search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii

Microsoft 365 pro rodiny (Family) - 12ti měsíční předplatné + faktura(7002436964)

addProdat zboží v této kategorii
Microsoft 365 pro rodiny (Family) - 12ti měsíční předplatné + faktura
visibility
Microsoft 365 pro rodiny (Family) - 12ti měsíční předplatné + faktura - Kancelářské aplikace
Microsoft 365 pro rodiny (Family) - 12ti měsíční předplatné + faktura - Kancelářské aplikace
Microsoft 365 pro rodiny (Family) - 12ti měsíční předplatné + faktura - Kancelářské aplikace
Microsoft 365 pro rodiny (Family) - 12ti měsíční předplatné + faktura - Kancelářské aplikace
Microsoft 365 pro rodiny (Family) - 12ti měsíční předplatné + faktura - Kancelářské aplikace
1 z 5
Prodáno za
1 550 Kč
4 zakoupeno
access_time
Ukončeno čtvrtek, 20. 1. 2022, 20:38:47
access_time
Ukončeno čtvrtek, 20. 1. 2022, 20:38:47
4x zakoupeno
visibility2  sledovali
4x zakoupeno
Prodejce favorite
  • Přeprava zdarma

   Při nákupu nad 0 Kč od Spolusoft

  V nabídce kancelářský software Microsoft 365 pro rodiny, roční předplatné (od doby aktivace). Až pro 6 uživatelů; každý uživatel může aktivovat produkt až na 5 zařízeních současně.


  Licenci lze zakoupit v krabicové či elektronické podobě. Jde o totožný produkt, jediný rozdíl je v podobě doručení. Krabicová verze neobsahuje žádné fyzické medium, v obou případech si lze stáhnout nejnovější verzi kancelářského balíku Office 2021 přímo z webu výrobce.


  V případě koupi produktu elektronicky Vám bude aktivační klíč doručen emailem, spolu s postupem pro aktivaci a fakturou. Běžná doba doručení je v den přijetí platby.


  Faktura: Ano; nejsem plátce DPH


  Délka předplatného: 1 rok ode dne aktivace (lze mít aktivně aktivovaných až 5 předplatných najednou - tedy na 5 let dopředu)

  Regionální omezení: EU/EFTA zóna - lze aktivovat na Microsoft účtech připojených k internetu ve všech státech EU/EFTA (tedy i v ČR, na Slovensku atd.)

  Jazykové rozhraní: Multijazyčná verze - Microsoft nabízí jazykové balíčky pro všechny země EU

  Záruka: 24 měsíců

  Typ licence: Určeno pro domácí použití

  Platforma: Windows, Mac, Android,iPad,iPhone

  Originální produkt Microsoft.


  Způsob instalace: Na webu www.office365.com/setup se přihlásíte ke svému Microsoft účtu. Zadáte licenční klíč, který dostanete při nákupu. Tím ho přidružíte k Vašemu účtu a dojde k aktivaci ročního předplatného. Předplatné lze spravovat skrze web Microsoftu. Kancelářský balík Office 2019 lze stáhnout taktéž na webu Microsoftu. Současně, z webu Microsoft, můžete zaslat pozvánku až 5 dalším uživatelům, aby se stali součástí "rodiny Vašeho předplatného" a mohli využívat služeb Microsoft 365.


  Licenci lze použít pro aktivaci předplatného či jeho prodloužení.


  Microsoft 365 pro rodiny vám přináší nejnovější verze aplikací Office 2019 + cloudové služby, díky kterým můžete Office používat kdykoli a kdekoli chcete. Navíc získáte 60 volných minut pro Skype volání a 1 TB prostoru na OneDrive. Po přihlášení ke svému individuálnímu účtu získáte přístup k aktualizovaným aplikacím, dokumentům a vlastním nastavením. Tyto možnosti platí pro každého z až 6 členů "rodiny Vašeho předplatného"


  Co je zahrnuto v Microsoft 365 pro rodiny:

  Aplikace: Word, Excel , PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher (pouze pro PC), Access (pouze pro PC)

  1 TB cloudového úložiště na OneDrivu

  60 volných minut měsíčně pro volání přes Skype ve více než 60 zemích

  Budete moci nainstalovat Office 365 na všechna vaše zařízení a přihlásit se k 5-ti zařízením současně – to znamená, že můžete používat Office bez ohledu na to, kde se nacházíte nebo které zařízení používáte. Platí pro PC, Mac, tablety a telefony.


  Word

  Vytvářejte, vylepšujte, sdílejte vaše dokumenty a upravujte soubory PDF. Nová čtecí obrazovka vám usnadní čtení a opravu hotových dokumentů, stejně jako pokročilé nástroje kontroly pravopisu. Tvořte blogy, seminární práce nebo začněte psát román.


  Excel

  Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby. Excel automaticky vybere ten nejlepší graf a připraví odpovídající funkce. S dynamickým doplňováním dat vás bude tvorba tabulek opravdu bavit. Sledujte rodinné výdaje nebo si spočítejte daňové přiznání.


  PowerPoint

  Vytvářejte, sdílejte a efektivně prezentujte své nápady. Můžete využít jednu ze stovek nabízených šablon, upravovat vše počínaje styly textu a ikonami konče. Hotovou prezentaci můžete klidně odvysílat on-line nebo ji sdílet s vašimi blízkými.


  Outlook

  Organizujte si e-maily, koordinujte plány a udržujte aktuální své kontakty. Díky sdílenému kalendáři tak můžete mít jednoduchý přehled o aktivitách vašich blizkých a již nikdy se vám nestane že zapomenete na vánoční besídku vašich ratolestí nebo vyzvednout babičku na nádraží.


  Publisher

  Tiskněte a sdílejte profesionálně vypadající publikace. Publisher vás intuitivně provede tvorbou vizitek, brožurek, ale i papírových skládanek. Stačí si vybrat předpřipravenou šablonu, použít vlastní text a omalovánky pro děti nebo pozvánka na oslavu jsou hotové. Určeno pouze pro počítače PC.


  Access

  Vytvořte si své vlastní databáze a přispějte ke schopnostem svých dat. Určeno pouze pro počítače PC.


  OneNote

  Je to váš vlastní digitální poznámkový blok, který vám umožňuje na jednom místě uchovávat poznámky, nápady, webové stránky, fotky a dokonce videa. Ať už jste doma, v kanceláři nebo na cestě, můžete si vzít všechno sebou, prakticky kamkoliv, a zároveň vše sdílet a spolupracovat s ostatními.


  Neustále aktuální

  Jednou z hlavních výhod balíčku Microsoft 365 je bezpochyby jeho celoroční aktualizace na nejnovější verzi. Opravy chyb či další vylepšení aplikací a jejich doplňků ve všech počítačích domácnosti budete mít k dispozici jako jedni z prvních a to zcela zdarma. Pracujte maximálně efektivně a nestarejte se o aktuálnost Vašeho softwaru, program všechno udělá za Vás a to po celou dobu předplatného.


  OneDrive - přístup odkudkoliv

  Sdílejte vaše dokumenty s ostatními pomocí cloudové služby OneDrive.

  Jako předplatitel získáte navíc 1 TB úložný prostor ke stávajícím 15 GB, do kterého můžete vaše soubory uložit a umožnit členům vaší rodiny s nimi pracovat. Dokonce ani nemusí mít nainstalovaný Office, stačí internetový prohlížeč.


  Známé aplikace jak je neznáte, vždy v nejnovější verzi

  Objevte svět Office aplikací a zjednodušte si váš život. Upravujte PDF soubory, tvořte atraktivní dokumenty, nebo sledujte rodinné výdaje v grafech, sepište a sdílejte například nákupní seznam, nebo vytvořte omalovánky pro děti. Díky Office 365 navíc máte vždy upgrade na novou verzi již v ceně, nemusíte tak kupovat novou licenci na každé nové zařízení, pokud chcete aktuální verzi Office.


  Prémiové funkce Outlook.com

  Užijte si 50GB schránku bez reklam a získejte pokročilé funkce Outlooku. Chraňte své e-maily šifrováním zpráv a odstraňováním nebezpečných příloh. Navíc je aplikace Outlook integrovaná s řešením GoDaddy, aby bylo vytvoření vlastní e-mailové adresy co nejjednodušší.


  Skype

  S Microsoft 365 získává každý uživatel 60 minut měsíčně Skype volání do pevných a mobilních sítí po celém světě.

  Je vyžadován účet Skype. Nelze volat na zvláštní a prémiová čísla ani na čísla, která nejsou přiřazená k zeměpisné oblasti. Volání na telefony je dostupné pouze ve vybraných zemích. Minuty volání přes Skype jsou dostupné ve vybraných zemích. Na nabídku se vztahují výjimky. Více na webu výrobce.


  Systémové požadavky:


  Operační systém

  Operační systém Windows: Windows 10, Windows 8.1, Windows Server 2019, Windows Server 2016

  macOS: Jedna ze tří nejnovějších verzí macOS. Po vydání nové hlavní verze macOS se podporuje daná nová verze a předchozí dvě verze.


  Počítač a procesor

  Operační systém Windows: 1,6 GHZ nebo rychlejší, dvoujádrový 

  macOS: Procesor Intel


  Paměť 

  Operační systém Windows: 4 GB paměti RAM; 2 GB paměti RAM (32bitová verze) 

  macOS: 4 GB paměti RAM 


  Pevný disk 

  Operační systém Windows: 4 GB volného místa na disku 

  macOS: 10 GB volného místa na disku. Formát pevného disku HFS+ (označovaný také jako Mac OS Extended) nebo aktualizace systému souborů APFS můžou v průběhu času vyžadovat další úložiště. 


  Displej 

  Operační systém Windows: Rozlišení obrazovky 1280 × 768 (32bitová verze vyžaduje hardwarovou akceleraci pro 4K a vyšší) macOS: Rozlišení obrazovky 1280 × 800

  Přidáno: 18.01.2022 13:52:07

  Korece 18.1.2021 - posledních 5 kusů produktu s doručením elektronicky!