Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Nový aku vrtací šroubovák Einhell TP-CD 18/60 Li BL - solo   - Elektrické nářadíNový aku vrtací šroubovák Einhell TP-CD 18/60 Li BL - solo   - Elektrické nářadíNový aku vrtací šroubovák Einhell TP-CD 18/60 Li BL - solo   - Elektrické nářadíNový aku vrtací šroubovák Einhell TP-CD 18/60 Li BL - solo   - Elektrické nářadí
Nový aku vrtací šroubovák Einhell TP-CD 18/60 Li BL - solo   - Elektrické nářadí
1 z 4
Nové

Nový aku vrtací šroubovák Einhell TP-CD 18/60 Li BL - solo

(7046548401)
Cena
1 399 Kč
Ukončeno ve středu 25. 10. 2023, 20:00:00
Bezpečný nákup s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží a záruka 12 měsíců
2 sledovali
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)
Doba záruky (měsíců)

Prodám nový aku vrtací šroubovák Einhell TP-CD 18/60 Li BL - solo (bez nabíječky a baterie)

Nové zboží

Naše záruka 12 měs.

 

Popis
Aku vrtací šroubovák Einhell TP-CD 18/60 Li BL Solo je kompaktní a výkonný všestranný pomocník z vysoce kvalitní řady Power X-Change. Díky tomu, že je členem rodiny Power X-Change, lze všechny baterie a nabíječky vysoce kvalitní lithium-iontové systémové řady použít pro každý přístroj s technologií Power X-Change. Vrtací aku šroubovák je vysoce univerzální multifunkční nástroj s bezkartáčovým motorem, který poskytuje větší výkon a běží déle než běžný motor s uhlíkovými kartáči. Výkonný motor dokáže vyvinout točivý moment až 60 Nm na upnutý nástroj ve vysoce kvalitním 13mm kovovém sklíčidle. Vrtací aku šroubovák od Einhellu má 2stupňovú převodovku pro výkonné šroubování a rychlé vrtání. Dobrou viditelnost pracovní oblasti umožňuje světlo LED. Ergonomický design s měkkým úchopem zajišťuje pevné držení a příjemnou práci i na ambiciózních projektech a přídavná rukojeť pomáhá snižovat namáhání kloubů.

 

Aukro garance při převzetí zboží

 Při platbě na účet uveďte jako variabilní symbol číslo aukce a Vaše jméno.

V případě více vyhraných aukcí platíte jen jedno poštovné.

 

Vaše dotazy rád zodpovím

Přeji příjemnou aukci.

 
Prodám nový aku vrtací šroubovák Einhell TP-CD 18/60 Li BL - solo (bez nabíječky a baterie)Nové zbožíNaše záruka 12 měs.PopisAku vrtací šroubovák Einhell TP-CD 18/60 Li BL Solo je kompaktní a výkonný všestranný pomocník z vysoce kvalitní řady Power X-Change. Díky tomu, že je členem rodiny Power X-Change, lze všechny baterie a nabíječky vysoce kvalitní lithium-iontové systémové řady použít pro každý přístroj s technologií Power X-Change. Vrtací aku šroubovák je vysoce univerzální multifunkční nástroj s bezkartáčovým motorem, který poskytuje větší výkon a běží déle než běžný motor s uhlíkovými kartáči. Výkonný motor dokáže vyvinout točivý moment až 60 Nm na upnutý nástroj ve vysoce kvalitním 13mm kovovém sklíčidle. Vrtací aku šroubovák od Einhellu má 2stupňovú převodovku pro výkonné šroubování a rychlé vrtání. Dobrou viditelnost pracovní oblasti umožňuje světlo LED. Ergonomický design s měkkým úchopem zajišťuje pevné držení a příjemnou práci i na ambiciózních projektech a přídavná rukojeť pomáhá snižovat namáhání kloubů.Aukro garance při převzetí zbožíPři platbě na účet uveďte jako variabilní symbol číslo aukce a Vaše jméno.Vpřípadě více vyhraných aukcí platíte jen jedno poštovné.Vaše dotazy rád zodpovímPřeji příjemnou aukci.
Nabídka č. 7046548401Zobrazení: 174