Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
NOVÁ MULTIFUNKČNÍ PÁNEV - HRNEC -MULTIFUNKTIONSPFANNE model MP3000 - Malé elektrospotřebičeNOVÁ MULTIFUNKČNÍ PÁNEV - HRNEC -MULTIFUNKTIONSPFANNE model MP3000 - Malé elektrospotřebičeNOVÁ MULTIFUNKČNÍ PÁNEV - HRNEC -MULTIFUNKTIONSPFANNE model MP3000 - Malé elektrospotřebičeNOVÁ MULTIFUNKČNÍ PÁNEV - HRNEC -MULTIFUNKTIONSPFANNE model MP3000 - Malé elektrospotřebičeNOVÁ MULTIFUNKČNÍ PÁNEV - HRNEC -MULTIFUNKTIONSPFANNE model MP3000 - Malé elektrospotřebičeNOVÁ MULTIFUNKČNÍ PÁNEV - HRNEC -MULTIFUNKTIONSPFANNE model MP3000 - Malé elektrospotřebičeNOVÁ MULTIFUNKČNÍ PÁNEV - HRNEC -MULTIFUNKTIONSPFANNE model MP3000 - Malé elektrospotřebičeNOVÁ MULTIFUNKČNÍ PÁNEV - HRNEC -MULTIFUNKTIONSPFANNE model MP3000 - Malé elektrospotřebiče
NOVÁ MULTIFUNKČNÍ PÁNEV - HRNEC -MULTIFUNKTIONSPFANNE model MP3000 - Malé elektrospotřebiče
1 z 8
Rozbaleno

NOVÁ MULTIFUNKČNÍ PÁNEV - HRNEC -MULTIFUNKTIONSPFANNE model MP3000

(7045156251)
10 přihazovalo
401 Kč
Ukončeno ve čtvrtek 28. 9. 2023, 22:12:32
Vyhráno uživatelem n...2
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
25 sledovalo
10 přihazovalo
 • Popis předmětu
 • Náklady na přepravu a platba
 • Informace od prodejce
 • Historie přihazování
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Značka

NOVÁ MULTIFUNKČNÍ PÁNEV - HRNEC -MULTIFUNKTIONSPFANNE S NEPŘILNAVÝM POVRCHEM - model MP3000 !

Skvělý pomocník, který potěší každou ženu nebo muže, který rád, chutně a zdravě vaří !!

STAV JE UVEDENÝ JAKO ROZBALENÝ,ALE VE SKUTEČNOSTI JE NOVÝ - NA PÁNVI SE NIKDY NEVAŘILO !


Drobná odřenina - viz foto 5 !


V případě zakoupení více aukcí (pokud to váha, rozměry, charakter věcí a množství dovolí) zasílám v jedné zásilce - balíčku - ne vždy je možné zaslat jen dle počtu z aukce - liší se velikost, materiál a váha věcí. Při balení dbám na bezpečné obalení a snažím se, aby věc ještě posloužila a potěšila a nerozbila se po cestě. Po předchozí domluvě je možné osobní předání v Kolíně.

Při hromadném zaslání je možné, že se bude muset zásilka rozdělit do více balíků a doplatit tím vyšší náklady na zaslání. V tomto případě budete informováni. V ceně za zaslání je symbolicky přihlédnuto i k nákladům spojených s balícím materiálem a odvozu na podací místo.

Při zaslání do zahraničí cenu sdělím, uvedená cena je orientační (záleží na přepravci, cílové zemi a velikosti zásilky.


Při zadávání platby, prosím, uveďte do poznámky Vaše jméno + přezdívku. Děkuji :-)

NOVÁ MULTIFUNKČNÍ PÁNEV - HRNEC -MULTIFUNKTIONSPFANNE S NEPŘILNAVÝM POVRCHEM - model MP3000 !Skvělý pomocník, který potěší každou ženu nebo muže, který rád, chutně a zdravě vaří !! STAV JE UVEDENÝ JAKO ROZBALENÝ,ALE VE SKUTEČNOSTI JE NOVÝ - NA PÁNVI SE NIKDY NEVAŘILO !Drobná odřenina - viz foto 5 !V případě zakoupení více aukcí (pokud to váha, rozměry, charakter věcí a množství dovolí) zasílám v jedné zásilce - balíčku - ne vždy je možné zaslat jen dle počtu z aukce - liší se velikost, materiál a váha věcí. Při balení dbám na bezpečné obalení a snažím se, aby věc ještě posloužila a potěšila a nerozbila se po cestě. Po předchozí domluvě je možné osobní předání v Kolíně.Při hromadném zaslání je možné, že se bude muset zásilka rozdělit do více balíků a doplatit tím vyšší náklady na zaslání. V tomto případě budete informováni. V ceně za zaslání je symbolicky přihlédnuto i k nákladům spojených s balícím materiálem a odvozu na podací místo.Při zaslání do zahraničí cenu sdělím, uvedená cena je orientační (záleží na přepravci, cílové zemi a velikosti zásilky.Při zadávání platby, prosím, uveďte do poznámky Vaše jméno + přezdívku. Děkuji :-)
Nabídka č. 7045156251Zobrazení: 144