Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
LUXUSNÍ BROŽ Z FOSILIE AMONIT, STŘÍBRO, 14k. ZLATO,UNIKÁT!!!  - Starožitné šperky
LUXUSNÍ BROŽ Z FOSILIE AMONIT, STŘÍBRO, 14k. ZLATO,UNIKÁT!!!  - Starožitné šperky
LUXUSNÍ BROŽ Z FOSILIE AMONIT, STŘÍBRO, 14k. ZLATO,UNIKÁT!!!  - Starožitné šperky
LUXUSNÍ BROŽ Z FOSILIE AMONIT, STŘÍBRO, 14k. ZLATO,UNIKÁT!!!  - Starožitné šperky
1 z 3

LUXUSNÍ BROŽ Z FOSILIE AMONIT, STŘÍBRO, 14k. ZLATO,UNIKÁT!!!

(7047044827)
8 přihazovalo
1 250 Kč
Ukončeno v pondělí 9. 10. 2023, 22:11:11
Vyhráno uživatelem E...n
32 sledovalo
8 přihazovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Typ šperku
Technika/materiál
Ryzosti stříbra
Ryzost
Doba dodání (od obdržení platby)

Předmětem prodeje je nádherná a opravdu veliká unikátní brož, stříbro 925/1000, pozlacená 14 karátovým žlutým a bílým zlatem.

Dominantou brože je pravá a opravdu vyvedená, ojedinělá a veliká zkamenělina druhohorního hlavonožce amonita (49 x 41 mm), naleziště Kanada. Jedná se o autorský ruční výrobek, kdy práce mistra je opravdu jemná a pečlivá, zejména v tom, jak úžasně a vtipně je schránka druhohorního hlavonožce domodelována drahými kovy na současného hlemýždě jako jeho ulita.

Hmotnost brože je krásných 45,65 g, velikost je 67 x 45 mm.

Desing brože je opravdu neobvyklý, jedná se o raritu a unikát!!!

Je nenošená, nádherná!!!!

Neváhejte, je od korunky!!!

Výborný dárek k maturitě, promoci, narozeninám, svátku, výročí, na svatbu, Vánoce, Valentýn..., dokud jsou peníze, či je nesežere inflace...

Posílám i na Slovensko.

Můj IBAN je CZ3003000000000246593336

Prosím, přihazujte jen ti, kdo opravdu hodlají za předmět zaplatit, děkuji.


Amoniti - Název nesou po egyptském bohu Amonovi spřízněném s berany. Můžete je využít, když se potřebujete dostat do minulosti, pátrat po příčinách svých obtíží. Svým tvarem symbolizují stáčení se do vlastního nitra, k hluboce uloženým emocím, snům i traumatům. S jeho pomocí prozkoumáte všechna zákoutí mysli. Pro jeho mytologickou příbuznost s hady mu někteří přisuzují také věštecké schopnosti.

Pokud máte pocit, že se stále točíte v kruhu a nemůžete přijít na kýžené odpovědi, amonit vám umožní po spirále dojít až do samého jádra problému.

Předmětem prodeje je nádherná a opravdu veliká unikátní brož,stříbro925/1000, pozlacená14 karátovým žlutým a bílým zlatem.Dominantou brože je pravá a opravdu vyvedená, ojedinělá a veliká zkamenělina druhohorního hlavonožce amonita (49 x 41 mm), naleziště Kanada. Jedná se o autorskýručnívýrobek, kdy práce mistra je opravdu jemná a pečlivá, zejména vtom, jak úžasně a vtipně je schránka druhohorního hlavonožce domodelována drahými kovy na současného hlemýždě jako jeho ulita.Hmotnost brože je krásných 45,65 g, velikost je 67 x 45 mm.Desing brože je opravdu neobvyklý, jedná se o raritu a unikát!!!Je nenošená, nádherná!!!!Neváhejte, je od korunky!!!Výborný dárek k maturitě, promoci, narozeninám, svátku, výročí, na svatbu, Vánoce, Valentýn..., dokud jsou peníze, či je nesežere inflace...Posílám i na Slovensko.Můj IBAN je CZ3003000000000246593336Prosím, přihazujte jen ti, kdo opravdu hodlají za předmět zaplatit, děkuji.Amoniti - Název nesou po egyptském bohu Amonovi spřízněném s berany. Můžete je využít, když se potřebujete dostat do minulosti, pátrat po příčinách svých obtíží. Svým tvarem symbolizují stáčení se do vlastního nitra, k hluboce uloženým emocím, snům i traumatům. S jeho pomocí prozkoumáte všechna zákoutí mysli. Pro jeho mytologickou příbuznost s hady mu někteří přisuzují také věštecké schopnosti.Pokud máte pocit, že se stále točíte v kruhu a nemůžete přijít na kýžené odpovědi, amonit vám umožní po spirále dojít až do samého jádra problému.
Nabídka č. 7047044827Zobrazení: 154