Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

NOSOROŽEC, LEV, ŽIRAFA - Mauritius, Afrika, zvířata, vodopád, mapka... - Pohlednice
NOSOROŽEC, LEV, ŽIRAFA - Mauritius, Afrika, zvířata, vodopád, mapka... - Pohlednice
NOSOROŽEC, LEV, ŽIRAFA - Mauritius, Afrika, zvířata, vodopád, mapka... - Pohlednice
1 z 2

NOSOROŽEC, LEV, ŽIRAFA - Mauritius, Afrika, zvířata, vodopád, mapka...

Skončeno
1 přihazoval
15 Kč
Ukončeno v neděli 19. 5. 2024, 19:32:04
Vyhráno uživatelem y...1
Doprava a platba
Obyčejné psaní 28 Kč
Doporučená zásilka 78 Kč
Cenné psaní 98 Kč
Mezinárodní přeprava 140 Kč
Osobní převzetí
Klatovy
Doba dodání 4-6 dní
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
NOSOROŽEC, LEV, ŽIRAFA - Mauritius, Afrika, zvířata, vodopád, mapka...
Popis předmětu
Informace od prodejce

VF, kvalita viz foto, je nutno, si řádně prohlédnout fota !!! - patrné poškození z fota většinou nepopisuji !!!


Lze po domluvě sloučit i více a různé předměty za jedno poštovné !!!


Pokud si zařídíte a zaplatíte BALÍKOVNU a pošlete mi včas kód, lze takto poslat !!!


Na Slovensko a do celé EU lze na vlastní riziko zaslat do 8 ks PH za 45,- Kč, více dle domluvy !!!!!!!!!!


Po skončení nákupu při více než 8 vydražených kusů mne prosím kontaktujte mailem ohledně výše poštovného - nehleďte na to, co Vám vypočte automat AUKRA !!!


Po špatných zkušenostech s reklamací u České pošty za ztracenou či odcizenou zásilku, doporučuji zaslání jako Cenné psaní. Kontakt přes telefon uvedený u aukce či mailem. Nepište SMS !!!


Veškerá rizika při volbě obyčejného a doporučeného poštovného jsou na straně kupujícího!!! Poštovné doporučené pošta nahrazuje jen výši poštovného ne obsahu, jelikož dle poštovních podmínek je zakázano v doporučeném psaní posílat, citace: Peníze, aktivované platební karty a jiné platební prostředky; poukázky na odběr zboží nebo služeb; směnky, šeky a jiné cenné papíry; předměty kulturní, umělecké nebo sběratelské hodnoty bez ohledu na jejich stáří a cenu; šperky, drahé kameny, drahé kovy a výrobky z nich, a další obdobně cenné věci mohou být obsahem poštovní zásilky jen tehdy, je-li to u určité poštovní služby výslovně stanoveno. 


Cenné psaní je o něco dražší, ale máte plnou záruku vrácení všech peněz při ztrátě zásilky. Poštovné uvedeno základní pro cca 10 ks pohlednic, je v něm již započten veškerý balicí materiál včetně folií a tvrdých proložek k zamezení poškození během přepravy a u cenného psaní předepsaná plastová obálka s poplatkem na uvedenou výši ceny. Při více položkách bude celkové poštovné navýšeno dle celkové váhy zásilky.

VF, kvalita viz foto, je nutno, si řádně prohlédnout fota !!! - patrné poškození z fota většinou nepopisuji !!! Lze po domluvě sloučit i více a různé předměty za jedno poštovné !!! Pokud si zařídíte a zaplatíte BALÍKOVNU a pošlete mi včas kód, lze takto poslat !!! Na Slovensko a do celé EU lze na vlastní riziko zaslat do 8 ks PH za 45,- Kč, více dle domluvy !!!!!!!!!! Po skončení nákupu při více než 8 vydražených kusů mne prosím kontaktujte mailem ohledně výše poštovného - nehleďte na to, co Vám vypočte automat AUKRA !!! Po špatných zkušenostech s reklamací u České pošty za ztracenou či odcizenou zásilku, doporučuji zaslání jako Cenné psaní. Kontakt přes telefon uvedený u aukce či mailem. Nepište SMS !!! Veškerá rizika při volbě obyčejného a doporučeného poštovného jsou na straně kupujícího!!! Poštovné doporučené pošta nahrazuje jen výši poštovného ne obsahu, jelikož dle poštovních podmínek je zakázano v doporučeném psaní posílat, citace: Peníze, aktivované platební karty a jiné platební prostředky; poukázky na odběr zboží nebo služeb; směnky, šeky a jiné cenné papíry; předměty kulturní, umělecké nebo sběratelské hodnoty bez ohledu na jejich stáří a cenu; šperky, drahé kameny, drahé kovy a výrobky z nich, a další obdobně cenné věci mohou být obsahem poštovní zásilky jen tehdy, je-li to u určité poštovní služby výslovně stanoveno. Cenné psaní je o něco dražší, ale máte plnou záruku vrácení všech peněz při ztrátě zásilky. Poštovné uvedeno základní pro cca 10 ks pohlednic, je v něm již započten veškerý balicí materiál včetně folií a tvrdých proložek k zamezení poškození během přepravy a u cenného psaní předepsaná plastová obálka s poplatkem na uvedenou výši ceny. Při více položkách bude celkové poštovné navýšeno dle celkové váhy zásilky.

Nabídka č. 7062893046 Vystaveno 12.05. 19:05 Zobrazení: 6