Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
⭐️ LP: MARK FARNER - MARK FARNER, deska NM, 1press USA 1977 Grand Funk - LP / Vinylové desky
⭐️ LP: MARK FARNER - MARK FARNER, deska NM, 1press USA 1977 Grand Funk - LP / Vinylové desky
⭐️ LP: MARK FARNER - MARK FARNER, deska NM, 1press USA 1977 Grand Funk - LP / Vinylové desky
⭐️ LP: MARK FARNER - MARK FARNER, deska NM, 1press USA 1977 Grand Funk - LP / Vinylové desky
⭐️ LP: MARK FARNER - MARK FARNER, deska NM, 1press USA 1977 Grand Funk - LP / Vinylové desky
1 z 4
Použité

⭐️ LP: MARK FARNER - MARK FARNER, deska NM, 1press USA 1977 Grand Funk

(7044637174)
Žádný příhoz
499 Kč
Ukončeno ve čtvrtek 28. 9. 2023, 20:31:26
Nikdo nezakoupil
Žádný sledující
Žádný příhoz
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Doba vzniku
Typ
Počet otáček
Doba dodání (od obdržení platby)

MARK FARNER - MARK FARNER

Vydání: Atlantic Records 1977, Made in U.S.A.

Stav: Deska {vzhled} = NM

Stav: Obal = viz fotos

Pozn./Info: Original 1st U.S. Pressing, ex GRAND FUNK RAILROAD - viz foto


Než přihodíte prosim čtěte!!!!!!

⭐️Rozprodej privatní sbirky - vzhledem k aktualni situaci jsem nucen se rozloučit z velkou částí me vice jak 40ti lete sbirky gramodesek (records) ktere jsem nahromadil za sveho 30ti leteho pobytu v zahranici, jedinecna šance pro lovce a sberatele na doplneni sbirky,uloveni dlouho hledane desky ci jen k poslechu...

✠ Všechny fotos jsou autenticke, Desky jsou hodnoceny OPTICKY tak jak je všeobecně standardnim zvykem na každé skutečné record show/burze. Desky nejsou leštěné, napucované, či nějak "načarované" - vše original vintage stav!!!!! record show grading / hodnoceno jako na deskové burze (Ne Goldmine)

PRIVÁTNÍ PRODEJ = Použité Zboží BEZ GARANCE "SOLD AS IS" (Koupeno jak viděno)

Vašim prihozem potvrzujete, ze se zříkate veskereho nároku na reklamaci či vyměnu a zavazujete se k uhrazeni a odebrani vyhraného zboží/objektu a prečetli jste si celý popis aukce včetně hodnocení !!! Pokud se Vam to nelíbí/nevyhovuje jednoduše nepřihazujte !!!!!!!!


✠ Aukce bez přihozu může být kdykoliv stažena !!!!!!NEBRÁNÍM SE ZAJÍMAVÉ NABíDCE "KUP TEĎ" tel. 603 210 887 (tato možnost jde pouze u aukce bez příhozu)


Platbu za vyhranou aukci prosím uhradit do 7mi dnů po skončení aukce na konto 1071952003/0800. Děkuji.

Prosím NEZAPOMEŇTE po skončení aukce vyplnit kartu platby!!!


⚠️Neuhrazené aukce v terminu po uplynuti nastavené lhůty budou automaticky opět vystaveny a computer automaticky provede nahlášení na Aukro jako neuhrazene a blokuje dražitele. Prosím přihazujte jen pokud mate o předmet opravdu zajem a souhlasite s podminkami v textu aukce uvedenými !!!!!

✠ Bankovní převod na CZ konto 1071952003/0800 (Česka Spořitelna)


✠ DOPRAVA & Handling(Poštovne a Balné) po Česku cena Kč 89,- za první LP každé další LP album v zásilce POUZE +Kč 5,-

Dvojalbum = 2 desky, Trojalbum =3 desky...

Příklad: vyhrajete 2 normalni 1xLp albums a jedno dvojalbum Dopravné činí 89 + 5 +10 = Kč 104,- ... atd.


Posílám výhradně Českou Poštou doporučeně!!!! a po odeslani zasilky automaticky odesilam kupujicimu TRACKING nr aby jste mohli zasilku sledovat

Dopravné/poštovné/handling hradí kupující / na DOBÍRKU nezasílám !!!!


⚠️Podotýkám pokud není uvedeno vše jako hodnoceno OPTICKY = VZHLED tak jak je tomu když jdete na klasickou record show/deskovou burzu.


SS - still sealed = stále original fabricky zapečetěné album, NOSM

M - Mint = jako nové,

NM - Nearly Mint = LUXUSNI skoro jako nova - minimalni stopy stari a pouzivani

EX - Excellent = velice krasná dochovalé se stopamy používání a stáří ca.75-80%

VG - Very Good = vice používané, silnější stopy používání, scratches.. ca.50%

G - Good = omilovaná hodně používaná

MARK FARNER - MARK FARNER Vydání:Atlantic Records 1977, Made in U.S.A. Stav:Deska {vzhled} =NM Stav:Obal =viz fotos Pozn./Info:Original 1st U.S. Pressing, ex GRAND FUNK RAILROAD - viz foto Než přihodíte prosim čtěte!!!!!! ⭐️Rozprodej privatní sbirky - vzhledem k aktualni situaci jsem nucen se rozloučit z velkou částí me vice jak 40ti lete sbirky gramodesek (records) ktere jsem nahromadil za sveho 30ti leteho pobytu v zahranici, jedinecna šance pro lovce a sberatele na doplneni sbirky,uloveni dlouho hledane desky ci jen k poslechu... ✠ Všechny fotos jsou autenticke, Desky jsou hodnoceny OPTICKY tak jak je všeobecně standardnim zvykem na každé skutečné record show/burze. Desky nejsou leštěné, napucované, či nějak "načarované" - vše original vintage stav!!!!!record show grading/ hodnoceno jako na deskové burze (Ne Goldmine) ✠ PRIVÁTNÍ PRODEJ = Použité Zboží BEZ GARANCE "SOLD AS IS" (Koupeno jak viděno) Vašim prihozem potvrzujete, ze se zříkate veskereho nároku na reklamaci či vyměnu a zavazujete se k uhrazeni a odebrani vyhraného zboží/objektu a prečetli jste si celý popis aukce včetně hodnocení !!!Pokud se Vam to nelíbí/nevyhovuje jednoduše nepřihazujte !!!!!!!! ✠ Aukce bez přihozu může být kdykoliv stažena !!!!!!NEBRÁNÍM SE ZAJÍMAVÉ NABíDCE "KUP TEĎ" tel. 603 210 887 (tato možnost jde pouze u aukce bez příhozu) ✠ Platbu za vyhranou aukci prosím uhradit do 7mi dnů po skončení aukce na konto 1071952003/0800. Děkuji. Prosím NEZAPOMEŇTE po skončení aukce vyplnit kartu platby!!! ⚠️Neuhrazené aukce v terminu po uplynuti nastavené lhůty budou automaticky opět vystaveny a computer automaticky provede nahlášení na Aukro jako neuhrazene a blokuje dražitele. Prosím přihazujte jen pokud mate o předmet opravdu zajem a souhlasite s podminkami v textu aukce uvedenými !!!!! ✠ Bankovní převod na CZ konto 1071952003/0800 (Česka Spořitelna) ✠ DOPRAVA & Handling(Poštovne a Balné) po Česku cena Kč 89,- za první LP každé další LP album v zásilce POUZE +Kč 5,- Dvojalbum = 2 desky, Trojalbum =3 desky... Příklad: vyhrajete 2 normalni 1xLp albums a jedno dvojalbum Dopravné činí 89 + 5 +10 = Kč 104,- ... atd. Posílám výhradně Českou Poštou doporučeně!!!! a po odeslani zasilky automaticky odesilam kupujicimu TRACKING nr aby jste mohli zasilku sledovat Dopravné/poštovné/handling hradí kupující / na DOBÍRKU nezasílám !!!! ⚠️Podotýkám pokud není uvedeno vše jako hodnoceno OPTICKY = VZHLED tak jak je tomu když jdete na klasickou record show/deskovou burzu. SS - still sealed = stále original fabricky zapečetěné album, NOSM M - Mint = jako nové, NM - Nearly Mint = LUXUSNI skoro jako nova - minimalni stopy stari a pouzivani EX - Excellent = velice krasná dochovalé se stopamy používání a stáří ca.75-80% VG - Very Good = vice používané, silnější stopy používání, scratches.. ca.50% G - Good = omilovaná hodně používaná
Nabídka č. 7044637174Zobrazení: 9