plastových obalů z pravé moravské ropy! Díky originální receptuře, chrání desky proti drážkožerům a deskovrtům!!Vinyl Forever!
Nabídka č. 7050439113Zobrazení: 51