search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii

***NŮŽ KIRITSUKE 210 MM - HOKIYAMA - TOSA-ICHI - DARK OCTAGONAL***(6965600154)

addProdat zboží v této kategorii
***NŮŽ KIRITSUKE 210 MM - HOKIYAMA - TOSA-ICHI - DARK OCTAGONAL***
visibility
Cena Kup teď!
5 299 Kč
K dispozici 2 kusy
access_time
Do vyprodání všech položek
access_time
Do vyprodání všech položek
visibility1  sleduje
Doprava
 • Balík Do ruky 120 Kč
 • placeOsobní převzetí Praha 9
 • Zjistit více
Platba
 • Platba kartou online
 • Platba při převzetí
 • Platba převodem
 • Zjistit více
Prodejce favorite

  NŮŽ KIRITSUKE 210 MM - HOKIYAMA - TOSA-ICHI - DARK OCTAGONAL

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------

  Extrémně ostrý japonský nůž KIRITSUKE 210 mm ze série HOKIYAMA DARK OCTAGONAL z japonské oceli AOGAMI SUPER (Blue Super Steel). Hřbet nože a ostří se zužují do špičky pro všestranné využití mimořádné řezné síly. Krájení, plátkování, čištění masa, ovoce a zeleniny – nic nebude pro tento jedinečný nůž japonského tvaru problémem. Kuchařský nůž je díky výše položenému hrotu, též vhodný ke kolébkovému krájení bylinek, zeleniny a ořechů. Každý nůž je ručně broušený a při vysoké tvrdosti jádra dosahuje mimořádné až extrémní ostrosti.


  .


  Délka rukojeti: 140 mm

  Délka čepele: 215 mm

  Celková délka: 370 mm

  Hmotnost: 170 g

  .

  Tosa-Ichi Dark Octagonal nůž KIRITSUKE (Chef) 210 mm má ultra ostré řezné jádro z japonské oceli Aogami Super (Hitachi Metals Ltd.) je jednou z nejlepších japonských uhlíkových ocelí. Kromě toho, že obsahuje více uhlíku, chromu a wolframu než modrá ocel č. 1, zahrnuje také molybden. Má velmi dobrou ostrost hran a vynikající retenci. Je schopna dosáhnout vysoké tvrdosti až 63 HRC, aniž by byla křehká. V důsledku toho mnozí nadšenci nožů hodnotí Aogami Super jako jednu z nejlepších vysoce uhlíkových ocelí na světě. Vnější povrch je z SUS-405 clad steel. Za každou cenu se vyhněte ohýbání, nárazům a pákovému pohybu.


  Octagonová rukojeť je vyrobena ze santalového dřeva. Vždy je pečlivě ručně leštěná, ergonomicky tvarovaná a navržena pro vynikající ruční ovládání. Tento nůž je vhodný pro použití pravou i levou rukou.  Doporučení a údržba:


  ✅ japonský nůž Kiritsuke HOKIYAMA DARK OCTAGONAL z japonské oceli AOGAMI SUPER (Blue Super Steel), nikdy neumývejte v myčce na nádobí. Pro zachování ostrosti nůž ručně omyjte a ihned osušte.

  ✅ Nepoužívejte japonský nůž ke krájení tvrdých a zmražených potravin. Může dojíte ke zlomení ostří, nebo vylomení jeho části.

  ✅ Nepožívejte japonský nůž jako páčidlo a vyvarujte se jeho ohýbání.

  ✅ Chraňte nůž a jeho ostří před pádem, nebo nárazem.

  ✅ Pokud víte, že japonský nůž nebudete delší dobu potřebovat je vhodné ho potřít olejem a zabalit do hadříku, nebo novin. Olej z tiskařské černi použité na novinovém tisku ochrání čepel před možnou korozí.

  ✅ Nůž ukládejte na bezpečné místo a chraňte před dětmi !


  ✅ Vyrobeno v Japonsku


  .


  Čištění kuchyňského nože: Každý nůž si zaslouží péči. Částečky přichycené na povrchu čepele z agresivních látek mohou začít korodovat a vytvářet na povrchu nože skvrny, které vypadají jako rez. Nicméně nerezaví ostří nože, ale částečky na ostří přichycené. Je lepší se starat o svůj nůž a po používání ho umýt a natřít olejem.


  .


  Ostření nože: pro ostří kuchyňského nože z japonské oceli AOGAMI SUPER (Blue Super Steel) doporučujeme použití


  diamantových a vodních brusných kamenů. Pokud si nejste 100% jisti svými schopnostmi a šikovností, obraťte se na nás. Vaše nože Vám nabrousíme individuálně dle Vašeho přání. Pravidelně také pořádáme kurzy broušení nožů. Případně vyhledejte profesionálního brusiče ve Vašem okolí. Škody, které by mohly vzniknout při neodborném broušení jsou nevratné.


  Dellinger záruka: Začněte krájet a řezat jako profesionální šéfkuchař ještě dnes ! K tomu, aby Vás vaření začalo opravdu bavit, potřebujete opravdu kvalitní a ostrý nůž. Nože od Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každý nůž je zabalen v luxusním pouzdru a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. Překvapíte jak domácí tak i profesionální kuchaře.