Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
MOTÝL PRSTEN v.58 PERIDOTY (OLIVÍNY) A SAFÍRY IF  VVS, STŘÍBRO, ZLATO! - Starožitné šperkyMOTÝL PRSTEN v.58 PERIDOTY (OLIVÍNY) A SAFÍRY IF  VVS, STŘÍBRO, ZLATO! - Starožitné šperkyMOTÝL PRSTEN v.58 PERIDOTY (OLIVÍNY) A SAFÍRY IF  VVS, STŘÍBRO, ZLATO! - Starožitné šperky
MOTÝL PRSTEN v.58 PERIDOTY (OLIVÍNY) A SAFÍRY IF  VVS, STŘÍBRO, ZLATO! - Starožitné šperky
1 z 3

MOTÝL PRSTEN v.58 PERIDOTY (OLIVÍNY) A SAFÍRY IF VVS, STŘÍBRO, ZLATO!

(7047044563)
9 přihazovalo
1 313 Kč
Ukončeno v pondělí 9. 10. 2023, 22:07:21
Vyhráno uživatelem z...4
26 sledovalo
9 přihazovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Typ šperku
Ryzost
Doba dodání (od obdržení platby)

Předmětem dražby je nádherně třpytivý celostříbrný prsten, stříbro 925/1000, pozlacený 14karátovým bílým zlatem.

Prsten obsahuje krásné peridoty (olivíny) čistoty IF a VVS a velikosti až 3 x 5 mm a hruškovitého řezu z Pákistánu, dále obsahuje i safíry.

Hmotnost je 6,39 g, velikost prstenu je 8,5, dle mého vyzkoušení je to velikost 58.

Velikost hlavy prstenu je 30 x 20 mm, na ruce opravdu velmi zajímavý, nepřehlédnutelný. Výborně se hodí k náramku a náhrdelníku, který také dražím!

Je nenošený!!!!

Je nenošený, krásný design motýla!!! Dodán bude v dárkové krabičce, okamžitě použitelný jako krásný dárek!!!

Neváhejte, JE OD KORUNKY!!!Využijte situaci a pořiďte si originální dárky!!!

V aukci dostanete přesně to, co je v popisu, pokud máte nějaká další očekávání, raději se zeptejte před příhozem, děkuji.

Výborný dárek k maturitě, promoci, narozeninám, svátku, výročí, na svatbu, Vánoce, Valentýn... dokud jsou peníze, či je nesežere inflace...

Posílám i na Slovensko. Můj IBAN je CZ3003000000000246593336

Prosím, přihazujte jen ti, kdo opravdu hodlají za předmět zaplatit (ve lhůtě 7 dní dané aukrem), děkuji.


Peridot má uklidňující účinek. Uzdravuje a regeneruje tkáně. Posiluje metabolizmus a blahodárně působí na kůži. Pomáhá srdci, brzlíku, plicím, močovému měchýři, slezině a trávicímu traktu. Léčí rovněž vředy a posiluje zrak. Pokud se položí na břicho, pomáhá při porodu, neboť zesiluje svalové stahy a současně zmírňuje bolest. Jeho energie upravuje bipolární nesoulad a pomáhá překonávat hypochondrii.

Předmětem dražby je nádherně třpytivý celostříbrný prsten,stříbro 925/1000, pozlacený 14karátovým bílým zlatem.Prsten obsahuje krásné peridoty (olivíny) čistoty IF a VVS a velikosti až 3 x 5 mm a hruškovitého řezu z Pákistánu, dále obsahuje i safíry.Hmotnost je 6,39 g, velikost prstenu je 8,5, dle mého vyzkoušení je to velikost 58.Velikost hlavy prstenu je 30 x 20 mm, na ruce opravdu velmi zajímavý, nepřehlédnutelný. Výborně se hodí k náramku a náhrdelníku, který také dražím!Je nenošený!!!!Je nenošený, krásný design motýla!!! Dodán bude v dárkové krabičce, okamžitě použitelný jako krásný dárek!!!Neváhejte, JE OD KORUNKY!!!Využijte situaci a pořiďte si originální dárky!!!Vaukci dostanete přesně to, co je vpopisu, pokud máte nějaká další očekávání, raději se zeptejte před příhozem, děkuji.Výborný dárek kmaturitě, promoci, narozeninám, svátku, výročí, na svatbu, Vánoce, Valentýn... dokud jsou peníze, či je nesežere inflace...Posílám i na Slovensko. Můj IBAN je CZ3003000000000246593336Prosím, přihazujte jen ti, kdo opravdu hodlají za předmět zaplatit (ve lhůtě 7 dní dané aukrem), děkuji.Peridotmá uklidňující účinek. Uzdravuje a regeneruje tkáně. Posiluje metabolizmus a blahodárně působí na kůži. Pomáhá srdci, brzlíku, plicím, močovému měchýři, slezině a trávicímu traktu. Léčí rovněž vředy a posiluje zrak. Pokud se položí na břicho, pomáhá při porodu, neboť zesiluje svalové stahy a současně zmírňuje bolest. Jeho energie upravuje bipolární nesoulad a pomáhá překonávat hypochondrii.
Nabídka č. 7047044563Zobrazení: 121