Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
LP Talking Heads - More Songs About Buildings And Food, 1978 EX - LP / Vinylové desky
LP Talking Heads - More Songs About Buildings And Food, 1978 EX - LP / Vinylové desky
1 z 1
Použité

LP Talking Heads - More Songs About Buildings And Food, 1978 EX

(7046326436)
7 přihazovalo
415 Kč
Ukončeno v pátek 29. 9. 2023, 21:12:07
Vyhráno uživatelem C...9
21 sledovalo
7 přihazovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Doba vzniku
Typ
Počet otáček
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží

LP Talking Heads - More Songs About Buildings And Food, 1978

   Sire     SIR 56 532     The Rolling Stone Top 500 Albums : č. 378

  EX++++     Jako nová!    Play Fucking Loud!

   Fošna je v parádním stavu, famózní Rock, New Wave a snad jedna dvě něžné vlásenky. Paráda. Obal je krásný a hranatý, čerstvě upečený. Rožky vykované na rockové kovadlině. Sex, drogy a rock'n'roll. Howgh!

Desky hodnotím vizuálně a korektně. Dotazy? Pište, volejte. Pokud nebudu na houbách, na šachtě, v hospodě pod stolem, tak obratem odpovím.

Elpíčka pereme, ždímáme, vysáváme a sušíme v paprscích jarního slunce s vůní šafránu a levandule!!!!!Při bylinkové, stříbronedělní meditaci nad elpíčky jsme vyslyšeli jejich šepot a vypraná elpíčka nyní  oblékáme do nových košilek Versace a Gucci !!!! :-)

Nyní všechna alba oblékáme do nové kolekce plastových obalů z pravé moravské ropy! Díky originální receptuře, chrání desky proti drážkožerům a deskovrtům!!

Vinyl Forever!

LP Talking Heads - More Songs About Buildings And Food, 1978 Sire SIR 56 532 The Rolling Stone Top 500 Albums : č. 378 EX++++ Jako nová! Play Fucking Loud! Fošna je v parádním stavu, famózní Rock, New Wave a snad jedna dvě něžné vlásenky. Paráda.Obal je krásný a hranatý, čerstvě upečený.Rožky vykované na rockové kovadlině. Sex, drogy a rock'n'roll.Howgh!Desky hodnotím vizuálně a korektně. Dotazy? Pište, volejte. Pokud nebudu na houbách, na šachtě, vhospodě pod stolem, tak obratem odpovím.Elpíčka pereme, ždímáme, vysáváme a sušíme v paprscích jarního slunce s vůní šafránu a levandule!!!!!Při bylinkové, stříbronedělní meditaci nad elpíčky jsme vyslyšeli jejich šepot a vypraná elpíčka nyní oblékáme do nových košilek Versace a Gucci !!!! :-)Nyní všechna alba oblékáme do nové kolekce plastových obalů z pravé moravské ropy! Díky originální receptuře, chrání desky proti drážkožerům a deskovrtům!!Vinyl Forever!
Nabídka č. 7046326436Zobrazení: 75