Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
LP Pink Floyd - Masters Of Rock, 1973 EX - LP / Vinylové desky
LP Pink Floyd - Masters Of Rock, 1973 EX - LP / Vinylové desky
1 z 1
Použité

LP Pink Floyd - Masters Of Rock, 1973 EX

Skončeno
6 přihazovalo
620 Kč
Ukončeno v neděli 3. 3. 2024, 21:07:00
Vyhráno uživatelem a...6
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Od 82 Kč
Doporučená zásilka 84 Kč
Balík Na poštu 139 Kč
Balík Do ruky 159 Kč
Osobní převzetí
Lipňany
Doba dodání 1-2 dny
Bankovním převodem
Podrobnosti
LP Pink Floyd - Masters Of Rock, 1973 EX
Popis předmětu
Informace od prodejce
Doba vzniku
Typ
Počet otáček
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Kód zboží

LP Pink Floyd - Masters Of Rock, 1973

   Harvest     1 C 054-04 299

  EX++     Play Fucking Loud!

   Já to musím rozdejchat, uklidnit se, chvíli meditovat, zalejt to Božkovem, jelikož je to totální bomba! Fošna je v krásném stavu, famózní, psychedeličtí Floydi a pouze několik něžných vlásenek a jedna dvě jemné povrchovky. Tak to je síla! Paráda. Obal je krásný a hranatý, z domácího kvásku upečený, na hranách pár ošoupaninek, kraťoučká vyspraveninka u kapsy. Rožky vykované na rockové kovadlině, za pořezání, nenesu žádnou odpovědnost. Sex, drogy a rock'n'roll a do toho kapka psychedelie. Howgh!

Desky hodnotím vizuálně a korektně. Dotazy? Pište, volejte. Pokud nebudu na houbách, na šachtě, v hospodě pod stolem, tak obratem odpovím.

Elpíčka pereme, ždímáme, vysáváme a sušíme v paprscích jarního slunce s vůní šafránu a levandule!!!!!Při bylinkové, stříbronedělní meditaci nad elpíčky jsme vyslyšeli jejich šepot a vypraná elpíčka nyní  oblékáme do nových košilek Versace a Gucci !!!! :-)

Nyní všechna alba oblékáme do nové kolekce plastových obalů z pravé moravské ropy! Díky originální receptuře, chrání desky proti drážkožerům a deskovrtům!!

Vinyl Forever!

LP Pink Floyd - Masters Of Rock, 1973 Harvest 1 C 054-04 299 EX++ Play Fucking Loud! Já to musím rozdejchat, uklidnit se, chvíli meditovat, zalejt to Božkovem, jelikož je to totální bomba! Fošna je v krásném stavu, famózní, psychedeličtí Floydi a pouze několik něžných vlásenek a jedna dvě jemné povrchovky. Tak to je síla! Paráda. Obal je krásný a hranatý, z domácího kvásku upečený, na hranách pár ošoupaninek, kraťoučká vyspraveninka u kapsy. Rožky vykované na rockové kovadlině, za pořezání, nenesu žádnou odpovědnost. Sex, drogy a rock'n'roll a do toho kapka psychedelie. Howgh! Desky hodnotím vizuálně a korektně. Dotazy? Pište, volejte. Pokud nebudu na houbách, na šachtě, v hospodě pod stolem, tak obratem odpovím. Elpíčka pereme, ždímáme, vysáváme a sušíme v paprscích jarního slunce s vůní šafránu a levandule!!!!!Při bylinkové, stříbronedělní meditaci nad elpíčky jsme vyslyšeli jejich šepot a vypraná elpíčka nyní oblékáme do nových košilek Versace a Gucci !!!! :-) Nyní všechna alba oblékáme do nové kolekce plastových obalů z pravé moravské ropy! Díky originální receptuře, chrání desky proti drážkožerům a deskovrtům!! Vinyl Forever!

Nabídka č. 7057495391 Vystaveno 25.02. 21:02 Zobrazení: 100