Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Nová sluchátka s mikrofonem a regulací hlasitosti, vhodná pro Skype - TV, audio, video
Nová sluchátka s mikrofonem a regulací hlasitosti, vhodná pro Skype - TV, audio, video
1 z 1
Nové

Nová sluchátka s mikrofonem a regulací hlasitosti, vhodná pro Skype

(7018613831)
8x zakoupeno
39 Kč
Ukončeno v úterý 31. 10. 2023, 20:40:00
3 sledovali
8x zakoupeno
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)
Typ sluchátek
Přenos signálu
Vlastnosti
Konektor
Délka přívodního kabelu

Nová šedá plastová stereo sluchátka s mono mikrofonem a regulátorem hlasitosti (vhodná například pro Skype), daňový doklad v PDF (případnou papírovou verzi si výslovně vyžádejte před odesláním zásilky!).

 

  • nastavitelná velikost náhlavní části, polohovatelný mikrofon
  • průměr náušních molitanů 6cm
  • 2x standardní jack 3,5mm
  • délka kabelu 1,8m
  • dodáváno bez obalu s oddělenou náhlavní částí pro dosažení nízkého poštovného (omezeno tloušťkou zásilky 5cm) - složení je jednoduché a trvá několik sekund, při vyšším počtu zakoupených kusů nebo s některým jiným zbožím zasílání kompletní i v obalu

 

Možné též osobní předání ve Vlkavě nebo Švihově u Klatov a cca jednou týdně i v Praze, Mladé Boleslavi, Nymburce a Klatovech.

 

Využijte nákup za jediné přepravné (pro kombinaci více položek bude vypočteno individuálně) a vyberte si něco dalšího i v našich ostatních aukcích!

Nová šedá plastová stereo sluchátka s mono mikrofonem a regulátorem hlasitosti (vhodná například pro Skype), daňový doklad v PDF (případnou papírovou verzi si výslovně vyžádejte před odesláním zásilky!). nastavitelná velikost náhlavní části, polohovatelný mikrofon průměr náušních molitanů 6cm 2x standardní jack 3,5mm délka kabelu 1,8m dodáváno bez obalu s oddělenou náhlavní částí pro dosažení nízkého poštovného (omezeno tloušťkou zásilky 5cm) - složení je jednoduché a trvá několik sekund, při vyšším počtu zakoupených kusů nebo s některým jiným zbožím zasílání kompletní i v obalu Možné též osobní předání ve Vlkavě nebo Švihově u Klatov a cca jednou týdně i v Praze, Mladé Boleslavi, Nymburcea Klatovech. Využijte nákup za jediné přepravné (pro kombinaci více položek bude vypočteno individuálně) a vyberte si něco dalšího i v našich ostatních aukcích!
Nabídka č. 7018613831Zobrazení: 23