Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
LUXUSNÍ NÁRAMEK S TANZANITY, SAFÍRY, CHROMDIOPSIDY VVS, STŘÍBRO, ZLATO - Starožitné šperkyLUXUSNÍ NÁRAMEK S TANZANITY, SAFÍRY, CHROMDIOPSIDY VVS, STŘÍBRO, ZLATO - Starožitné šperkyLUXUSNÍ NÁRAMEK S TANZANITY, SAFÍRY, CHROMDIOPSIDY VVS, STŘÍBRO, ZLATO - Starožitné šperky
LUXUSNÍ NÁRAMEK S TANZANITY, SAFÍRY, CHROMDIOPSIDY VVS, STŘÍBRO, ZLATO - Starožitné šperky
1 z 3

LUXUSNÍ NÁRAMEK S TANZANITY, SAFÍRY, CHROMDIOPSIDY VVS, STŘÍBRO, ZLATO

(7047044286)
12 přihazovalo
1 050 Kč
Ukončeno v pondělí 9. 10. 2023, 22:00:20
Vyhráno uživatelem v...1
43 sledovalo
12 přihazovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Typ šperku
Ryzost
Doba dodání (od obdržení platby)

Předmětem dražby je zajímavý a luxusní celostříbrný náramek, stříbro 925/1000 pozlacené 14karátovým bílým zlatem.

Náramek se v reálu oslnivě leskne díky velikému množství kvalitních zelených CHROMDIOPSIDŮ Z RUSKA, tanzanitů z Tanzánie a safírů.!

Kameny v náramku mají velikost až z x 4 mm, čistotu VVS a IF!

Průměr náramku je cca 5,5 cm, hodí se tedy pro obvod ručky cca do 17,2 cm, krásný je i na menší ručce, šířka náramku je 18 mm, hmotnost je krásných 23,4 g, rozevírací, zapínání má i pojistku.

Je nenošený, oslnivě se leskne!!!!

Neváhejte, JE OD KORUNKY!!!

Náramek je nádherný šperk! Jediný!!! Výborně se hodí k prstenu a náhrdelníku z jiné aukce! Takováto krása se moc nevidí, je krásný a přitom není přezdobený. trendem roku 2023 jsou šperky s výraznými kameny.

Využijte situaci a pořiďte si originální dárky!!! Dodán jako všechno v dárkové krabičce.

V aukci dostanete přesně to, co je v popisu, pokud máte nějaká další očekávání, raději se zeptejte před příhozem, děkuji.

Výborný dárek i k maturitě, promoci, narozeninám, svátku, výročí, na svatbu, na Vánoce, k Valentýnu... dokud jsou peníze, či je nesežere inflace...

Posílám i na Slovensko. Můj IBAN je CZ3003000000000246593336

Prosím, přihazujte jen ti, kdo opravdu hodlají za předmět zaplatit (ve lhůtě 7 dnů stanovené aukrem), děkuji.


Tanzanit se vyplatí mít u sebe na blízku, pokud se na vás všechno valí, jste v napětí, stresu a zkrátka už všeho máte až po krk. V takovém případě vám přinese klid v duši a celkové zklidnění. Pomáhá detoxikovat organismus a zbavovat ho tak škodlivých a toxických látek. Posiluje obranyschopnost organismu a imunitní systém. Blahodárně působí při různých závažných onemocněních. Negativní energie pomáhá přeměňovat na pozitivní. Příznivě působí na zdraví štítné žlázy. Kromě fyzického zdraví také skvěle působí na lidskou psychiku, odstraňuje stres a napětí. Je úžasným prostředkem pro provádění meditací. Navíc také podporuje šíření velkorysosti k ostatním lidem. Blahodárně působí i na zdraví smyslových orgánů vlivem stáří nebo onemocnění. Napomáhá ke zmírnění bolesti hlavy a migrén.Na světě je jen jedno naleziště tanzanitu, jeho cena jen a jen poroste.

Předmětem dražby je zajímavý a luxusní celostříbrný náramek,stříbro 925/1000pozlacené 14karátovým bílým zlatem.Náramek se vreálu oslnivě leskne díky velikému množstvíkvalitních zelených CHROMDIOPSIDŮ Z RUSKA, tanzanitů z Tanzánie a safírů.!Kameny v náramku mají velikost až z x 4 mm, čistotu VVS a IF!Průměr náramku je cca 5,5 cm, hodí se tedy pro obvod ručky cca do 17,2 cm, krásný je i na menší ručce, šířka náramku je 18 mm, hmotnost je krásných 23,4 g, rozevírací, zapínání má i pojistku. Je nenošený, oslnivě se leskne!!!! Neváhejte, JE OD KORUNKY!!!Náramek je nádherný šperk! Jediný!!! Výborně se hodí k prstenu a náhrdelníku z jiné aukce! Takováto krása se moc nevidí, je krásný a přitom není přezdobený. trendem roku 2023 jsou šperky s výraznými kameny.Využijte situaci a pořiďte si originální dárky!!! Dodán jako všechno v dárkové krabičce.Vaukci dostanete přesně to, co je vpopisu, pokud máte nějaká další očekávání, raději se zeptejte před příhozem, děkuji.Výborný dárek i kmaturitě, promoci, narozeninám, svátku, výročí, na svatbu, na Vánoce, k Valentýnu... dokud jsou peníze, či je nesežere inflace...Posílám i na Slovensko. Můj IBAN je CZ3003000000000246593336Prosím, přihazujte jen ti, kdo opravdu hodlají za předmět zaplatit (ve lhůtě 7 dnů stanovené aukrem), děkuji.Tanzanitse vyplatí mít u sebe na blízku, pokud se na vás všechno valí, jste vnapětí, stresu a zkrátka už všeho máte až po krk. Vtakovém případě vám přinese klid vduši a celkové zklidnění. Pomáhá detoxikovat organismus a zbavovat ho tak škodlivých a toxických látek. Posiluje obranyschopnost organismu a imunitní systém. Blahodárně působí při různých závažných onemocněních. Negativní energie pomáhá přeměňovat na pozitivní. Příznivě působí na zdraví štítné žlázy. Kromě fyzického zdraví také skvěle působí na lidskou psychiku, odstraňuje stres a napětí. Je úžasným prostředkem pro provádění meditací. Navíc také podporuje šíření velkorysosti kostatním lidem. Blahodárně působí i na zdraví smyslových orgánů vlivem stáří nebo onemocnění. Napomáhá ke zmírnění bolesti hlavy a migrén.Na světě je jen jedno nalezištětanzanitu, jehocena jen a jen poroste.
Nabídka č. 7047044286Zobrazení: 242