Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Multifunkční hrnec Lauben Multi Cooker 18SB LBNMC18SBBAZ;230450 - Malé elektrospotřebiče
Multifunkční hrnec Lauben Multi Cooker 18SB LBNMC18SBBAZ;230450 - Malé elektrospotřebiče
Multifunkční hrnec Lauben Multi Cooker 18SB LBNMC18SBBAZ;230450 - Malé elektrospotřebiče
Multifunkční hrnec Lauben Multi Cooker 18SB LBNMC18SBBAZ;230450 - Malé elektrospotřebiče
Multifunkční hrnec Lauben Multi Cooker 18SB LBNMC18SBBAZ;230450 - Malé elektrospotřebiče
Multifunkční hrnec Lauben Multi Cooker 18SB LBNMC18SBBAZ;230450 - Malé elektrospotřebiče
Multifunkční hrnec Lauben Multi Cooker 18SB LBNMC18SBBAZ;230450 - Malé elektrospotřebiče
Multifunkční hrnec Lauben Multi Cooker 18SB LBNMC18SBBAZ;230450 - Malé elektrospotřebiče
1 z 7
Použité

Multifunkční hrnec Lauben Multi Cooker 18SB LBNMC18SBBAZ;230450

Skončeno
15 přihazovalo
877 Kč
Ukončeno v pátek 8. 12. 2023, 19:45:00
Vyhráno uživatelem s...1
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží a záruka 12 měsíců
 • Popis předmětu
 • Náklady na přepravu a platba
 • Informace od prodejce
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Doba dodání (od obdržení platby)
Doba záruky (měsíců)

Stav produktu: Prasklé zavírání na funkci nemá vliv

Úvodní fotografie a popis produktu níže pochází z webu Lauben.com. Jsou pouze ilustrativní a popisují NOVÉ ZBOŽÍ. 

Informace o výbavě, příslušenství a dalších službách jsou pouze orientační a vydražené zboží je nemusí obsahovat. 

Kompletní fotodokumentaci a popis nového zboží najdete na našem webu Lauben.com.

Platba a hromadné odeslání:

 • Do hromadné objednávky lze spojit zboží z dokončených nákupů formou ,,Aukce".
 • Jak na to?
 • Označte všechny vyhrané položky
 • Vyberte si formu dopravy a platby (v sekci Moje nákupy / Zakoupeno / Aukce / Zaplatit)
 • Dokončete objednávku
 • NEPLAŤE PROSÍM IHNED PO AUKCI, ale až po vydražení všech Vašich vyhraných aukcí. 
 • Pozor ! U zboží je nutné zvolit způsob dopravy a platby do 7 dní od konce aukce. V opačném případě bude objednávka stornována.

Lauben Multi Cooker 18SB CZECH EDITION - Multifunkční tlakový hrnec

Lauben Multi Cooker 18SB CZECH EDITION - Multifunkční tlakový hrnec

Jeden přístroj, nespočet možností

Lauben Multi Cooker 18SB je multifunkční tlakový hrnec, který vám díky 18 přednastaveným programům ušetří v kuchyni spoustu času a námahy. Kromě tlakového hrnce, slow cookeru, nebo rýžovaru, nahradí i vařič vajec, parní hrnec, jogurtovač, nebo ohřívačku. Ušetříte spoustu místa v kuchyni a připravíte širokou paletu pokrmů. Hrnec se snadno ovládá pomocí přehledného dotykového displeje, který je kompletně v češtině. Hlavní nádoba má dostatečnou kapacitu 6 litrů, je z nepřilnavého materiálu a lze mýt v myčce nádobí. Multicooker nabízí i funkci odloženého startu nebo udržování teploty. Navíc je kompaktní, a vy si tak můžete dopřát rychlé, zdravé a bezpečné vaření nejen doma, ale i na chatě nebo na dovolené. Lauben Multi Cooker 18SB je ideálním pomocníkem do kuchyně právě pro vás, pokud chcete mít na talíři vždy perfektní výsledek, ale nechce se vám obětovat hodiny strávené u sporáku, nebo spoustu peněz do kuchyňského vybavení.
Všestranný pomocník s 18 programy

Tlakový hrnec Lauben Multi Cooker nabízí 18 přednastavených programů, se kterými hravě zvládnete práci více než desítky kuchyňských spotřebičů. Každý z programů má přednastavený způsob, teplotu i čas přípravy a vy se nemusíte o nic starat. Stačí zvolit program a stisknout tlačítko start. Protože ale víme, že sto lidí, sto chutí, můžete čas přípravy upravit i ručně tak, aby výsledek přesně odpovídal vašim požadavkům. Vybírat můžete z těchto programů:

 • tlakové vaření
 • vaření v páře
 • pomalé vaření
 • dušení
 • smažení a restování
 • pečení
 • příprava vajec
 • příprava polévek
 • příprava luštěnin
 • příprava jogurtu
 • a další...
Maximální bezpečnost a snadná údržba

Bezpečnost je při vaření na prvním místě. Mysleli jsme na to i při vývoji tlakového hrnce Lauben Multi Cooker. Tlak v hrnci se nikdy nevytvoří, pokud není hrnec bezpečně uzavřen. Technologie Cool Touch zajišťuje, že se o vnější plášť hrnce nikdy nespálíte ani uprostřed doby vaření. Multi Cooker jistě oceníte i stran snadné údržby. Vnitřní nádobu lze totiž bez problému mýt v myčce nádobí. Hrnec je navíc kompaktní, takže ho můžete vzít s sebou třeba na cesty. Ani doma vám díky modernímu minimalistickému designu neudělá ostudu.
Rychle, chutně, zdravě a efektivně.

Lauben Multi Cooker 18SB vám bude v kuchyni krýt záda. Díky funkci odloženého startu na vás může čekat hotové jídlo připravené k servírování hned po příchodu domů. Návštěva hlásí zpoždění a vy už jste chtěli chystat na stůl? Nevadí. S funkcí udržení teploty pokrm snadno udržíte v teple až 12 hodin, aniž by se rozvařil a ztratil svou chuť nebo strukturu. S multifunkčním hrncem Lauben je příprava jídla rychlá a jednoduchá, ale i zdravá. Díky nepřilnavému provedení nevyžaduje příprava vašeho oblíbeného jídla přidaný tuk. Příznivce zdravého životního stylu potěší funkce vaření v páře. Dochází vám inspirace, co vařit? I tady máme řešení. Součástí balení jsou recepty, které můžete s pomocí hrnce připravit.
Nekonečně možností

Díky 18 programům a manuálnímu nastavení času Lauben Multi Cooker s přehledem nahradí celý arzenál kuchyňských spotřebičů.

Přehledné a jednoduché ovládání

Nemusíte se vyznat a studovat desítky funkcí, našich pečlivě vyladěných 18 programů obsáhne naprostou většinu pokrmů – jednoduše!

Kuchařka s recepty

Víme, že není legrace vymýšlet každý den, co vařit. Proto jsme pro vás připravili pro každý program jednoduchý a zdravý recept z běžně dostupných ingrediencí.

Funkce udržení teploty

Udrží pokrm v teple až 12 hodin, aniž by se rozvařil a ztratil svou chuť nebo strukturu.

Odložený start

Přípravu jídla si naplánujete dle potřeby, start můžete odložit až o 24 hodin.

Moderní minimalistický design

Stylový doplněk do každé kuchyně.

Dotykový displej v češtině

Jednoduché a intuitivní ovládání pomocí dotykového displeje, který je kompletně v češtině.

Objem 6 litrů

Vnitřní nádoba hrnce má dostatečnou kapacitu, vařit tak můžete pro celou rodinu až o 6 lidech. Co třeba celé pečené kuře?

FastHeat®

Rychlé a rovnoměrné zahřátí pro úsporu času i energie.

Slow cook

Nahradí slow cooker, díky pomalému vaření uchováte v pokrmu více chuti a živin, všechny ingredience se krásně spojí a koncert chutí může začít.

Funkce rýžovaru

Dokonale uvaří jakýkoliv druh rýže, od sushi po pravé italské rizoto.

Funkce parního hrnce

Nejzdravější způsob přípravy pokrmů, s nulovým množství tuku či oleje.

Tlakový hrnec

Vaření pod tlakem přináší chutnější výsledky, navíc je až o 70% rychlejší, a významně tak šetří spotřebu energie.

Smažení a restování

Pomocí programu restování osmahněte na másle cibulku krásně do zlatova, k ní pak jednoduše přidáte další ingredience a hrnec přepnete na příslušný program. Jednoduše, čistě, s minimem špinavého nádobí.

100% bezpečný

Díky robustnímu bezpečnostnímu víku se tlak se nevytvoří, pokud není hrnec bezpečně uzavřen, ani se neotevře, dokud tlak uvnitř trvá.

Snadná údržba

Vnitřní hrnec má kvalitní nepřilnavý povrch a je navíc vhodný do myčky.

Manuální nastavení času

Sto lidí, sto chutí… a proto v rámci každé funkce lze ručně upravit čas přípravy.

Cool Touch technologie

O vnější plášť se nikdy nespálíte.

Výkon 1000W

Spotřebu jsme optimalizovali přesně tak, aby byl Multicooker schopen maximálního výkonu i při zachování ekonomického provozu.

Parametry

Objem 6 l Příkon 1000 W Programy 18 Manuální nastavení času Ano Odložený start Ano Vaření v páře Ano Udržování teploty Ano Recepty v balení AnoObsah balení

 • Vnitřní nádoba
 • Odměrná nádoba
 • Lžíce
 • Rošt na vaření v páře
 • Víko
 • Kuchařka s recepty
Rok výroby: 2021

Stav produktu: Prasklé zavírání na funkci nemá vliv Úvodní fotografie a popis produktu níže pochází z webu Lauben.com. Jsou pouze ilustrativní a popisují NOVÉ ZBOŽÍ. Informace o výbavě, příslušenství a dalších službách jsou pouze orientační a vydražené zboží je nemusí obsahovat. Kompletní fotodokumentaci a popis nového zboží najdete na našem webu Lauben.com. Platba a hromadné odeslání: Do hromadné objednávky lze spojit zboží z dokončených nákupů formou ,,Aukce". Jak na to? Označte všechny vyhrané položky Vyberte si formu dopravy a platby (v sekci Moje nákupy / Zakoupeno / Aukce / Zaplatit) Dokončete objednávku NEPLAŤE PROSÍM IHNED PO AUKCI, ale až po vydražení všech Vašich vyhraných aukcí. Pozor ! U zboží je nutné zvolit způsob dopravy a platby do 7 dní od konce aukce. V opačném případě bude objednávka stornována. Lauben Multi Cooker 18SB CZECH EDITION - Multifunkční tlakový hrnec Lauben Multi Cooker 18SB CZECH EDITION - Multifunkční tlakový hrnec Jeden přístroj, nespočet možností Lauben Multi Cooker 18SB je multifunkční tlakový hrnec, který vám díky 18 přednastaveným programům ušetří v kuchyni spoustu času a námahy. Kromě tlakového hrnce, slow cookeru, nebo rýžovaru, nahradí i vařič vajec, parní hrnec, jogurtovač, nebo ohřívačku. Ušetříte spoustu místa v kuchyni a připravíte širokou paletu pokrmů. Hrnec se snadno ovládá pomocí přehledného dotykového displeje, který je kompletně v češtině. Hlavní nádoba má dostatečnou kapacitu 6 litrů, je z nepřilnavého materiálu a lze mýt v myčce nádobí. Multicooker nabízí i funkci odloženého startu nebo udržování teploty. Navíc je kompaktní, a vy si tak můžete dopřát rychlé, zdravé a bezpečné vaření nejen doma, ale i na chatě nebo na dovolené. Lauben Multi Cooker 18SB je ideálním pomocníkem do kuchyně právě pro vás, pokud chcete mít na talíři vždy perfektní výsledek, ale nechce se vám obětovat hodiny strávené u sporáku, nebo spoustu peněz do kuchyňského vybavení. Všestranný pomocník s 18 programy Tlakový hrnec Lauben Multi Cooker nabízí 18 přednastavených programů, se kterými hravě zvládnete práci více než desítky kuchyňských spotřebičů. Každý z programů má přednastavený způsob, teplotu i čas přípravy a vy se nemusíte o nic starat. Stačí zvolit program a stisknout tlačítko start. Protože ale víme, že sto lidí, sto chutí, můžete čas přípravy upravit i ručně tak, aby výsledek přesně odpovídal vašim požadavkům. Vybírat můžete z těchto programů: tlakové vaření vaření v páře pomalé vaření dušení smažení a restování pečení příprava vajec příprava polévek příprava luštěnin příprava jogurtu a další... Maximální bezpečnost a snadná údržba Bezpečnost je při vaření na prvním místě. Mysleli jsme na to i při vývoji tlakového hrnce Lauben Multi Cooker. Tlak v hrnci se nikdy nevytvoří, pokud není hrnec bezpečně uzavřen. Technologie Cool Touch zajišťuje, že se o vnější plášť hrnce nikdy nespálíte ani uprostřed doby vaření. Multi Cooker jistě oceníte i stran snadné údržby. Vnitřní nádobu lze totiž bez problému mýt v myčce nádobí. Hrnec je navíc kompaktní, takže ho můžete vzít s sebou třeba na cesty. Ani doma vám díky modernímu minimalistickému designu neudělá ostudu. Rychle, chutně, zdravě a efektivně. Lauben Multi Cooker 18SB vám bude v kuchyni krýt záda. Díky funkci odloženého startu na vás může čekat hotové jídlo připravené k servírování hned po příchodu domů. Návštěva hlásí zpoždění a vy už jste chtěli chystat na stůl? Nevadí. S funkcí udržení teploty pokrm snadno udržíte v teple až 12 hodin, aniž by se rozvařil a ztratil svou chuť nebo strukturu. S multifunkčním hrncem Lauben je příprava jídla rychlá a jednoduchá, ale i zdravá. Díky nepřilnavému provedení nevyžaduje příprava vašeho oblíbeného jídla přidaný tuk. Příznivce zdravého životního stylu potěší funkce vaření v páře. Dochází vám inspirace, co vařit? I tady máme řešení. Součástí balení jsou recepty, které můžete s pomocí hrnce připravit. Nekonečně možností Díky 18 programům a manuálnímu nastavení času Lauben Multi Cooker s přehledem nahradí celý arzenál kuchyňských spotřebičů. Přehledné a jednoduché ovládání Nemusíte se vyznat a studovat desítky funkcí, našich pečlivě vyladěných 18 programů obsáhne naprostou většinu pokrmů – jednoduše! Kuchařka s recepty Víme, že není legrace vymýšlet každý den, co vařit. Proto jsme pro vás připravili pro každý program jednoduchý a zdravý recept z běžně dostupných ingrediencí. Funkce udržení teploty Udrží pokrm v teple až 12 hodin, aniž by se rozvařil a ztratil svou chuť nebo strukturu. Odložený start Přípravu jídla si naplánujete dle potřeby, start můžete odložit až o 24 hodin. Moderní minimalistický design Stylový doplněk do každé kuchyně. Dotykový displej v češtině Jednoduché a intuitivní ovládání pomocí dotykového displeje, který je kompletně v češtině. Objem 6 litrů Vnitřní nádoba hrnce má dostatečnou kapacitu, vařit tak můžete pro celou rodinu až o 6 lidech. Co třeba celé pečené kuře? FastHeat® Rychlé a rovnoměrné zahřátí pro úsporu času i energie. Slow cook Nahradí slow cooker, díky pomalému vaření uchováte v pokrmu více chuti a živin, všechny ingredience se krásně spojí a koncert chutí může začít. Funkce rýžovaru Dokonale uvaří jakýkoliv druh rýže, od sushi po pravé italské rizoto. Funkce parního hrnce Nejzdravější způsob přípravy pokrmů, s nulovým množství tuku či oleje. Tlakový hrnec Vaření pod tlakem přináší chutnější výsledky, navíc je až o 70% rychlejší, a významně tak šetří spotřebu energie. Smažení a restování Pomocí programu restování osmahněte na másle cibulku krásně do zlatova, k ní pak jednoduše přidáte další ingredience a hrnec přepnete na příslušný program. Jednoduše, čistě, s minimem špinavého nádobí. 100% bezpečný Díky robustnímu bezpečnostnímu víku se tlak se nevytvoří, pokud není hrnec bezpečně uzavřen, ani se neotevře, dokud tlak uvnitř trvá. Snadná údržba Vnitřní hrnec má kvalitní nepřilnavý povrch a je navíc vhodný do myčky. Manuální nastavení času Sto lidí, sto chutí… a proto v rámci každé funkce lze ručně upravit čas přípravy. Cool Touch technologie O vnější plášť se nikdy nespálíte. Výkon 1000W Spotřebu jsme optimalizovali přesně tak, aby byl Multicooker schopen maximálního výkonu i při zachování ekonomického provozu. Parametry Objem 6 l Příkon 1000 W Programy 18 Manuální nastavení času Ano Odložený start Ano Vaření v páře Ano Udržování teploty Ano Recepty v balení Ano Obsah balení Vnitřní nádoba Odměrná nádoba Lžíce Rošt na vaření v páře Víko Kuchařka s recepty Rok výroby: 2021

Nabídka č. 7051384752Zobrazení: 398