Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Milan Kunc - Váza s květinami  - Výtvarné uměníMilan Kunc - Váza s květinami  - Výtvarné uměníMilan Kunc - Váza s květinami  - Výtvarné uměníMilan Kunc - Váza s květinami  - Výtvarné umění
Milan Kunc - Váza s květinami  - Výtvarné umění
1 z 4
Žádný příhoz
4 826 Kč
Ukončeno ve čtvrtek 2. 11. 2023, 14:10:02
Nikdo nezakoupil
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
2 sledovali
Žádný příhoz
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
Technika
Doba dodání (od obdržení platby)

Signovaný tisk r. 2000 podle malby 1994

Zasklený s nádherným rámem

Tisk: 100x58 cm

S rámem: 113x70 cm


Možno osobně prohlédnout před koupí na Praze 1

předání osobně na Praze 1 nebo zaslání po domluvě
Milan Kunc (1944 Praha) je významný český malíř, dnes známý v mnoha zemích včetně Německa, USA či Itálie. Studoval na pražské Akademii výtvarných umění u profesora Karla Součka. Roku 1969 emigroval do Německa, kde studoval u profesora Josepha Beuyse a Gerharda Richtera. Tehdy vládla na düsseldorfské akademii, kde Beuys učil, velmi anarchistická nálada. V módě byly tehdy téměř neviditelné a zakomplexované kresby na toaletním papíru, Kunc však maloval velké obrazy, které zachycovaly vojáky Wehrmachtu nebo ruské vojáky. Koncem 70. let si Kunc vytvořil vlastní styl ost-pop, což byla jeho vlastní varianta pop-artu. V roce 1979 založil společně s Peterem Angermannem a Janem Knapem skupinu NORMAL. Tato skupina malovala často na velké zdi jakoby graffiti, ale na vysokém stupni umění. Od roku 1985 se jeho styl překlání spíše na neoklasicistní tematiku, koncem 90. let maloval obrazy s mysteriózní a přírodní tematikou.

Signovaný tisk r. 2000 podle malby 1994Zasklený s nádherným rámemTisk: 100x58 cmS rámem: 113x70 cmMožno osobně prohlédnout před koupí na Praze 1předání osobně na Praze 1 nebo zaslání po domluvě Milan Kunc(1944 Praha) je významný český malíř, dnes známý v mnoha zemích včetně Německa, USA či Itálie. Studoval na pražské Akademii výtvarných umění u profesora Karla Součka. Roku 1969 emigroval do Německa, kde studoval u profesora Josepha Beuyse a Gerharda Richtera. Tehdy vládla na düsseldorfské akademii, kde Beuys učil, velmi anarchistická nálada. V módě byly tehdy téměř neviditelné a zakomplexované kresby na toaletním papíru, Kunc však maloval velké obrazy, které zachycovaly vojáky Wehrmachtu nebo ruské vojáky. Koncem 70. let si Kunc vytvořil vlastní styl ost-pop, což byla jeho vlastní varianta pop-artu. V roce 1979 založil společně s Peterem Angermannem a Janem Knapem skupinu NORMAL. Tato skupina malovala často na velké zdi jakoby graffiti, ale na vysokém stupni umění. Od roku 1985 se jeho styl překlání spíše na neoklasicistní tematiku, koncem 90. let maloval obrazy s mysteriózní a přírodní tematikou.
Nabídka č. 7041817944Zobrazení: 7