Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
V termínu od 17. 6. 2024 do 27. 6. 2024 bude prodejce nepřítomen. Co to znamená?
MINCE BYZANTSKÁ ŘÍŠE VELKÝ BYZANC 7,91 gramú !!! - Sběratelství
MINCE BYZANTSKÁ ŘÍŠE VELKÝ BYZANC 7,91 gramú !!! - Sběratelství
1 z 1

MINCE BYZANTSKÁ ŘÍŠE VELKÝ BYZANC 7,91 gramú !!!

Aukce
Žádný příhoz
289 Kč
Končí ve čtvrtek 13. 6. 20:54
Kolik přihodit?

nebo
Doprava a platba
Doporučená zásilka 99 Kč
Cenné psaní 129 Kč
Doba dodání 7-10 dní
Bankovním převodem
Podrobnosti
MINCE BYZANTSKÁ ŘÍŠE VELKÝ BYZANC 7,91 gramú !!!
Popis předmětu
Informace od prodejce
Kód zboží
  • Byzantská Říše
  • váha-7,91g
  • velikost-29,2mm
  • originál

Byzantské mince mají velmi vysoký věk, byly používány k placení ve východní římské říši po pádu Západořímské říše. Historie byzantských mincí začíná v roce 498 měnovou reformou východního římsko-byzantského císaře Anastasia. Kromě zlatého solidu existovalo velké množství bronzových mincí. S měnovou reformou Anastasius navázal na reformu, kterou úspěšně provedl král Gunthamund.  • Arabsko-byzantské mince zobrazují portrét císaře té doby na přední straně, na zadní straně jsou nominální hodnoty s řeckými číslicemi


Přidejte si nás mezi oblíbené prodejce pravidelně doplňujeme nabídku o zajímavé mince za bezkonkurenční ceny!!!


Neváhejte použít ikonu nabídnout cenu pokud to bude reálné nebo budete brát více mincí budeme se vám vyjít jako poděkování s cenou vstříc.

Byzantská Říše váha-7,91g velikost-29,2mm originál Byzantské mince mají velmi vysoký věk, byly používány k placení ve východní římské říši po pádu Západořímské říše. Historie byzantských mincí začíná v roce 498 měnovou reformou východního římsko-byzantského císaře Anastasia. Kromě zlatého solidu existovalo velké množství bronzových mincí. S měnovou reformou Anastasius navázal na reformu, kterou úspěšně provedl král Gunthamund. Arabsko-byzantské mince zobrazují portrét císaře té doby na přední straně, na zadní straně jsou nominální hodnoty s řeckými číslicemi Přidejte si nás mezi oblíbené prodejce pravidelně doplňujeme nabídku o zajímavé mince za bezkonkurenční ceny!!! Neváhejte použít ikonu nabídnout cenu pokud to bude reálné nebo budete brát více mincí budeme se vám vyjít jako poděkování s cenou vstříc.

Nabídka č. 7048069868 Vystaveno 03.06. 20:06 Zobrazení: 2