Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
LP War / Curtis Mayfield / Kool And The Gang - First Annual Benefit EX - Hudba
LP War / Curtis Mayfield / Kool And The Gang - First Annual Benefit EX - Hudba
1 z 1
Použité

LP War / Curtis Mayfield / Kool And The Gang - First Annual Benefit EX

(7046189270)
2 přihazovali
230 Kč
Ukončeno ve středu 27. 9. 2023, 20:46:17
Vyhráno uživatelem v...3
4 sledovali
2 přihazovali
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Doba vzniku
Typ
Počet otáček
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží

LP War / Curtis Mayfield / Kool And The Gang / Gladys Knight And The Pips / Jimmy Witherspoon - The First Annual Benefit Concert For The Congressional Black Caucus, 1975

   Chess     CH 60037

  EX+++     USA     Volume doprava!

   Fošna z legendárního lejblu je v parádním stavu, skvělej Soul-Jazz, Rhythm & Blues, pouze několik něžných vlásenek a jedna jemná povrchovka. Paráda. Obal je krásný a hranatý, čerstvě upečený, jeden rožek zkosený. Howgh! 

Desky hodnotím vizuálně a korektně. Dotazy? Pište, volejte. Pokud nebudu na houbách, na šachtě, v hospodě pod stolem, tak obratem odpovím.

Elpíčka pereme, ždímáme, vysáváme a sušíme v paprscích jarního slunce s vůní šafránu a levandule!!!!!Při bylinkové, stříbronedělní meditaci nad elpíčky jsme vyslyšeli jejich šepot a vypraná elpíčka nyní  oblékáme do nových košilek Versace a Gucci !!!! :-)

Nyní všechna alba oblékáme do nové kolekce plastových obalů z pravé moravské ropy! Díky originální receptuře, chrání desky proti drážkožerům a deskovrtům!!

Vinyl Forever!

LP War / Curtis Mayfield / Kool And The Gang / Gladys Knight And The Pips / Jimmy Witherspoon - The First Annual Benefit Concert For The Congressional Black Caucus, 1975 Chess CH 60037 EX+++ USA Volume doprava! Fošna z legendárního lejblu je v parádním stavu, skvělej Soul-Jazz, Rhythm & Blues, pouze několik něžných vlásenek a jedna jemná povrchovka. Paráda. Obal je krásný a hranatý, čerstvě upečený, jeden rožek zkosený. Howgh!Desky hodnotím vizuálně a korektně. Dotazy? Pište, volejte. Pokud nebudu na houbách, na šachtě, vhospodě pod stolem, tak obratem odpovím.Elpíčka pereme, ždímáme, vysáváme a sušíme v paprscích jarního slunce s vůní šafránu a levandule!!!!!Při bylinkové, stříbronedělní meditaci nad elpíčky jsme vyslyšeli jejich šepot a vypraná elpíčka nyní oblékáme do nových košilek Versace a Gucci !!!! :-)Nyní všechna alba oblékáme do nové kolekce plastových obalů z pravé moravské ropy! Díky originální receptuře, chrání desky proti drážkožerům a deskovrtům!!Vinyl Forever!
Nabídka č. 7046189270Zobrazení: 15