Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
LP Pink Floyd - Animals, 1977 EX - LP / Vinylové desky
LP Pink Floyd - Animals, 1977 EX - LP / Vinylové desky
1 z 1
Použité

LP Pink Floyd - Animals, 1977 EX

Skončeno
11 přihazovalo
1 150 Kč
Ukončeno v úterý 27. 2. 2024, 21:13:13
Vyhráno uživatelem j...2
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Od 82 Kč
Doporučená zásilka 84 Kč
Balík Na poštu 139 Kč
Balík Do ruky 159 Kč
Osobní převzetí
Lipňany
Doba dodání 1-2 dny
Bankovním převodem
Podrobnosti
LP Pink Floyd - Animals, 1977 EX
Popis předmětu
Informace od prodejce
Doba vzniku
Typ
Počet otáček
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Kód zboží

LP Pink Floyd - Animals, 1977

   Harvest     SHVL 815

  EX++     UK     Volume doprava!

   George Orwell v podání britského, chlapeckého, hudebního souboru! 

   Fošna je v krásném stavu, totální Flojdi a pouze několik něžných vlásenek a jedna dvě jemné povrchovky. Uff tak to je paráda! Obal je pořádný otevírací tlusťoch, pěkný, na hranách a ploše místy ošoupaninky, viz foto. Hezká košilka k tomu. Sex, drogy a rock'n'roll a do toho kapka psychedelie. Howgh!

Desky hodnotím vizuálně a korektně. Dotazy? Pište, volejte. Pokud nebudu na houbách, na šachtě, v hospodě pod stolem, tak obratem odpovím.

Elpíčka pereme, ždímáme, vysáváme a sušíme v paprscích jarního slunce s vůní šafránu a levandule!!!!!Při bylinkové, stříbronedělní meditaci nad elpíčky jsme vyslyšeli jejich šepot a vypraná elpíčka nyní  oblékáme do nových košilek Versace a Gucci !!!! :-)

Nyní všechna alba oblékáme do nové kolekce plastových obalů z pravé moravské ropy! Díky originální receptuře, chrání desky proti drážkožerům a deskovrtům!!

Vinyl Forever!

LP Pink Floyd - Animals, 1977 Harvest SHVL 815 EX++ UK Volume doprava! George Orwell v podání britského, chlapeckého, hudebního souboru! Fošna je v krásném stavu, totální Flojdi a pouze několik něžných vlásenek a jedna dvě jemné povrchovky. Uff tak to je paráda! Obal je pořádný otevírací tlusťoch, pěkný, na hranách a ploše místy ošoupaninky, viz foto. Hezká košilka k tomu. Sex, drogy a rock'n'roll a do toho kapka psychedelie. Howgh! Desky hodnotím vizuálně a korektně. Dotazy? Pište, volejte. Pokud nebudu na houbách, na šachtě, v hospodě pod stolem, tak obratem odpovím. Elpíčka pereme, ždímáme, vysáváme a sušíme v paprscích jarního slunce s vůní šafránu a levandule!!!!!Při bylinkové, stříbronedělní meditaci nad elpíčky jsme vyslyšeli jejich šepot a vypraná elpíčka nyní oblékáme do nových košilek Versace a Gucci !!!! :-) Nyní všechna alba oblékáme do nové kolekce plastových obalů z pravé moravské ropy! Díky originální receptuře, chrání desky proti drážkožerům a deskovrtům!! Vinyl Forever!

Nabídka č. 7057139617 Vystaveno 20.02. 21:02 Zobrazení: 224