Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
LP Patti Smith Group - Wave, 1979 EX - LP / Vinylové desky
LP Patti Smith Group - Wave, 1979 EX - LP / Vinylové desky
1 z 1
Použité

LP Patti Smith Group - Wave, 1979 EX

Skončeno
6 přihazovalo
425 Kč
Ukončeno v úterý 27. 2. 2024, 21:09:11
Vyhráno uživatelem p...6
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Od 82 Kč
Doporučená zásilka 84 Kč
Balík Na poštu 139 Kč
Balík Do ruky 159 Kč
Osobní převzetí
Lipňany
Doba dodání 1-2 dny
Bankovním převodem
Podrobnosti
LP Patti Smith Group - Wave, 1979 EX
Popis předmětu
Informace od prodejce
Doba vzniku
Typ
Počet otáček
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Kód zboží

LP Patti Smith Group - Wave, 1979

   Arista     201 139

  EX+++     Volume doprava!

Fošna s Patti je v parádním stavu, famózní Rock, Punk a pouze několik něžných vlásenek. Bomba. Obal je krásný a hranatý, čerstvě upečený, na hranách několik ošoupaninek. Krásná vsádka k tomu. Howgh!

Desky hodnotím vizuálně a korektně. Dotazy? Pište, volejte. Pokud nebudu na houbách, na šachtě, v hospodě pod stolem, tak obratem odpovím.

Elpíčka pereme, ždímáme, vysáváme a sušíme v paprscích jarního slunce s vůní šafránu a levandule!!!!!Při bylinkové, stříbronedělní meditaci nad elpíčky jsme vyslyšeli jejich šepot a vypraná elpíčka nyní  oblékáme do nových košilek Versace a Gucci !!!! :-)

Nyní všechna alba oblékáme do nové kolekce plastových obalů z pravé moravské ropy! Díky originální receptuře, chrání desky proti drážkožerům a deskovrtům!!

Vinyl Forever!

LP Patti Smith Group - Wave, 1979 Arista 201 139 EX+++ Volume doprava! Fošna s Patti je v parádním stavu, famózní Rock, Punk a pouze několik něžných vlásenek. Bomba. Obal je krásný a hranatý, čerstvě upečený, na hranách několik ošoupaninek. Krásná vsádka k tomu. Howgh! Desky hodnotím vizuálně a korektně. Dotazy? Pište, volejte. Pokud nebudu na houbách, na šachtě, v hospodě pod stolem, tak obratem odpovím. Elpíčka pereme, ždímáme, vysáváme a sušíme v paprscích jarního slunce s vůní šafránu a levandule!!!!!Při bylinkové, stříbronedělní meditaci nad elpíčky jsme vyslyšeli jejich šepot a vypraná elpíčka nyní oblékáme do nových košilek Versace a Gucci !!!! :-) Nyní všechna alba oblékáme do nové kolekce plastových obalů z pravé moravské ropy! Díky originální receptuře, chrání desky proti drážkožerům a deskovrtům!! Vinyl Forever!

Nabídka č. 7057139612 Vystaveno 20.02. 21:02 Zobrazení: 49