Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
LUXUSNÍ BROŽ VÁŽKA, RUBÍNY, SMARAGDY, SAFÍRY, MARKAZITY, STŘÍBRO!!! - Starožitné šperkyLUXUSNÍ BROŽ VÁŽKA, RUBÍNY, SMARAGDY, SAFÍRY, MARKAZITY, STŘÍBRO!!! - Starožitné šperkyLUXUSNÍ BROŽ VÁŽKA, RUBÍNY, SMARAGDY, SAFÍRY, MARKAZITY, STŘÍBRO!!! - Starožitné šperky
LUXUSNÍ BROŽ VÁŽKA, RUBÍNY, SMARAGDY, SAFÍRY, MARKAZITY, STŘÍBRO!!! - Starožitné šperky
1 z 3

LUXUSNÍ BROŽ VÁŽKA, RUBÍNY, SMARAGDY, SAFÍRY, MARKAZITY, STŘÍBRO!!!

(7047045051)
11 přihazovalo
1 401 Kč
Ukončeno v pondělí 9. 10. 2023, 22:17:02
Vyhráno uživatelem s...a
38 sledovalo
11 přihazovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Typ šperku
Ryzosti stříbra
Ryzost
Doba dodání (od obdržení platby)

Předmětem prodeje je opravdový skvost, velká nádherná brož vážkystříbro 925/1000.

Brož obsahuje pravé krásné smaragdy o velikosti až 3 mm ze Zambie, modré safíry a rubíny a také blyštivé markazity - velkou spoustu, je to oslňující lesk.

Hmotnost je 17,38 g, velikost brože je 65 x 70 mm - je to opravdu nádherná brož, splněný sen každé ženy.

Desing brože je opravdu zajímavý, vhodný nejen pro milovníky vážek, vhodná pro štěstí i pro radost. Má nádherně zpracovaná křídla, opravdový skvost!!!

Je nenošená, nádherná!!!! Ve skutečnosti se nádherně leskne, je to opravdu výjimečný šperk. Trendy roku 2023 jsou výrazné šperky a pravé kameny, tak neváhejte!!!!! Dražím náušnice, co se k vážce hodí.

Neváhejte, je od korunky!!!

Využijte situaci a pořiďte si krásný dárek!!!

Výborný dárek i k maturitě, promoci, narozeninám, svátku, výročí, na svatbu, Vánoce, Valentýn..., dokud jsou peníze, či je nesežere inflace...

Posílám i na Slovensko.

Můj IBAN je CZ3003000000000246593336

Prosím, přihazujte jen ti, kdo opravdu hodlají za předmět zaplatit, děkuji.


Smaragd je kamenem úspěšné lásky, přivádí ji do našeho života, přivolává věrnost a štěstí, partnerské vztahy udržuje v rovnováze, přináší přátelství, uklidňuje city a zajišťuje fyzickou i duševní rovnováhu, spojuje nás s přírodou, která nám pomáhá, pokud s ní jednáme v souladu, posiluje paměť, zvyšuje vnímavost, ovlivňuje vědomou i podvědomou mysl, uděluje veškeré vědění minulosti, současnosti a budoucnosti. Je též silným ochranným kamenem, během spánku zadržuje noční záření. V podnikání zajišťuje dobré obchody, podporu odbytu a zvýšení veřejného povědomí o firmě. Otevírá srdeční čakru. 

Předmětem prodeje je opravdový skvost, velká nádherná brož vážky,stříbro925/1000.Brož obsahujepravé krásné smaragdy o velikosti až 3 mm ze Zambie, modré safíry a rubíny a také blyštivé markazity - velkou spoustu, je to oslňující lesk.Hmotnost je 17,38 g, velikost brože je 65 x 70 mm - je to opravdu nádherná brož, splněný sen každé ženy.Desing brože je opravdu zajímavý, vhodný nejen pro milovníky vážek, vhodná pro štěstí i pro radost. Má nádherně zpracovaná křídla, opravdový skvost!!!Je nenošená, nádherná!!!! Ve skutečnosti se nádherně leskne, je to opravdu výjimečný šperk. Trendy roku 2023 jsou výrazné šperky a pravé kameny, tak neváhejte!!!!! Dražím náušnice, co se k vážce hodí.Neváhejte, je od korunky!!!Využijte situaci a pořiďte si krásný dárek!!! Výborný dárek i kmaturitě, promoci, narozeninám, svátku, výročí, na svatbu, Vánoce, Valentýn..., dokud jsou peníze, či je nesežere inflace...Posílám i na Slovensko.Můj IBAN je CZ3003000000000246593336Prosím, přihazujte jen ti, kdo opravdu hodlají za předmět zaplatit, děkuji.Smaragdje kamenem úspěšné lásky, přivádí ji do našeho života, přivolává věrnost a štěstí, partnerské vztahy udržuje v rovnováze, přináší přátelství, uklidňuje city a zajišťuje fyzickou i duševní rovnováhu, spojuje nás s přírodou, která nám pomáhá, pokud s ní jednáme v souladu, posiluje paměť, zvyšuje vnímavost, ovlivňuje vědomou i podvědomou mysl, uděluje veškeré vědění minulosti, současnosti a budoucnosti. Je též silným ochranným kamenem, během spánku zadržuje noční záření. V podnikání zajišťuje dobré obchody, podporu odbytu a zvýšení veřejného povědomí o firmě. Otevírá srdeční čakru.
Nabídka č. 7047045051Zobrazení: 167