Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

LP U2 - War, 1983 - LP / Vinylové desky
LP U2 - War, 1983 - LP / Vinylové desky
1 z 1
Použité

LP U2 - War, 1983

Skončeno
1 přihazoval
666 Kč
Ukončeno ve čtvrtek 20. 6. 2024, 19:58:00
Vyhráno uživatelem p...j
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Od 82 Kč
Doporučená zásilka 84 Kč
Balík Na poštu 139 Kč
Balík Do ruky 159 Kč
Osobní převzetí
Lipňany
Doba dodání 1-2 dny
Bankovním převodem
Podrobnosti
LP U2 - War, 1983
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Doba vzniku
Typ
Počet otáček
Kód zboží

LP U2 - War, 1983

   Island Records   205 259   The Rolling Stone Top 500 Albums : č. 219

  VG++     Play Fuckin Loud!

   How long, how long must we sing this song?

Do prdele to je síla! Fošna je v krásném stavu, úžasnej Rock, pár něžných vlásenek a několik jemných povrchovek. Paráda. Obal je pořádný otevírací tlusťoch, krásný a hranatý, čerstvě upečený. Rožky rohaté, vypálené stratocastrem. Howgh!

Desky hodnotím vizuálně a korektně. Dotazy? Pište, volejte. Pokud nebudu na houbách, na šachtě, v hospodě pod stolem, tak obratem odpovím.

Elpíčka pereme, ždímáme, vysáváme a sušíme v paprscích jarního slunce s vůní šafránu a levandule!!!!!Při bylinkové, stříbronedělní meditaci nad elpíčky jsme vyslyšeli jejich šepot a vypraná elpíčka nyní  oblékáme do nových košilek Versace a Gucci !!!! :-)

Nyní všechna alba oblékáme do nové kolekce plastových obalů z pravé moravské ropy! Díky originální receptuře, chrání desky proti drážkožerům a deskovrtům!!

Vinyl Forever!

LP U2 - War, 1983 Island Records 205 259 The Rolling Stone Top 500 Albums : č. 219 VG++ Play Fuckin Loud! How long, how long must we sing this song? Do prdele to je síla! Fošna je v krásném stavu, úžasnej Rock, pár něžných vlásenek a několik jemných povrchovek. Paráda. Obal je pořádný otevírací tlusťoch, krásný a hranatý, čerstvě upečený. Rožky rohaté, vypálené stratocastrem. Howgh! Desky hodnotím vizuálně a korektně. Dotazy? Pište, volejte. Pokud nebudu na houbách, na šachtě, v hospodě pod stolem, tak obratem odpovím. Elpíčka pereme, ždímáme, vysáváme a sušíme v paprscích jarního slunce s vůní šafránu a levandule!!!!!Při bylinkové, stříbronedělní meditaci nad elpíčky jsme vyslyšeli jejich šepot a vypraná elpíčka nyní oblékáme do nových košilek Versace a Gucci !!!! :-) Nyní všechna alba oblékáme do nové kolekce plastových obalů z pravé moravské ropy! Díky originální receptuře, chrání desky proti drážkožerům a deskovrtům!! Vinyl Forever!

Nabídka č. 7065020301 Vystaveno 13.06. 19:06 Zobrazení: 22