Vyberte si kategorii

Kolekce aukcí: Jan Kantůrek - (ne)obyčejné předměty - 9. 10. 2023

Kolekce aukcí
Miniatura "Zavazadlo" pro obarvení (překladatele Jana Kantůrka) - undefinedMiniatura "Zavazadlo" pro obarvení (překladatele Jana Kantůrka) - undefinedMiniatura "Zavazadlo" pro obarvení (překladatele Jana Kantůrka) - undefinedMiniatura "Zavazadlo" pro obarvení (překladatele Jana Kantůrka) - undefinedMiniatura "Zavazadlo" pro obarvení (překladatele Jana Kantůrka) - undefinedMiniatura "Zavazadlo" pro obarvení (překladatele Jana Kantůrka) - undefined
Miniatura "Zavazadlo" pro obarvení (překladatele Jana Kantůrka) - undefined
1 z 6

Miniatura "Zavazadlo" pro obarvení (překladatele Jana Kantůrka)

(7046067383)
6 přihazovalo
417 Kč
Ukončeno v pondělí 9. 10. 2023, 22:07:53
Vyhráno uživatelem d...l
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
17 sledovalo
6 přihazovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Historie přihazování
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží

Jan Kantůrek - Ten který půjčil Terrymu svoje slova


Miniatura "Zavazadlo" pro obarvení (překladatele Jana Kantůrka)


Základní kovový odlitek miniatury od firmy Mikro Art Studio, určený pro precizní nabarvení. Vhodný pro zručného modeláře.


K získanému předmětu bude novému majiteli přiloženo "potvrzení původu", které dokládá, že se jedná o věc z pozůstalosti překladatele Jana Kantůrka (viz. vzor ve fotografiích).

Jan Kantůrek - Ten který půjčil Terrymu svoje slovaMiniatura "Zavazadlo" pro obarvení (překladatele Jana Kantůrka)Základní kovový odlitek miniatury od firmy Mikro Art Studio, určený pro precizní nabarvení. Vhodný pro zručného modeláře.K získanému předmětu bude novému majiteli přiloženo "potvrzení původu", které dokládá, že se jedná o věc z pozůstalosti překladatele Jana Kantůrka (viz. vzor ve fotografiích).
Nabídka č. 7046067383Zobrazení: 269