Vyberte si kategorii
LUKA NAD JIHLAVOU Brtnice ULICE Polná Třešť FOTO KNOLL Měřín JIHLAVA - Pohlednice místopis
LUKA NAD JIHLAVOU Brtnice ULICE Polná Třešť FOTO KNOLL Měřín JIHLAVA - Pohlednice místopis
LUKA NAD JIHLAVOU Brtnice ULICE Polná Třešť FOTO KNOLL Měřín JIHLAVA - Pohlednice místopis
1 z 2

LUKA NAD JIHLAVOU Brtnice ULICE Polná Třešť FOTO KNOLL Měřín JIHLAVA

(7046068009)
Žádný příhoz
328 Kč
Končí ve čtvrtek 7. 12. 18:42
Kolik přihodit?
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
10 sleduje
Žádný příhoz
Chcete koupit hned? Nabídněte prodejci cenu
Doprava
Česká pošta Obyčejné psaní 32 Kč
Česká pošta Doporučená zásilka 72 Kč
Balíkovna od 75 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Okres
Barevnost
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží

cca 1930 - LUKA NAD JIHLAVOU ( U JIHLAVY) (Wiese an der Iglau), okres JIHLAVA (IGLAU), (Historie, Vysočina, Českomoravská vrchovina, Brtnice, Měřín, Velké Meziříčí, Polná, Žďár nad Sázavou, Třešť, Jihlavsko)

Velmi pěkná ČB, MF stará, historická, originální, sběratelská FOTO pohlednice / pohled, v bezvadné, sbírkové kvalitě.

Pohled na velice zajímavý záběr na část náměstí a ulice v městě Luka nad Jihlavou, obchod, automobil, lidé, živá, alej, městská zástavba.

Pohlednice je velice pěkná, čistá, velmi zajímavá a zásadně nepoškozená. Levý spodní růžek mírně namáčklý. Fotografie je velice pěkná, čistá, nepoškozená, krásně ostrá, velmi dobře čitelná, velmi dobrý soutisk, mnoho bezvadných detailů, vhodné k digitalizaci a archivaci.

Růžky velice nepatrně naťuklé, levý spodní mírně nalomený, hrany místy velice neznatelně oběhlé.

Stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku)


REVERS: prošlá poštou, pěkná, čistá, kompletní. Známka protektorát BuM AH 60h fialová + razítko pp. Luka nad Jihlavou VII/1943. Posláno z LnJ do Berlin, M. Schöneveide, pan Josef Duda.

Foto: O. Knoll, fotoateliér Náměšť nad Oslavou (var. čb foto, CZE/GER, sign. avers)

Náklad: O. Knoll, fotoateliér Náměšť nad Oslavou (var. čb foto, CZE/GER, sign. avers)

Vydal: O. Knoll, fotoateliér Náměšť nad Oslavou (var. čb foto, CZE/GER, sign. avers)


Celkový stav je bezvadný - sbírková kvalita - vhodné do Vaší sbírky.

Celkový stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku).


Kupující příhozem potvrzuje, že byl seznámen s celkovým stavem předmětu, včetně případných vad.

Kupujete to, co vidíte vyobrazeno. Více informací v popisu aukce a v záložce "Informace od prodejce".

Doporučené poštovné v rámci ČR při jednorázovém nákupu nad 1501 CZK zdarma (platí i v případě zakoupení více položek z jednoho aukro účtu).

Obyčejné poštovné a zásilka a její nedoručení je na riziko kupujícího. Volbou obyčejného poštovného kupující výslovně přejímá riziko nedoručení zásilky na sebe. 


Ceny poštovného určeny dle aktuálního ceníku v záložce "Náklady na přepravu a platba", který férově zohledňuje reálné náklady na spolehlivé doručení a bezpečné zabalení zakoupeného zboží. 


Všechny zakoupené předměty zasíláme ve sběratelském obalu a ochranné obálce.

Platba předem, bankovním převodem na účet FIO 88811333/2010 (zdarma), poštovní poukázkou typu A (dle ceníku České Pošty s. p.), nebo via PayPal info@konvolut.cz (v případě platby prostřednictvím služby PayPal však připočtěte +5% z konečné ceny zakoupeného zboží).

V případě jakýchkoli doplňujících dotazů využijte aukro kontaktní formulář (záložka Moje zprávy nebo funkce Zeptat se prodejce). 

Jako variabilní symbol uvádějte při platbě vždy ID/číslo aukro aukce/položky, prosím.

cca 1930 - LUKA NAD JIHLAVOU ( U JIHLAVY) (Wiese an der Iglau), okres JIHLAVA (IGLAU), (Historie, Vysočina, Českomoravská vrchovina, Brtnice, Měřín, Velké Meziříčí, Polná, Žďár nad Sázavou, Třešť, Jihlavsko)Velmi pěkná ČB, MF stará, historická, originální, sběratelská FOTO pohlednice / pohled, v bezvadné, sbírkové kvalitě.Pohled na velice zajímavý záběr na část náměstí a ulice v městě Luka nad Jihlavou, obchod, automobil, lidé, živá, alej, městská zástavba. Pohlednice je velice pěkná, čistá, velmi zajímavá a zásadně nepoškozená. Levý spodní růžek mírně namáčklý. Fotografie je velice pěkná, čistá, nepoškozená, krásně ostrá, velmi dobře čitelná, velmi dobrý soutisk, mnoho bezvadných detailů, vhodné k digitalizaci a archivaci.Růžky velice nepatrně naťuklé, levý spodní mírně nalomený, hrany místy velice neznatelně oběhlé.Stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku)REVERS: prošlá poštou, pěkná, čistá, kompletní. Známka protektorát BuM AH 60h fialová + razítko pp. Luka nad Jihlavou VII/1943. Posláno z LnJ do Berlin, M. Schöneveide, pan Josef Duda.Foto: O. Knoll, fotoateliér Náměšť nad Oslavou (var. čb foto, CZE/GER, sign. avers)Náklad: O. Knoll, fotoateliér Náměšť nad Oslavou (var. čb foto, CZE/GER, sign. avers)Vydal: O. Knoll, fotoateliér Náměšť nad Oslavou (var. čb foto, CZE/GER, sign. avers)Celkový stav je bezvadný - sbírková kvalita - vhodné do Vaší sbírky.Celkový stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku). Kupující příhozem potvrzuje, že byl seznámen s celkovým stavem předmětu, včetně případných vad. Kupujete to, co vidíte vyobrazeno. Více informací v popisu aukce a v záložce "Informace od prodejce". Doporučené poštovné v rámci ČR při jednorázovém nákupu nad 1501 CZK zdarma (platí i v případě zakoupení více položek z jednoho aukro účtu). Obyčejné poštovné a zásilka a její nedoručení je na riziko kupujícího. Volbou obyčejného poštovného kupující výslovně přejímá riziko nedoručení zásilky na sebe.Ceny poštovného určeny dle aktuálního ceníku v záložce "Náklady na přepravu a platba", který férově zohledňuje reálné náklady na spolehlivé doručení a bezpečné zabalení zakoupeného zboží.Všechny zakoupené předměty zasíláme ve sběratelském obalu a ochranné obálce. Platba předem, bankovním převodem na účet FIO 88811333/2010 (zdarma), poštovní poukázkou typu A (dle ceníku České Pošty s. p.), nebo via PayPal info@konvolut.cz (v případě platby prostřednictvím služby PayPal však připočtěte +5% z konečné ceny zakoupeného zboží). V případě jakýchkoli doplňujících dotazů využijte aukro kontaktní formulář (záložka Moje zprávy nebo funkce Zeptat se prodejce).Jako variabilní symbol uvádějte při platbě vždy ID/číslo aukro aukce/položky, prosím.
Nabídka č. 7046068009Zobrazení: 4