Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
NEVHODNÝ DÁREK Samsung Galaxy A14 4GB/64GB stříbrná NEPOUŽÍVANÝ. - Mobily a chytrá elektronika
NEVHODNÝ DÁREK Samsung Galaxy A14 4GB/64GB stříbrná NEPOUŽÍVANÝ. - Mobily a chytrá elektronika
NEVHODNÝ DÁREK Samsung Galaxy A14 4GB/64GB stříbrná NEPOUŽÍVANÝ. - Mobily a chytrá elektronika
NEVHODNÝ DÁREK Samsung Galaxy A14 4GB/64GB stříbrná NEPOUŽÍVANÝ. - Mobily a chytrá elektronika
NEVHODNÝ DÁREK Samsung Galaxy A14 4GB/64GB stříbrná NEPOUŽÍVANÝ. - Mobily a chytrá elektronika
1 z 4
Rozbaleno

NEVHODNÝ DÁREK Samsung Galaxy A14 4GB/64GB stříbrná NEPOUŽÍVANÝ.

(7046346421)
10 přihazovalo
2 901 Kč
Ukončeno v pondělí 2. 10. 2023, 20:00:00
Vyhráno uživatelem m...0
27 sledovalo
10 přihazovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Historie přihazování
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)
Značka

Samsung Galaxy A14 4GB/64GB stříbrná - V ZÁRUCE.

NOVÝ, POUZE ROZBALENÝ, NEPOUŽÍVANÝ- nevhodný dárek.

Originální balení s nabíječkou i FAKTURA.

Ohromující Awesome designPochlubte se svému okolí trendy minimalistickým vzhledem svého zařízení. Samsung Galaxy A14 LTE nabízí elegantní design s jemnou texturou na zadní straně, která dodává telefonu zároveň dotyk jinakosti a stylovosti. Vyberte si jedno z moderních barevných provedení a předveďte ostatním, jak vytříbený je váš vkus.

Samsung A14 LTE pořídí skvělé fotografieChcete pořídit dokonalou selfie, skupinovou fotografii s celou skupinkou přátel či detailní snímek? Žádný problém – Samsung Galaxy A14 LTE má profesionální systém objektivů, který vám nabízí nevídané možnosti. S hlavním 50Mpx fotoaparátem zaznamenáte vzácné chvíle v nádherné kvalitě. Na výlety s přáteli si přepněte na 5Mpx ultraširokoúhlý snímač, jenž pojme všechny členy vaší skupinky, a k uměleckým nuancím se zase přiblížíte s 2Mpx makro fotoaparátem. Milovníky autoportrétů navíc u telefonu Samsung Galaxy A14 čeká přední 13Mpx objektiv.

Samsung Galaxy A14 LTE zaznamená každý okamžikVezměte si svůj Samsung Galaxy A14 LTE a vyrazte s ním do světa. Úchvatné lifestylové snímky pořídíte jak na pestrobarevných večírcích či poklidném brunchi s přáteli, tak i v přírodě při zdolávání horských štítů či romantickém spaní pod širou noční oblohou. Samsung Galaxy A14 LTE se neztratí zkrátka nikde a fotografie, které s ním vytvoříte, se budou na sociálních sítích skvěle vyjímat.

V telefonu Samsung A14 5G bude vše podstatné na svém místěMějte vždy po ruce extra prostor pro své vzácné vzpomínky a důležité pracovní dokumenty. Pro takové případy je chytrý telefon Samsung Galaxy A14 LTE vybaven funkcí RAM Plus, která se zaručeně postará o zvýšenou efektivitu vašeho multitaskingu v podobě navýšené kapacity operační paměti. Plynulost vašeho pracovního nasazení či zápal do hry díky tomu zůstane absolutně nenarušená.

Samsung Galaxy A14 4GB/64GB stříbrná - V ZÁRUCE.NOVÝ, POUZE ROZBALENÝ, NEPOUŽÍVANÝ- nevhodný dárek.Originální balení s nabíječkou i FAKTURA.Ohromující Awesome designPochlubte se svému okolí trendy minimalistickým vzhledem svého zařízení. Samsung Galaxy A14 LTE nabízí elegantní design s jemnou texturou na zadní straně, která dodává telefonu zároveň dotyk jinakosti a stylovosti. Vyberte si jedno z moderních barevných provedení a předveďte ostatním, jak vytříbený je váš vkus.Samsung A14 LTE pořídí skvělé fotografieChcete pořídit dokonalou selfie, skupinovou fotografii s celou skupinkou přátel či detailní snímek? Žádný problém – Samsung Galaxy A14 LTE má profesionální systém objektivů, který vám nabízí nevídané možnosti. S hlavním 50Mpx fotoaparátem zaznamenáte vzácné chvíle v nádherné kvalitě. Na výlety s přáteli si přepněte na 5Mpx ultraširokoúhlý snímač, jenž pojme všechny členy vaší skupinky, a k uměleckým nuancím se zase přiblížíte s 2Mpx makro fotoaparátem. Milovníky autoportrétů navíc u telefonu Samsung Galaxy A14 čeká přední 13Mpx objektiv.Samsung Galaxy A14 LTE zaznamená každý okamžikVezměte si svůj Samsung Galaxy A14 LTE a vyrazte s ním do světa. Úchvatné lifestylové snímky pořídíte jak na pestrobarevných večírcích či poklidném brunchi s přáteli, tak i v přírodě při zdolávání horských štítů či romantickém spaní pod širou noční oblohou. Samsung Galaxy A14 LTE se neztratí zkrátka nikde a fotografie, které s ním vytvoříte, se budou na sociálních sítích skvěle vyjímat.V telefonuSamsung A14 5Gbude vše podstatné na svém místěMějte vždy po ruce extra prostor pro své vzácné vzpomínky a důležité pracovní dokumenty. Pro takové případy je chytrý telefon Samsung Galaxy A14 LTE vybaven funkcí RAM Plus, která se zaručeně postará o zvýšenou efektivitu vašeho multitaskingu v podobě navýšené kapacity operační paměti. Plynulost vašeho pracovního nasazení či zápal do hry díky tomu zůstane absolutně nenarušená.
Nabídka č. 7046346421Zobrazení: 319