Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Misky na dip s květinovým vzorem, černé na stojanu - Vybavení do kuchyně
Misky na dip s květinovým vzorem, černé na stojanu - Vybavení do kuchyně
Misky na dip s květinovým vzorem, černé na stojanu - Vybavení do kuchyně
Misky na dip s květinovým vzorem, černé na stojanu - Vybavení do kuchyně
1 z 3
Nové
Cena
449 Kč
Ukončeno v neděli 1. 10. 2023, 05:41:03
Žádný sledující
 • Popis předmětu
 • Náklady na přepravu a platba
 • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Kód zboží

Mísky na servirování předkrmů od značky Secret de Gourmet jsou praktickou sadou, která se stane nepostradatelnou na mnoha setkáních. Sada misek na předkrm se skládá ze tří misek se stejným objemem a praktického talířku. Mísy se od sebe liší vnitřním designem.
Misky na svačinu jsou vhodné pro použití v mikrovlnné troubě. Lze je také mýt v myčce nádobí. Mísy nejsou vhodné pro použití v troubě. Misky jsou vyrobeny z keramiky, která je schválena pro styk s potravinami. Keramika je tvrdá, snadno se čistí a nemění chuť občerstvení vloženého do nádobí.

Každá z misek na předkrm je zdobena květinovým motivem, který se od sebe mírně liší. Barevné květy jsou umístěny na bílém pozadí na vnitřní straně misek. Každá z misek na předkrm má rozměry 10 x 6,5 cm (šířka x výška). Podstavec má naopak obdélníkový tvar o rozměrech 10 x 31 cm. Mísy na občerstvení můžete použít k servírování salátů, dipů, oliv a mnoha dalších předkrmů. Jejich estetický tvar dodá každému podávanému občerstvení sofistikovanější charakter.

 

Vlastnosti produktu:

 • misky na předrkm,
 • sada tří kusů,
 • rozměr misek: 10 x 6,5 cm (šířka x vvýška),
 • v kuchyni je nepostradatelný,
 • vyrobeno z keramiky,
 • květinový design,
 • praktické a prostorné,
 • talíř o rozměrech 10 x 31 cm,
 • výrobek značky Secret de Gourmet.
Mísky na servirování předkrmůod značky Secret de Gourmet jsou praktickou sadou, která se stane nepostradatelnou na mnoha setkáních. Sada misek na předkrm se skládá ze tří misek se stejným objemem a praktického talířku. Mísy se od sebe liší vnitřním designem.Misky na svačinu jsou vhodné pro použití v mikrovlnné troubě. Lze je také mýt v myčce nádobí. Mísy nejsou vhodné pro použití v troubě. Misky jsou vyrobeny z keramiky, která je schválena pro styk s potravinami. Keramika je tvrdá, snadno se čistí a nemění chuť občerstvení vloženého do nádobí.Každá z misek na předkrm je zdobena květinovým motivem, který se od sebe mírně liší. Barevné květy jsou umístěny na bílém pozadí na vnitřní straně misek. Každá z misek na předkrm má rozměry 10 x 6,5 cm (šířka x výška). Podstavec má naopak obdélníkový tvar o rozměrech 10 x 31 cm. Mísy na občerstvení můžete použít k servírování salátů, dipů, oliv a mnoha dalších předkrmů. Jejich estetický tvar dodá každému podávanému občerstvení sofistikovanější charakter.Vlastnosti produktu:misky na předrkm,sada tří kusů,rozměrmisek: 10 x 6,5 cm (šířka x vvýška),v kuchyni je nepostradatelný,vyrobeno z keramiky,květinový design,praktické a prostorné,talíř o rozměrech 10 x 31 cm,výrobek značky Secret de Gourmet.
Nabídka č. 7044914489Zobrazení: 20