search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii
***NŮŽ CHEF / GYUTO 270 MM TAMAHAGANE VG-5 BAMBOO 3-LAYERS ***
visibility
Cena Kup teď!
4 299 Kč
K dispozici 2 kusy
access_time
Do vyprodání všech položek
access_time
Do vyprodání všech položek
visibilityŽádný sledující
Doprava
 • Balík Do ruky 120 Kč
 • placeOsobní převzetí Praha 9
 • Zjistit více
Platba
 • Platba kartou online
 • Platba při převzetí
 • Platba převodem
 • Zjistit více
Prodejce favorite

  NŮŽ CHEF / GYUTO 270 MM TAMAHAGANE VG-5 BAMBOO 3-LAYERS

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------

  Robustní, velmi ostrý japonský nůž GYUTO / Chef 270 mm od japonského výrobce Kataoka & Co., Ltd. z 3 vrstvé sendvičové oceli. Hřbet nože a ostří se zužují do špičky pro všestranné využití mimořádné řezné síly. Krájení, plátkování, čištění masa, ovoce a zeleniny – nic nebude pro tento jedinečný nůž japonského tvaru problémem. Kuchařský nůž GYUTO je díky výše položenému hrotu, též vhodný ke kolébkovému krájení bylinek, zeleniny a ořechů.

  Dlouhá čepel a rukojeť západního stylu Vám poskytne tu nejlepší kontrolu při řezání a krájení. .


  Délka rukojeti: 130 mm

  Délka čepele: 270 mm

  Celková délka: 400 mm

  Hmotnost: 240 g .


  Série nerezových nožů Tamahagane Bamboo 3 -Layers, které vynikají kvalitním zpracováním a extrémní ostrostí. Jádro z japonské práškové oceli VG-5 je velmi odolné a zajišťuje dlouhou ostrost nože i v profesionální kuchyni. Jedinečný design vás ohromí propracovanými detaily a neotřelým designem. Jádro nože z japonské práškové oceli VG-5 je z uhlíkové molybden vanadiové oceli, které je z obou stran obaleno nerezovou ocelí SUS410 (13 Chrome Stainless Steel). Prášková ocel VG-5 obsahuje velké % uhlíku a má bezprecedentní tvrdost přibližně 61 Rockwella. Série nožů Tamahagane Bamboo 3 -Layers jsou velmi výrazné a přitom velmi pohodlně padnou do ruky. Každý nůž je jeden po druhém ručně broušen vodními kameny pod úhlem mezi 14-15 stupni. Nože Tamahagane Bamboo se vyznačují se nádhernou povrchovou úpravou s vysokým leskem.Rukojeť ve tvaru bambusového prutu je nerezová z oceli 18-8 (SUS304) – tím splňuje ty nejvyšší hygienické nároky i v gastronomických zařízeních. Nože s touto rukojetí jsou snadno uchopitelné a velmi dobře vyvážené. .


  Doporučení a údržba:

  ✅ japonský nůž GYUTO / Chef 270 mm Tamahagane z 3 vrstvé japonské oceli, nikdy neumývejte v myčce na nádobí. Pro zachování ostrosti nůž ručně omyjte a ihned osušte.

  ✅ Nepoužívejte japonský nůž ke krájení tvrdých a zmražených potravin. Může dojíte ke zlomení ostří, nebo vylomení jeho části.

  ✅ Nepožívejte japonský nůž jako páčidlo a vyvarujte se jeho ohýbání.

  ✅ Chraňte nůž a jeho ostří před pádem, nebo nárazem.

  ✅ Pokud víte, že japonský nůž nebudete delší dobu potřebovat je vhodné ho potřít olejem a zabalit do hadříku, nebo novin.

  ✅ Nůž ukládejte na bezpečné místo a chraňte před dětmi ! .


  Čištění kuchyňského nože: Každý nůž si zaslouží péči. Částečky přichycené na povrchu čepele z agresivních látek mohou začít korodovat a vytvářet na povrchu nože skvrny, které vypadají jako rez. Nicméně nerezaví ostří nože, ale částečky na ostří přichycené. Je lepší se starat o svůj nůž a po používání ho umýt a natřít olejem


  Ostření nože: pro ostří kuchyňského nože z japonské oceli VG-5 doporučujeme použití diamantových a vodních brusných kamenů. Pokud si nejste 100% jisti svými schopnostmi a šikovností, obraťte se na nás. Případně vyhledejte profesionálního brusiče ve Vašem okolí. Škody, které by mohly vzniknout při neodborném broušení jsou nevratné. .


  Dellinger záruka: Začněte krájet a řezat jako profesionální šéfkuchař ještě dnes ! K tomu, aby Vás vaření začalo opravdu bavit, potřebujete opravdu kvalitní a ostrý nůž. Nože od Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každý nůž je zabalen v luxusním pouzdru a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. Překvapíte jak domácí tak i profesionální kuchaře.