Luxusní Italská jídelna Colombo Mobili  - Nábytek
Luxusní Italská jídelna Colombo Mobili  - Nábytek
Luxusní Italská jídelna Colombo Mobili  - Nábytek
Luxusní Italská jídelna Colombo Mobili  - Nábytek
Luxusní Italská jídelna Colombo Mobili  - Nábytek
Luxusní Italská jídelna Colombo Mobili  - Nábytek
Luxusní Italská jídelna Colombo Mobili  - Nábytek
Luxusní Italská jídelna Colombo Mobili  - Nábytek
Luxusní Italská jídelna Colombo Mobili  - Nábytek
1 z 8
Použité

Luxusní Italská jídelna Colombo Mobili

Kup teď
Cena
325 000 Kč
Bezpečný nákup s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
Osobní převzetí
Stračov
Doba dodání 1-2 dny
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
Luxusní Italská jídelna Colombo Mobili
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt

Vintage jídelna od slavného italského výrobce Colombo Mobili vyrobená na zakázku pro velmi bohatého továrníka do belgické vily. Luxus, krása a elegance je typická pro tuto velmi úspěšnou italskou manufakturu na prvotřídní nábytek. Krásný mramorový stůl zdobený decentním geometrickým vykládáním a bohatě fasetovanou hranou. Komplet jídelny vyrobený v nejvyšší kvalitě a designu 70-tých let minulého století, který byl inspirová královským nábytkem. Tuto jedinečnou jídelnu si budete užívat po generace a vaší hosté jí budou vždy obdivovat. Jídelna je naštěstí demontovatelná na díly - tak ani stěhování není tak obtížné, jen u stolu je třeba myslet na vysokou váhu - není to jen dřevo obložené mramorem, ale velmi masivní kus, který je možné rozdělit pouze na vrchní desku a nohu. Součástí jídelny jsou i pohodlné židle. Vitrína je vybavena vnitřním osvětlením, které zviditelní vaše poklady. Stav: výborný, bez poškození - jídelna byla umístěna v letní vile u moře. Provenience: Itálie - dílny Colombo Mobili - značeno na zadní straně + značka mistra Argus. Datace: 70-tá léta minulého století.


Rozměry: Stůl- Výška 77cm, Šířka 130cm, Délka 240cm

Židle- Výška 102cm, Výška posedu 47cm, Šířka 54cm, Šířka posedu 54cm, Hloubka 52cm, Hloubka posedu 45cm

Komoda- Výška 91cm, Šířka 245cm, Hloubka 56,5cm

Zrcadlo- Výška 111cm, Šířka 200cm, Hloubka 12cm

Skříň- Výška 232cm, Šířka 215cm, Hloubka 41cm


Doporučuji osobní prohlídku, která je možná po tel. dohodě na čísle 731 578 029, nebo přes email: Castle-Stracov@email. cz. Po dohodě můžeme zajistit dopravu smluvním partnerem Toptrans ceník naleznete na webu toptrans nebo osobně za cenu 15 Kč/ ujetý Km. Najdete u nás velký výběr starožitností, podívejte se i na naše další nabídky, kde najdete spoustu krásných věcí. . .

Vintage jídelna od slavného italského výrobce Colombo Mobili vyrobená na zakázku pro velmi bohatého továrníka do belgické vily. Luxus, krása a elegance je typická pro tuto velmi úspěšnou italskou manufakturu na prvotřídní nábytek. Krásný mramorový stůl zdobený decentním geometrickým vykládáním a bohatě fasetovanou hranou. Komplet jídelny vyrobený v nejvyšší kvalitě a designu 70-tých let minulého století, který byl inspirová královským nábytkem. Tuto jedinečnou jídelnu si budete užívat po generace a vaší hosté jí budou vždy obdivovat. Jídelna je naštěstí demontovatelná na díly - tak ani stěhování není tak obtížné, jen u stolu je třeba myslet na vysokou váhu - není to jen dřevo obložené mramorem, ale velmi masivní kus, který je možné rozdělit pouze na vrchní desku a nohu. Součástí jídelny jsou i pohodlné židle. Vitrína je vybavena vnitřním osvětlením, které zviditelní vaše poklady. Stav: výborný, bez poškození - jídelna byla umístěna v letní vile u moře. Provenience: Itálie - dílny Colombo Mobili - značeno na zadní straně + značka mistra Argus. Datace: 70-tá léta minulého století. Rozměry: Stůl- Výška 77cm, Šířka 130cm, Délka 240cm Židle- Výška 102cm, Výška posedu 47cm, Šířka 54cm, Šířka posedu 54cm, Hloubka 52cm, Hloubka posedu 45cm Komoda- Výška 91cm, Šířka 245cm, Hloubka 56,5cm Zrcadlo- Výška 111cm, Šířka 200cm, Hloubka 12cm Skříň- Výška 232cm, Šířka 215cm, Hloubka 41cm Doporučuji osobní prohlídku, která je možná po tel. dohodě na čísle 731 578 029, nebo přes email: Castle-Stracov@email. cz. Po dohodě můžeme zajistit dopravu smluvním partnerem Toptrans ceník naleznete na webu toptrans nebo osobně za cenu 15 Kč/ ujetý Km. Najdete u nás velký výběr starožitností, podívejte se i na naše další nabídky, kde najdete spoustu krásných věcí. . .

Nabídka č. 7010770640 Vystaveno 09.04. 12:04 Zobrazení: 3