Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Monokulární dalekohled Jametai 12x50/ stativ/ TOP |136| - Foto
Monokulární dalekohled Jametai 12x50/ stativ/ TOP |136| - Foto
Monokulární dalekohled Jametai 12x50/ stativ/ TOP |136| - Foto
Monokulární dalekohled Jametai 12x50/ stativ/ TOP |136| - Foto
Monokulární dalekohled Jametai 12x50/ stativ/ TOP |136| - Foto
1 z 4
Rozbaleno

Monokulární dalekohled Jametai 12x50/ stativ/ TOP |136|

(7044420986)
9 přihazovalo
335 Kč
Ukončeno ve středu 20. 9. 2023, 21:05:00
Vyhráno uživatelem p...n
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
23 sledovalo
9 přihazovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Stav zboží
plně funkční a nevykazuje známky opotřebení. Obsahuje kompletní balení, obal nemusí být ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží

Skvělý monokulární dalekohled Jametai v aukci od 1Kč!

12x50 Prism Monocular

Vysoce výkonný monokulární dalekohled 12x50 s 12násobným zvětšením a monokulár s průměrem čočky objektivu 50 mm mohou zajistit jasnější snímky. Tento monokulár pro pozorování ptáků má široké zorné pole (211 stop 1 000 Yds) a zaostřovací vzdálenost (3-1000 m). Má také funkci nočního vidění (poznámka: vhodné pouze pro prostředí se slabým osvětlením, tato funkce není použitelná pro zcela tmavé prostředí)

BAK-4 Čocka & FMC Monocular

Profesionální jednotubusový dalekohled, čočky s vícevrstvým povlakem, vestavěný hranol BAK4. Odraz světla a minimální zkreslení, optické prvky s vícevrstvým povlakem FMC mohou zajistit vynikající propustnost světla a jas a propustnost obrazu je až 99,5 %. Hranolový systém má dokonale kulatou výstupní pupilu pro poskytování vysoce kvalitních snímků.

Rychlý držák smartphonu a stativ

Monokulární dalekohledy pro chytré telefony, lze rychle nainstalovat jednou rukou, snadno se používají. Na spodní straně monoskopu je stativový konektor. Spotting Scope jsou vybaveny nejnovějším rychle sestavitelným stojanem pro smartphone a stativem, jako je Vhodné pro iPhone 12/11/XR/Xs/X, iPhone 8/7/6, Samsung Galaxy s10/s9/s8/note 10/9/ 8, Huawei Mate 30 20, LG, MI, Sony a většina smartphonů a mohou vám uvolnit ruce.

Vodotěsný, odolný proti mlze, prachotěsný a přenosný design

Kompaktní a robustní tělo jej činí odolným vůči nepřízni počasí. Zrcadlový povrch je plněn vysoce čistým dusíkem, který je voděodolný a proti zamlžování. Můžete jej použít v deštivém a vlhkém prostředí. Prachový kryt zabraňuje prachu a má funkci proti sevření. Přiložená kabelka je vhodná pro nošení s sebou, když jdete ven, hadřík na brýle je vhodný pro udržení čistoty čočky.

Široká aplikace

Vodotěsný monokulární dalekohled je ideálním dárkem pro děti, outdoorové sportovní nadšence, EDC nadšence a dokonce pro každého. Je velmi vhodný pro lov, horolezectví, pozorování ptáků, sledování dětí a scenérie, koncerty, sport, turistiku, kempování a cestování.

TOP stav!

Originální balení s příslušenstvím, nepoužité.

Klasická prodejní cena : 1490 ,-

Dražíme od 1 koruny !

Přeji příjemnou aukci a hodně štěstí :)

-------------------------------------------------------------------

►►►Doplňující Informace◄◄◄

► Kompletní obsah aukce je zveřejněn na produktových fotografiích a v popisku.

► Zboží prodáváme bez originálního obalu a manuálu, pokud není uvedeno jinak.

► Svým příhozem souhlasíte s obchodními podmínkami.

► Zboží je doručováno 1-3 dny od přijetí platby.

► Garantuji profesionální obchod od ověřeného prodejce.

► V případě jakéhokoli dotazu mne neváhejte kontaktovat.

► Obchodní podmínky : https://aukro.cz/uzivatel/citydonna/o-prodejci

► Sledujte naše nabídky zde : https://aukro.cz/uzivatel/citydonna/nabidky

► Přidejte si nás do oblíbených prodejců a nic Vám neunikne : aukro.cz/uzivatel/citydonna 

Skvělý monokulární dalekohled Jametai v aukci od 1Kč! 12x50 Prism Monocular Vysoce výkonný monokulární dalekohled 12x50 s 12násobným zvětšením a monokulár s průměrem čočky objektivu 50 mm mohou zajistit jasnější snímky. Tento monokulár pro pozorování ptáků má široké zorné pole (211 stop 1 000 Yds) a zaostřovací vzdálenost (3-1000 m). Má také funkci nočního vidění (poznámka: vhodné pouze pro prostředí se slabým osvětlením, tato funkce není použitelná pro zcela tmavé prostředí) BAK-4 Čocka & FMC Monocular Profesionální jednotubusový dalekohled, čočky s vícevrstvým povlakem, vestavěný hranol BAK4. Odraz světla a minimální zkreslení, optické prvky s vícevrstvým povlakem FMC mohou zajistit vynikající propustnost světla a jas a propustnost obrazu je až 99,5 %. Hranolový systém má dokonale kulatou výstupní pupilu pro poskytování vysoce kvalitních snímků. Rychlý držák smartphonu a stativ Monokulární dalekohledy pro chytré telefony, lze rychle nainstalovat jednou rukou, snadno se používají. Na spodní straně monoskopu je stativový konektor. Spotting Scope jsou vybaveny nejnovějším rychle sestavitelným stojanem pro smartphone a stativem, jako je Vhodné pro iPhone 12/11/XR/Xs/X, iPhone 8/7/6, Samsung Galaxy s10/s9/s8/note 10/9/ 8, Huawei Mate 30 20, LG, MI, Sony a většina smartphonů a mohou vám uvolnit ruce. Vodotěsný, odolný proti mlze, prachotěsný a přenosný design Kompaktní a robustní tělo jej činí odolným vůči nepřízni počasí. Zrcadlový povrch je plněn vysoce čistým dusíkem, který je voděodolný a proti zamlžování. Můžete jej použít v deštivém a vlhkém prostředí. Prachový kryt zabraňuje prachu a má funkci proti sevření. Přiložená kabelka je vhodná pro nošení s sebou, když jdete ven, hadřík na brýle je vhodný pro udržení čistoty čočky. Široká aplikace Vodotěsný monokulární dalekohled je ideálním dárkem pro děti, outdoorové sportovní nadšence, EDC nadšence a dokonce pro každého. Je velmi vhodný pro lov, horolezectví, pozorování ptáků, sledování dětí a scenérie, koncerty, sport, turistiku, kempování a cestování. TOP stav! Originální balení s příslušenstvím, nepoužité. Klasická prodejní cena : 1490 ,- Dražíme od 1 koruny ! Přeji příjemnou aukci a hodně štěstí :) ------------------------------------------------------------------- ►►►Doplňující Informace◄◄◄ ► Kompletní obsah aukce je zveřejněn na produktových fotografiích a v popisku. ► Zboží prodáváme bez originálního obalu a manuálu, pokud není uvedeno jinak. ► Svým příhozem souhlasíte s obchodními podmínkami. ► Zboží je doručováno 1-3 dny od přijetí platby. ► Garantuji profesionální obchod od ověřeného prodejce. ► V případě jakéhokoli dotazu mne neváhejte kontaktovat. ► Obchodní podmínky : https://aukro.cz/uzivatel/citydonna/o-prodejci ► Sledujte naše nabídky zde : https://aukro.cz/uzivatel/citydonna/nabidky ► Přidejte si nás do oblíbených prodejců a nic Vám neunikne : aukro.cz/uzivatel/citydonna
Nabídka č. 7044420986Zobrazení: 58