chevron_left Masážní přístroje, dečky

Často hledané

Často hledané

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Typ Určení
Značka
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Levné Masážní přístroje, dečky

Populární nabídky
Značka
V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 575 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Cena, nejlevnějšíkeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 575 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
Seznam nabídek
Populární nabídky
123456 chevron_right chevron_right

Uvolněte a stimulujte své svaly po celém těle, a to vše z pohodlí domova. Díky speciálním masážním přístrojům, které najdete u nás na Aukru. Výběr je opravdu široký, od přístrojů zaměřených na masáž zad, nohou nebo obličejových svalů. Pravidelným užíváním navíc posilujete svou celkovou imunitu

Shiatsu masážní límec

Co je to Shiatsu? 

Shiatsu je masážní technika, která se zrodila v Japonsku a má dlouhou historii. Jde o techniku, která pracuje s akupunkturními body na těle, a tím uvolňuje přirozený tok energie v těle. Existuje celá řada masážních předmětů zaměřujících se právě na takové uvolnění. Masážní límec Shiatsu můžete použít nejen na rozmasírování ztuhlých ramen a krku, ale i zad. Díky masážním uzlům přenáší teplo do svalů a vazů a zlepšuje krevní oběh. Teplotu si sami nastavíte na ovládacím panelu, nejvyšší teplota bývá kolem 45 stupňů. Existují ale i masážní polštáře, křesla nebo podložky, stačí si vybrat podle vašich preferencí. 

Masážní pistole na krk, záda i celé tělo

Multifunkční přístroj, se kterým si sami můžete uvolnit ztuhlé svaly a stimulovat krevní oběh. Masážní pistole obvykle mívá několik nástavců pro různé části těla i typy svalů. V masážní pistoli objevíte přístroj, který vám zaručí plnohodnotnou masáž celého těla

masážní pistole
masážní křeslo

Masážní křeslo

Chcete si užít relaxační a uvolňující masáž celého těla v pohodlí domova? S masážním křeslem si přesně takovou masáž můžete užívat kdykoliv a jak dlouho budete chtít. Masážní křesla se rozdělují podle druhů a počtů masáží, které nabízejí. Čím více profesionální křeslo je, tím více přednastavených masáží si můžete vybrat.

Masážní podložka a její výhody 

Masážní podložka je skvělým pomocníkem pro uvolnění všech možných částí těla. Výhodou je také to, že nemusíte nic dělat, jen se na podložku položíte, posadíte nebo rozmasírujete unavená chodidla. Navíc narozdíl od masážního křesla si podložku můžete bez problému vzít kamkoliv s sebou, ať už do práce nebo na dovolenou. 

masážní podložka
Masážní vanička na nohy

Masážní vanička na nohy 

Dejte odpočinout svým nohám po náročném dni v práci, po dlouhé tůře či sportovním výkonu. Masážní vaničku si zamilujete. Bublinková koupel, vibrační nebo válečková masáž, to vše vás čeká, pokud se rozhodnete si masážní vaničku pořídit. Teplotu vody i konkrétní program si snadno navolíte na dotykovém displeji.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up