Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
LP Fleetwood Mac - Rumours, 1977 EX - LP / Vinylové desky
LP Fleetwood Mac - Rumours, 1977 EX - LP / Vinylové desky
1 z 1
Použité
4 přihazovali
435 Kč
Ukončeno v pondělí 25. 9. 2023, 21:03:00
Vyhráno uživatelem m...3
13 sledovalo
4 přihazovali
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Doba vzniku
Typ
Počet otáček
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží

LP Fleetwood Mac - Rumours, 1977

   Warner Bros. Records   WB 56 344   The Rolling Stone Top 500 Albums :  č. 26

  EX+++     Play Fucking Loud!

   Fošna je v parádním stavu, legendární Rock a pouze několik něžných vlásenek a jedna jemná povrchovka. Uff, to je na psaníčko s vaječným likérem. Paráda. Obal je krásný, famózně strukturovaný, čerstvý a voňavý, téměř jako nový. Hezká košilka k tomu. Sex, drogy a rock'n'roll. Howgh!

Desky hodnotím vizuálně a korektně. Dotazy? Pište, volejte. Pokud nebudu na houbách, na šachtě, v hospodě pod stolem, tak obratem odpovím.

Elpíčka pereme, ždímáme, vysáváme a sušíme v paprscích jarního slunce s vůní šafránu a levandule!!!!!Při bylinkové, stříbronedělní meditaci nad elpíčky jsme vyslyšeli jejich šepot a vypraná elpíčka nyní  oblékáme do nových košilek Versace a Gucci !!!! :-)

Nyní všechna alba oblékáme do nové kolekce plastových obalů z pravé moravské ropy! Díky originální receptuře, chrání desky proti drážkožerům a deskovrtům!!

Vinyl Forever!

LP Fleetwood Mac - Rumours, 1977 Warner Bros. Records WB 56 344 The Rolling Stone Top 500 Albums : č. 26 EX+++ Play Fucking Loud! Fošna je v parádním stavu,legendární Rock a pouze několik něžných vlásenek a jedna jemná povrchovka. Uff, to je na psaníčko s vaječným likérem. Paráda.Obal jekrásný, famózně strukturovaný, čerstvý a voňavý, téměř jako nový. Hezká košilka k tomu. Sex, drogy a rock'n'roll. Howgh!Desky hodnotím vizuálně a korektně. Dotazy? Pište, volejte. Pokud nebudu na houbách, na šachtě, vhospodě pod stolem, tak obratem odpovím.Elpíčka pereme, ždímáme, vysáváme a sušíme v paprscích jarního slunce s vůní šafránu a levandule!!!!!Při bylinkové, stříbronedělní meditaci nad elpíčky jsme vyslyšeli jejich šepot a vypraná elpíčka nyní oblékáme do nových košilek Versace a Gucci !!!! :-)Nyní všechna alba oblékáme do nové kolekce plastových obalů z pravé moravské ropy! Díky originální receptuře, chrání desky proti drážkožerům a deskovrtům!!Vinyl Forever!
Nabídka č. 7045507718Zobrazení: 74