Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
LP Jethro Tull - Stand Up, 1973 Jako nová! - LP / Vinylové desky
LP Jethro Tull - Stand Up, 1973 Jako nová! - LP / Vinylové desky
1 z 1
Použité

LP Jethro Tull - Stand Up, 1973 Jako nová!

Skončeno
6 přihazovalo
800 Kč
Ukončeno v pátek 1. 3. 2024, 21:02:08
Vyhráno uživatelem T...i
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Od 82 Kč
Doporučená zásilka 84 Kč
Balík Na poštu 139 Kč
Balík Do ruky 159 Kč
Osobní převzetí
Lipňany
Doba dodání 1-2 dny
Bankovním převodem
Podrobnosti
LP Jethro Tull - Stand Up, 1973 Jako nová!
Popis předmětu
Informace od prodejce
Doba vzniku
Typ
Počet otáček
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Kód zboží

LP Jethro Tull - Stand Up, 1973

   Chrysalis     6307 519 (album č. 2 - vydáno 1.8.1969)

  EX++++     Jako nová!     Volume doprava!

   Fošna je v parádním stavu, legendární Rock a nic jinýho, rušivýho. Uff, to je síla. Paráda. Obal je pořádný otevírací tlusťoch ve stylu leporela, s vyskakovaní kapelou uvnitř, krásný a hranatý, čerstvý a voňavý, na hranách několik ošoupaninek. Rožky rohaté, vypálené stratocastrem. Tož Iane, pořádně to roztoč! Howgh!

Desky hodnotím vizuálně a korektně. Dotazy? Pište, volejte. Pokud nebudu na houbách, na šachtě, v hospodě pod stolem, tak obratem odpovím.

Elpíčka pereme, ždímáme, vysáváme a sušíme v paprscích jarního slunce s vůní šafránu a levandule!!!!!Při bylinkové, stříbronedělní meditaci nad elpíčky jsme vyslyšeli jejich šepot a vypraná elpíčka nyní  oblékáme do nových košilek Versace a Gucci !!!! :-)

Nyní všechna alba oblékáme do nové podzimní kolekce plastových obalů z pravé moravské ropy! Díky originální receptuře, chrání desky proti drážkožerům a deskovrtům!!

Vinyl Forever!

LP Jethro Tull - Stand Up, 1973 Chrysalis 6307 519 (album č. 2 - vydáno 1.8.1969) EX++++ Jako nová! Volume doprava! Fošna je v parádním stavu, legendární Rock a nic jinýho, rušivýho. Uff, to je síla. Paráda. Obal je pořádný otevírací tlusťoch ve stylu leporela, s vyskakovaní kapelou uvnitř, krásný a hranatý, čerstvý a voňavý, na hranách několik ošoupaninek. Rožky rohaté, vypálené stratocastrem. Tož Iane, pořádně to roztoč! Howgh! Desky hodnotím vizuálně a korektně. Dotazy? Pište, volejte. Pokud nebudu na houbách, na šachtě, v hospodě pod stolem, tak obratem odpovím. Elpíčka pereme, ždímáme, vysáváme a sušíme v paprscích jarního slunce s vůní šafránu a levandule!!!!!Při bylinkové, stříbronedělní meditaci nad elpíčky jsme vyslyšeli jejich šepot a vypraná elpíčka nyní oblékáme do nových košilek Versace a Gucci !!!! :-) Nyní všechna alba oblékáme do nové podzimní kolekce plastových obalů z pravé moravské ropy! Díky originální receptuře, chrání desky proti drážkožerům a deskovrtům!! Vinyl Forever!

Nabídka č. 7057385734 Vystaveno 23.02. 21:02 Zobrazení: 134