search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii

chevron_left Mobilní telefony
Kategorie chevron_left Mobilní telefony

Často hledané

Často hledané

Parametry zrušit filtry Typ nabídky
Stav zboží Cena (Kč) 1 - 27 000 Kč
Lokalita PSČ: 701 00 - 40km
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Doba dodání (od obdržení platby)
Operační systém Úhlopříčka displeje
Vlastnosti Konstrukce Značka Vystavené před
Končící za méně než
keyboard_arrow_left

Mobilní telefony - Ostrava

Bazar mobilních telefonů: najdou si nového majitele?

Na Aukru koupíte nejnovější mobilní telefony od různých prodejců i starší modely Apple iPhone, Samsung nebo Xiaomi v bezvadném stavu. Nové i použité nabíječky a náhradní díly. Bez tohoto malého zařízení si už neumíme představit život, každý máme na něj ovšem jiné požadavky. Někomu stačí pouze k volání a posílání SMS, někdo jej využívá místo počítače a očekává mnoho funkcí. Nabídka mobilních telefonů je téměř nekonečná a mnohdy je velmi těžké se v ní orientovat. Poradíme vám, jak vybrat ideální telefon přesně pro vás.

Chytrý telefon

Jedná se o nejširší skupinu mobilních telefonů a její cenové rozpětí je opravdu velké. Pro lepší orientaci si je můžeme rozdělit do tří skupin:

  • Základní – Tyto telefony jsou vhodné pro nenáročné uživatele, kteří telefon využívají především ke komunikaci a nevyžadují žádné speciální funkce. Telefony lze pořídit již za pár stovek a využívají operační systém Android. Fotoaparát bývá spíše k určen k občasnému použití.
  • Střední třída – Tato skupina telefonů uspokojí nejširší okruh uživatelů. Telefony jsou vybaveny mnoha funkcemi a je zde kladen důraz na dlouhou výdrž baterie a kvalitní fotoaparát. Co se týče operačního systému, tak si můžete vybrat ze dvou – Android nebo iOS.
  • High-end – Tyto telefony jsou určeny pro opravdové milovníky technologií, nebo lidi, kteří telefon často využívají k práci a mnohdy jim nahrazuje počítač. Často se jedná o vlajkové lodě jednotlivých značek, které jim věnují maximální péči. Jedná se o spojení toho nejlepšího, co lze do telefonu dostat. Těšit se tak můžete na vysoce kvalitní fotoaparát, výkonný procesor a displej s ultra-vysokým rozlišením.

Tlačítkový telefon

Klasické telefony s tlačítky jsou dnes raritou, přesto se najdou uživatelé, kteří upřednostňují tento typ telefonů. Jejich výhodou je velmi nízká cena a snadné ovládání. U uživatelů jsou tlačítkové telefony oblíbené též pro vysokou odolnost a dlouhou výdrž baterie. Od tohoto typu telefonu nečekejte žádné speciální funkce. Jde však o telefon, na který se můžete spolehnout v jakékoliv situaci.

Telefon pro seniory

I když mnoho seniorů jde s dobou a využívá moderní dotykové telefony, existuje na trhu speciální skupina telefonů, která je seniorům určena. Hlavním znakem je velká klávesnice, která usnadňuje psaní. Telefony také mají upravené prostředí, které urychluje orientaci v telefonu. Některé modely jsou vybaveny SOS tlačítkem, které po zmáčknutí zavolá, nebo rozešle zprávy vybraným kontaktům.

Odolné telefony

Někteří uživatelé vystavují své telefony náročným podmínkám, které by obyčejný mobil nepřežil. Pro tuto skupinu uživatelů jsou určeny telefony, které jsou odolné vůči pádu, prachu a vodě. Na výběr máte z tlačítkových telefonů, nebo dotykových. Dávno už neplatí, že odolný telefon není vybaven žádnými funkcemi. Některé modely se řadí ke střední třídě, nebo dokonce high-end.

Chytré telefony a operační systémy

Na dnešním trhu nalezneme zejména dva operační systémy – Android a iOS. Android je rozšířen téměř ve všech smartphonech, oproti tomu iOS využívá pouze značka Apple. Dostupných je též pár modelů s operačním systémem Windows. Tlačítkové telefony bývají většinou bez OS.

iOS vs. Android

Souboj těchto dvou operačních systémů v posledních letech graduje a vytváří se kolem fankluby. My necháme na vás, jaký systém vám více vyhovuje, ale pojďme se podívat na základní rozdíly mezi nimi.

Android

Největší výhodou tohoto operačního systému je, že je velmi rozšířený a cenové rozpětí telefonů, které využívají tento operační systém, je velmi široké. Vybrat si tak můžete z levných modelů, nebo sáhnout po vlajkové lodi dané značky. Tato vlastnost je zároveň největším nepřítelem tohoto OS. Google neurčuje výrobcům jakou verzi Android mají použít, proto můžeme najít telefony se starší verzí OS, stejný problém je i s dostupností aktualizací. Další výhodou je, že na Android lze stáhnout nespočet aplikací, které můžete pořídit skrze oficiální obchod Google Play Store, nebo i z jiných neoficiálních zdrojů. Pokud se ovšem rozhodnete stahovat aplikaci mimo oficiální obchod, dejte si pozor na případné viry.

iOS

Tento operační systém je vyvíjen pouze pro malé množství telefonů, tudíž je mu věnována potřebná péče. Apple si dává záležet na pravidelných aktualizacích, aby i starší modely běžely plynule. Za největší nevýhodu považujeme uzavřenost systému a možnost stahování aplikací pouze skrze oficiální App Store.

Výkon a operační paměť telefonů

To, jak dobře poběží váš telefon, určují hlavní dva parametry – procesor a operační paměť. Procesor si můžete představit jako mozek, který má za úkol zpracovat všechny podněty. Dnes jsou již standardní čtyřjádrové procesory, ale stále více se aplikuje osmijádrový procesor. Dalším důležitým parametrem u procesorů je frekvence. Ta určuje, kolik instrukcí dokáže procesor vykonat za jednu vteřinu. Jednoduše řečeno – čím vyšší frekvence, tím výkonnější procesor. Operační paměť naleznete v parametrech nejčastěji pod zkratkou RAM. Ta slouží procesorům k ukládání dočasných souborů – např. zrovna otevřené aplikace v telefonu. Standardní jsou operační paměti o velikosti 2 GB a více, pokud jste náročný uživatel, sáhněte po telefonu s operační pamětí 6 GB a více.

Uživatelská paměť telefonu

Dnešní telefony mají v sobě integrovanou uživatelskou paměť, která slouží k ukládání aplikací, fotografií, videí apod. Velikost paměti je vždy udávaná v GB a je důležité myslet na to, že paměť, kterou budete mít ve skutečnosti k dispozici, je menší, než paměť udávaná. Děje se tak, protože na uživatelskou paměť se ukládá systém a jeho následné aktualizace. Většina chytrých telefonů ovšem nabízí možnost rozšířit uživatelskou paměť pomocí paměťových karet. Ty se vyrábějí v různých velikostech, proto si vždy ověřte, jakou maximální kapacitu podporuje váš telefon.

Kapacita baterie

Mnoho z nás vzpomíná na tlačítkové telefony, které stačilo nabít jednou za týden a člověk se nemusel strachovat, že mu uprostřed dne dojde baterie. Ačkoliv se to nemusí zdát, dnešní chytré telefony mají několikanásobně větší kapacitu baterie, ale všechny vymoženosti si vybírají svou daň. Kapacita baterie je udávána v miliampér hodinách (mAh), ale vyšší kapacita nutně neznamená delší výdrž telefonu. Je důležité brát v potaz velikost a kvalitu displeje, náročnost procesorů apod.

Další funkce a vychytávky mobilních telefonů

U chytrých telefonů se můžeme setkat s mnoha funkcemi, které nám nahradí několik zařízení najednou. Samozřejmostí se stává kvalitní fotoaparát, který v sobě skrývá funkce jako makro, noční scéna, panorama apod. Pozadu nezůstávají ani funkce videa, kde si můžete pořídit například zpomalený záběr vodopádu. Určitě vám neunikl trend měření počtu kroků, které jste za celý den nachodili, nebo možnost probuzení dle fáze spánku, ve které se nacházíte. Pracovně vytížení uživatelé ocení, že již nemusí mít u sebe služební a soukromý telefon a díky funkci Dual SIM mohou mít dvě čísla v jednom telefonu.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up
my_locationV mém okolí
close

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 522 nabídek. Pro přesnější výsledky použijte filtraci.
Seřadit podle:Počet kupujících, nejvícekeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
PSČ: 701 00 cancel
Zrušit filtry
Našli jsme vám celkem 522 nabídek
Seznam doporučených nabídek
Nokia 7110, legenda, nesehnatelné, historické, vzácné
local_offer
visibility

Nokia 7110, legenda, nesehnatelné, historické, vzácné

Stav zboží  Použité Značka  Nokia  

Aktuální cena  8 přihazuje

509 Kč 11 hodin

S dopravou 578 Kč, place Vendryně (další z okolí Ostrava)

8 přihazuje
Končí za 11 hodin
Nokia E90, legenda, nesehnatelné, historické, vzácné
local_offer
visibility

Nokia E90, legenda, nesehnatelné, historické, vzácné

Stav zboží  Použité Značka  Nokia  

Aktuální cena  6 přihazuje

525 Kč 11 hodin

S dopravou 594 Kč, place Vendryně (další z okolí Ostrava)

6 přihazuje
Končí za 11 hodin
Nokia 6700 classic GOLD, legenda, nesehnatelné, historické, vzácné
local_offer
visibility

Nokia 6700 classic GOLD, legenda, nesehnatelné, historické, vzácné

Stav zboží  Použité Značka  Nokia  

Aktuální cena  6 přihazuje

172 Kč 11 hodin

S dopravou 241 Kč, place Vendryně (další z okolí Ostrava)

6 přihazuje
Končí za 11 hodin
Apple iPhone 8 64gb
local_offer
visibility

Apple iPhone 8 64gb

Stav zboží  Použité Značka  Apple  

Aktuální cena  5 přihazuje

3 100 Kč 1 den

S dopravou 3 180 Kč, place Ostrava (další z okolí Ostrava)

5 přihazuje
Končí za 1 den
Nokia 6800, legenda, nesehnatelné, historické, vzácné, rarita
local_offer
visibility

Nokia 6800, legenda, nesehnatelné, historické, vzácné, rarita

Stav zboží  Použité Značka  Nokia  

Aktuální cena  4 přihazují

135 Kč 1 den

S dopravou 204 Kč, place Vendryně (další z okolí Ostrava)

4 přihazují
Končí za 1 den
iPhone 7 128GB Black
local_offer
visibility

iPhone 7 128GB Black

Stav zboží  Nefunkční / na díly Doba dodání (od obdržení platby)  2-3 dny Úhlopříčka displeje  4" - 4,9" Značka  Apple Konstrukce  dotykové Vlastnosti  LTE (4G) Operační systém  iOS  

Aktuální cena  4 přihazují

825 Kč 7 hodin

S dopravou 904 Kč, osobně vplace Příbor (další z okolí Ostrava)

4 přihazují
Končí za 7 hodin
Honor 7 Lite
local_offer
visibility

Honor 7 Lite

Stav zboží  Použité Úhlopříčka displeje  5" - 5,9" Značka  Huawei Konstrukce  dotykové Vlastnosti  Dual SIM Operační systém  Android  

Aktuální cena  2 přihazují

110 Kč 9 hodin

S dopravou 230 Kč, osobně vplace Havířov (další z okolí Ostrava)

2 přihazují
Končí za 9 hodin
Od Kogas
iPhone X 64GB
local_offer
visibility

iPhone X 64GB

Stav zboží  Použité Značka  Apple  

Aktuální cena 

1 900 Kč 1 den

S dopravou 2 000 Kč, place Darkovičky (další z okolí Ostrava)

Nikdo nepřihazuje
Končí za 1 den
Aukro Garance vrácení peněz
iPhone 6S 128gb
local_offer
visibility

iPhone 6S 128gb

Stav zboží  Použité Značka  Apple  

Aktuální cena 

1 999 Kč 1 den

S dopravou 2 139 Kč, place Havířov-Dolní Datyně (další z okolí Ostrava)

Nikdo nepřihazuje
Končí za 1 den
iPhone 11 Pro Max Silver 64GB (TOP stav) + příslušenství
local_offer
visibility

iPhone 11 Pro Max Silver 64GB (TOP stav) + příslušenství

Stav zboží  Použité Doba dodání (od obdržení platby)  1-2 dny Úhlopříčka displeje  6" a více Značka  Apple Konstrukce  dotykové Vlastnosti  LTE (4G) Operační systém  iOS  

Kup teď 

15 500 Kč 23 hodin

S dopravou 15 579 Kč, osobně vplace Příbor (další z okolí Ostrava)

Končí za 23 hodin
Aukro Garance vrácení peněz
APPLE iPhone 6S Plus 128GB Silver - KOMPLETNÍ BALENÍ
local_offer
visibility

APPLE iPhone 6S Plus 128GB Silver - KOMPLETNÍ BALENÍ

Stav zboží  Použité Doba dodání (od obdržení platby)  1-2 dny Úhlopříčka displeje  5" - 5,9" Značka  Apple Konstrukce  dotykové Vlastnosti  LTE (4G) Operační systém  iOS Kód zboží  1114  

Kup teď 

4 500 Kč 7 dní

S dopravou 4 590 Kč, osobně vplace Dolní Benešov - Zábřeh (další z okolí Ostrava)

Končí za 7 dní
Aukro Garance vrácení peněz
APPLE iPhone XS 64GB Space Grey
local_offer
visibility

APPLE iPhone XS 64GB Space Grey

Stav zboží  Použité Doba dodání (od obdržení platby)  1-2 dny Úhlopříčka displeje  5" - 5,9" Značka  Apple Konstrukce  dotykové Vlastnosti  Dual SIM, LTE (4G) Operační systém  iOS Kód zboží  3234  

Kup teď 

8 500 Kč 9 dní

S dopravou 8 590 Kč, osobně vplace Dolní Benešov - Zábřeh (další z okolí Ostrava)

Končí za 9 dní
Aukro Garance vrácení peněz
Seznam nabídek
iPhone 7 32GB Černý
local_offer
visibility

iPhone 7 32GB Černý

Stav zboží  Použité Doba dodání (od obdržení platby)  2-3 dny Úhlopříčka displeje  4" - 4,9" Značka  Apple Konstrukce  dotykové Operační systém  iOS  

Aktuální cena  11 přihazuje

1 550 Kč 3 dny

Doprava zdarma, osobně vplace Ostrava (další z okolí Ostrava)

11 přihazuje
Končí za 3 dny
APPLE IPHONE SE 1.gen 32GB+ originální sluchátka
local_offer
visibility

APPLE IPHONE SE 1.gen 32GB+ originální sluchátka

Stav zboží  Použité Doba dodání (od obdržení platby)  2-3 dny Značka  Apple Konstrukce  dotykové  

Aktuální cena  6 přihazuje

815 Kč 4 dny

S dopravou 884 Kč, place ostrava (další z okolí Ostrava)

6 přihazuje
Končí za 4 dny
Aukro Garance vrácení peněz
Razer Phone 1
local_offer
visibility

Razer Phone 1

Stav zboží  Použité Úhlopříčka displeje  5" - 5,9" Značka  Ostatní Konstrukce  dotykové Operační systém  Android  

Aktuální cena  5 přihazuje

2 807 Kč 1 den

S dopravou 2 876 Kč, osobně vplace Příbor (další z okolí Ostrava)

5 přihazuje
Končí za 1 den
Telefon Microsoft Lumia 640
local_offer
visibility

Telefon Microsoft Lumia 640

Stav zboží  Použité Značka  Microsoft  

Aktuální cena  3 přihazují

320 Kč 12 hodin

S dopravou 390 Kč, osobně vplace Bítov (další z okolí Ostrava)

3 přihazují
Končí za 12 hodin
Honor 20 wiew 8gb rám
local_offer
visibility

Honor 20 wiew 8gb rám

Stav zboží  Použité Značka  Huawei  

Aktuální cena  3 přihazují

2 700 Kč 4 dny

Doprava zdarma, place Třinec (další z okolí Ostrava)

3 přihazují
Končí za 4 dny
Od Dawe2
Blackview GBV5500 Pro černy
local_offer
visibility

Blackview GBV5500 Pro černy

Stav zboží  Nefunkční / na díly Doba dodání (od obdržení platby)  2-3 dny Úhlopříčka displeje  5" - 5,9" Značka  Ostatní Vlastnosti  odolný Operační systém  Android  

Aktuální cena  3 přihazují

11 Kč 3 dny

S dopravou 210 Kč, place Hlučín (další z okolí Ostrava)

3 přihazují
Končí za 3 dny
VIVO Y11S (Záruka)
local_offer
visibility

VIVO Y11S (Záruka)

Stav zboží  Použité Značka  Ostatní  

Aktuální cena  2 přihazují

2 050 Kč 4 dny

S dopravou 2 149 Kč, osobně vplace Frýdek-Místek-Frýdek (další z okolí Ostrava)

2 přihazují
Končí za 4 dny
Mobily asus
local_offer
visibility

Mobily asus

Stav zboží  Použité Doba dodání (od obdržení platby)  2-3 dny Úhlopříčka displeje  4" - 4,9" Značka  Asus Konstrukce  dotykové Operační systém  Android  

Aktuální cena  2 přihazují

924 Kč 3 dny

S dopravou 1 104 Kč, place Opava (další z okolí Ostrava)

2 přihazují
Končí za 3 dny
Tekutá nano ochrana displeje telefonu 508A
local_offer
visibility

Tekutá nano ochrana displeje telefonu 508A

Stav zboží  Nové Značka  Ostatní  

Kup teď  1 koupil

49 Kč 16 dní

S dopravou 148 Kč, place Český Těšín (další z okolí Ostrava)

1 koupil
Končí za 16 dní
Aukro Garance vrácení peněz
Nový iPhone 13 Pro 128 GB Silver
local_offer
visibility

Nový iPhone 13 Pro 128 GB Silver

Stav zboží  Nové Značka  Apple Konstrukce  dotykové Operační systém  iOS  

Aktuální cena  1 přihazuje

27 000 Kč 1 den

S dopravou 27 100 Kč, place Ostrava (další z okolí Ostrava)

1 přihazuje
Končí za 1 den
Aukro Garance vrácení peněz
Nokia 3410 + těžká HF sada do auta HFU-5
local_offer
visibility

Nokia 3410 + těžká HF sada do auta HFU-5

 

Aktuální cena  1 přihazuje

399 Kč 1 den

S dopravou 488 Kč, place Frydlant nad Ostravici (další z okolí Ostrava)

1 přihazuje
Končí za 1 den
Apple Iphone 5C
local_offer
visibility

Apple Iphone 5C

Stav zboží  Nefunkční / na díly Značka  Apple  

Aktuální cena  1 přihazuje

350 Kč 9 hodin

S dopravou 430 Kč, place Albrechtice (další z okolí Ostrava)

1 přihazuje
Končí za 9 hodin
APPLE iPhone 8 64GB Silver - ZÁRUKA 12 MĚSÍCŮ - TOP STAV - KOMPLETNÍ
local_offer
visibility

APPLE iPhone 8 64GB Silver - ZÁRUKA 12 MĚSÍCŮ - TOP STAV - KOMPLETNÍ

Stav zboží  Použité Doba dodání (od obdržení platby)  1-2 dny Úhlopříčka displeje  4" - 4,9" Značka  Apple Konstrukce  dotykové Vlastnosti  LTE (4G) Operační systém  iOS Kód zboží  2688  

Aktuální cena  1 přihazuje

6 490 Kč 5 hodin

S dopravou 6 580 Kč, osobně vplace Dolní Benešov - Zábřeh (další z okolí Ostrava)

1 přihazuje
Končí za 5 hodin
Aukro Garance vrácení peněz
APPLE iPhone 11 128GB Purple - ZÁRUKA 12 MĚSÍCŮ - JAKO NOVÝ - KOMPLET
local_offer
visibility

APPLE iPhone 11 128GB Purple - ZÁRUKA 12 MĚSÍCŮ - JAKO NOVÝ - KOMPLET

Stav zboží  Použité Doba dodání (od obdržení platby)  1-2 dny Úhlopříčka displeje  6" a více Značka  Apple Konstrukce  dotykové Vlastnosti  Dual SIM, LTE (4G) Operační systém  iOS Kód zboží  4590  

Aktuální cena  1 přihazuje

14 590 Kč 4 dny

S dopravou 14 680 Kč, osobně vplace Dolní Benešov - Zábřeh (další z okolí Ostrava)

1 přihazuje
Končí za 4 dny
Aukro Garance vrácení peněz
APPLE iPhone X 256GB Silver - KOMPLETNÍ - ZÁRUKA 12 MĚSÍCŮ - TOP STAV
local_offer
visibility

APPLE iPhone X 256GB Silver - KOMPLETNÍ - ZÁRUKA 12 MĚSÍCŮ - TOP STAV

Stav zboží  Použité Doba dodání (od obdržení platby)  1-2 dny Úhlopříčka displeje  5" - 5,9" Značka  Apple Konstrukce  dotykové Vlastnosti  LTE (4G) Operační systém  iOS Kód zboží  4170  

Aktuální cena  1 přihazuje

10 790 Kč 5 dní

S dopravou 10 880 Kč, osobně vplace Dolní Benešov - Zábřeh (další z okolí Ostrava)

1 přihazuje
Končí za 5 dní
Aukro Garance vrácení peněz
iPhone X Silver 64GB - nefunkční Face ID a sluchátko
local_offer
visibility

iPhone X Silver 64GB - nefunkční Face ID a sluchátko

Stav zboží  Použité Doba dodání (od obdržení platby)  1-2 dny Značka  Apple Konstrukce  dotykové Vlastnosti  LTE (4G) Operační systém  iOS  

Kup teď 4 999 Kč

1 Kč 5 dní

S dopravou 80 Kč, osobně vplace Příbor (další z okolí Ostrava)

Nikdo nepřihazuje
Končí za 5 dní
Google Pixel 2 XL 64Gb
local_offer
visibility

Google Pixel 2 XL 64Gb

Stav zboží  Použité Doba dodání (od obdržení platby)  2-3 dny Značka  Ostatní  

Aktuální cena 

1 500 Kč 1 den

S dopravou 1 569 Kč, osobně vplace Karviná (další z okolí Ostrava)

Nikdo nepřihazuje
Končí za 1 den
Aukro Garance vrácení peněz
Asus Zenfone 8 16GB/256GB černá
local_offer
visibility

Asus Zenfone 8 16GB/256GB černá

Stav zboží  Použité Doba dodání (od obdržení platby)  2-3 dny Úhlopříčka displeje  5" - 5,9" Značka  Asus Konstrukce  dotykové Vlastnosti  Dual SIM, LTE (4G) Operační systém  Android  

Kup teď 17 000 Kč

14 000 Kč 10 hodin

S dopravou 14 069 Kč, place Frýdek-Místek (další z okolí Ostrava)

Nikdo nepřihazuje
Končí za 10 hodin
Aukro Garance vrácení peněz
Od iNemo
Nokia E66
local_offer
visibility

Nokia E66

Stav zboží  Použité Značka  Nokia  

Kup teď 

599 Kč 9 dní

S dopravou 654 Kč, place Ostrava (další z okolí Ostrava)

Končí za 9 dní
Od jm0207
Huawei P Smart Pro 128/4GB
local_offer
visibility

Huawei P Smart Pro 128/4GB

Stav zboží  Použité Doba dodání (od obdržení platby)  2-3 dny Značka  Huawei  

Aktuální cena 

1 800 Kč 1 den

S dopravou 1 869 Kč, osobně vplace Karviná (další z okolí Ostrava)

Nikdo nepřihazuje
Končí za 1 den
Aukro Garance vrácení peněz
Aligator S4000 duo
local_offer
visibility

Aligator S4000 duo

Stav zboží  Použité Značka  Aligator  

Aktuální cena 

150 Kč 2 dny

S dopravou 219 Kč, place Frýdek Místek (další z okolí Ostrava)

Nikdo nepřihazuje
Končí za 2 dny
iPhone 6S Silver - nefunkční
local_offer
visibility

iPhone 6S Silver - nefunkční

Stav zboží  Nefunkční / na díly Doba dodání (od obdržení platby)  1-2 dny Úhlopříčka displeje  4" - 4,9" Značka  Apple Konstrukce  dotykové Vlastnosti  LTE (4G) Operační systém  iOS  

Aktuální cena 

1 Kč 6 dní

S dopravou 80 Kč, osobně vplace Příbor (další z okolí Ostrava)

Nikdo nepřihazuje
Končí za 6 dní
Huawei mate 10 lite
local_offer
visibility

Huawei mate 10 lite

Stav zboží  Použité Doba dodání (od obdržení platby)  2-3 dny Úhlopříčka displeje  5" - 5,9" Značka  Huawei Konstrukce  dotykové Vlastnosti  LTE (4G) Operační systém  Android  

Aktuální cena 

800 Kč 6 hodin

S dopravou 880 Kč, place Staříč (další z okolí Ostrava)

Nikdo nepřihazuje
Končí za 6 hodin
Nokia 7.2. šedočerná
local_offer
visibility

Nokia 7.2. šedočerná

Stav zboží  Použité Doba dodání (od obdržení platby)  2-3 dny Úhlopříčka displeje  6" a více Značka  Nokia Konstrukce  dotykové Vlastnosti  Dual SIM Operační systém  Android  

Aktuální cena 

3 990 Kč 5 hodin

S dopravou 4 110 Kč, place Ostrava (další z okolí Ostrava)

Nikdo nepřihazuje
Končí za 5 hodin
Od DavHut
Nokia 2730 Classic.
local_offer
visibility

Nokia 2730 Classic.

Stav zboží  Použité Značka  Nokia  

Kup teď 

250 Kč 21 dní

S dopravou 305 Kč, place Ostrava (další z okolí Ostrava)

Končí za 21 dní
Od jm0207
Nokia 6120 Classic, černá
local_offer
visibility

Nokia 6120 Classic, černá

Stav zboží  Použité Značka  Nokia  

Kup teď 

399 Kč 17 dní

S dopravou 459 Kč, place Ostrava (další z okolí Ostrava)

Končí za 17 dní
Od jm0207
CAT B30
local_offer
visibility

CAT B30

Stav zboží  Použité Značka  Ostatní  

Kup teď 

500 Kč 8 dní

S dopravou 555 Kč, place Ostrava (další z okolí Ostrava)

Končí za 8 dní
Od jm0207
Nokia 113
local_offer
visibility

Nokia 113

Stav zboží  Použité Značka  Nokia  

Kup teď 

299 Kč 18 dní

S dopravou 359 Kč, place Ostrava (další z okolí Ostrava)

Končí za 18 dní
Od jm0207
Nokia C5 ,5MPx
local_offer
visibility

Nokia C5 ,5MPx

Stav zboží  Použité Značka  Nokia  

Kup teď 

599 Kč 29 dní

S dopravou 659 Kč, place Ostrava (další z okolí Ostrava)

Končí za 29 dní
Od jm0207
Nokia C5 ,3.2MPx
local_offer
visibility

Nokia C5 ,3.2MPx

Stav zboží  Použité Značka  Nokia  

Kup teď 

499 Kč 29 dní

S dopravou 554 Kč, osobně vplace Ostrava (další z okolí Ostrava)

Končí za 29 dní
Od jm0207
Nokia 2330
local_offer
visibility

Nokia 2330

Stav zboží  Použité Značka  Nokia  

Kup teď 

250 Kč 29 dní

S dopravou 310 Kč, place Ostrava (další z okolí Ostrava)

Končí za 29 dní
Od jm0207
Nokia 2630
local_offer
visibility

Nokia 2630

Stav zboží  Použité Značka  Nokia  

Kup teď 

299 Kč 2 dny

S dopravou 359 Kč, place Ostrava (další z okolí Ostrava)

Končí za 2 dny
Od jm0207
Nokia C2
local_offer
visibility

Nokia C2

Stav zboží  Použité Značka  Nokia  

Kup teď 

399 Kč 24 dní

S dopravou 459 Kč, place Ostrava (další z okolí Ostrava)

Končí za 24 dní
Od jm0207
Nokia 6070
local_offer
visibility

Nokia 6070

Stav zboží  Použité Značka  Nokia  

Kup teď 

299 Kč 2 dny

S dopravou 359 Kč, place Ostrava (další z okolí Ostrava)

Končí za 2 dny
Od jm0207
iPhone X 256GB
local_offer
visibility

iPhone X 256GB

Stav zboží  Použité Doba dodání (od obdržení platby)  2-3 dny Značka  Apple Konstrukce  dotykové Vlastnosti  LTE (4G) Operační systém  iOS  

Kup teď 

8 500 Kč 23 dní

S dopravou 8 620 Kč, place OSTRAVA (další z okolí Ostrava)

Končí za 23 dní
APPLE iPhone X 64GB Vesmírně šedý
local_offer
visibility

APPLE iPhone X 64GB Vesmírně šedý

Stav zboží  Použité Doba dodání (od obdržení platby)  1-2 dny Značka  Apple Konstrukce  dotykové Vlastnosti  LTE (4G) Operační systém  iOS  

Kup teď 

5 199 Kč 3 dny

S dopravou 5 288 Kč, place Havířov (další z okolí Ostrava)

Končí za 3 dny
Aukro Garance vrácení peněz
Nubia Red Magic 5G Transparent Edition- 12GB/256GB - Snapdragon 865
local_offer
visibility

Nubia Red Magic 5G Transparent Edition- 12GB/256GB - Snapdragon 865

Stav zboží  Použité Značka  Ostatní  

Kup teď 12 000 Kč

8 000 Kč 6 dní

S dopravou 8 150 Kč, place Nový Jičín (další z okolí Ostrava)

Nikdo nepřihazuje
Končí za 6 dní
Apple iPhone XR 256 GB, zdarma sluchátka Beats Solo Pro
local_offer
visibility

Apple iPhone XR 256 GB, zdarma sluchátka Beats Solo Pro

Stav zboží  Použité Značka  Apple  

Aktuální cena 

12 499 Kč 3 dny

osobně vplace Frýdek-Místek (další z okolí Ostrava)

Nikdo nepřihazuje
Končí za 3 dny
iPhone 6s rose gold 128GB + navíc zdarma baterka
local_offer
visibility

iPhone 6s rose gold 128GB + navíc zdarma baterka

Stav zboží  Použité Značka  Apple  

Kup teď 4 500 Kč

3 999 Kč 1 den

osobně vplace Havířov (další z okolí Ostrava)

Nikdo nepřihazuje
Končí za 1 den
Od nikyf1
2021 Note30 PLUS Smartphone Ram 8GB + 256GB .
local_offer
visibility

2021 Note30 PLUS Smartphone Ram 8GB + 256GB .

Stav zboží  Nové Značka  Ostatní  

Aktuální cena 

1 200 Kč 4 dny

S dopravou 1 305 Kč, place Ostrava (další z okolí Ostrava)

Nikdo nepřihazuje
Končí za 4 dny
Aukro Garance vrácení peněz
Nokia 202
local_offer
visibility

Nokia 202

Stav zboží  Použité Značka  Nokia  

Aktuální cena 

299 Kč 4 dny

S dopravou 389 Kč, place Ostrava (další z okolí Ostrava)

Nikdo nepřihazuje
Končí za 4 dny
Aukro Garance vrácení peněz
Od aughfg
Apple iPhone SE 2020
local_offer
visibility

Apple iPhone SE 2020

 

Kup teď 7 000 Kč

6 000 Kč 4 dny

S dopravou 6 069 Kč, osobně vplace Petřvald (další z okolí Ostrava)

Nikdo nepřihazuje
Končí za 4 dny
Mobil
local_offer
visibility

Mobil

 

Aktuální cena 

1 Kč 4 dny

S dopravou 121 Kč, place Třinec (další z okolí Ostrava)

Nikdo nepřihazuje
Končí za 4 dny
Od Dawe2
Iphone 7 plus 128 GB black
local_offer
visibility

Iphone 7 plus 128 GB black

Stav zboží  Použité Doba dodání (od obdržení platby)  1-2 dny Značka  Apple  

Aktuální cena 

5 000 Kč 4 dny

S dopravou 5 069 Kč, place Opava (další z okolí Ostrava)

Nikdo nepřihazuje
Končí za 4 dny
Aukro Garance vrácení peněz
Oneplus 3 Silver
local_offer
visibility

Oneplus 3 Silver

Stav zboží  Použité Doba dodání (od obdržení platby)  1-2 dny Úhlopříčka displeje  5" - 5,9" Značka  Ostatní Konstrukce  dotykové Vlastnosti  Dual SIM Operační systém  Android  

Kup teď 2 000 Kč

1 800 Kč 4 dny

S dopravou 1 869 Kč, osobně vplace Opava (další z okolí Ostrava)

Nikdo nepřihazuje
Končí za 4 dny
Aukro Garance vrácení peněz
Mobilní telefon Elephone P9000
local_offer
visibility

Mobilní telefon Elephone P9000

Stav zboží  Použité Doba dodání (od obdržení platby)  2-3 dny Úhlopříčka displeje  4" - 4,9" Značka  Ostatní Konstrukce  dotykové Vlastnosti  Dual SIM, LTE (4G) Operační systém  Android  

Kup teď 

5 000 Kč 6 dní

S dopravou 10 500 Kč, place Ostrava (další z okolí Ostrava)

Končí za 6 dní
iPhone 11 Pro Max, 64GB, Midnight green
local_offer
visibility

iPhone 11 Pro Max, 64GB, Midnight green

Stav zboží  Použité Úhlopříčka displeje  6" a více Značka  Apple Konstrukce  dotykové Operační systém  iOS  

Kup teď 

22 900 Kč 6 dní

osobně vplace Ostrava (další z okolí Ostrava)

Končí za 6 dní
APPLE iPhone 7 128GB Matt Black
local_offer
visibility

APPLE iPhone 7 128GB Matt Black

Stav zboží  Použité Doba dodání (od obdržení platby)  1-2 dny Úhlopříčka displeje  5" - 5,9" Značka  Apple Konstrukce  dotykové Vlastnosti  LTE (4G) Operační systém  iOS  

Kup teď 

3 800 Kč 3 dny

S dopravou 3 880 Kč, osobně vplace Dolní Benešov - Zábřeh (další z okolí Ostrava)

Končí za 3 dny
Aukro Garance vrácení peněz
123456 chevron_right chevron_right
V pořádku