Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Ochranná fólie Premium pro Google Pixel 8 (displej + fotoaparát) - undefined
Ochranná fólie Premium pro Google Pixel 8 (displej + fotoaparát) - undefined
1 z 1
Nové

Ochranná fólie Premium pro Google Pixel 8 (displej + fotoaparát)

Kup teď
Cena
319 Kč
K dispozici
1000 ks
1 ks
Bezpečný nákup s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
Cenné psaní Zdarma
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
Ochranná fólie Premium pro Google Pixel 8 (displej + fotoaparát)
Popis předmětu
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Druh
Povrch
upscreen Scratch Shield Clear Premium ochrana displeje pro Google Pixel 8 (displej + fotoaparát) nabízí silnou ochranu proti poškrábání a umožňuje snadné čištění díky vrstvě proti otiskům prstů.

Vysoká průhlednost
Propustnost světla 94 % zajišťuje křišťálově čistý a ostrý displej.

Silná ochrana proti poškrábání
Nově vyvinutá tvrdá vrstva vrchní obrazovky Scratch Shield Clear nabízí kompletní ochranu obrazovky pro váš Google Pixel 8 (displej + fotoaparát).

Povrchová úprava proti otiskům prstů
Speciální povrchová úprava odpuzuje mastnotu a nečistoty, snižuje otisky prstů a usnadňuje čištění povrchu.

Optimalizovaný dotykový displej
Díky vícedotykovému optimalizovanému povrchu je zachována původní dotyková citlivost zařízení. Hladký povrch také zajišťuje příjemný pocit na dotek.

Instalace bez bublin
Speciální silikonová lepicí vrstva zaručuje snadnou instalaci bez bublin a také perfektní přilnavost a odstranění beze zbytků.

Precizní řezání
Ochranná fólie na obrazovku Scratch Shield Clear pro vaše upscreen je vyrobena v Německu pomocí nejnovější laserové technologie v souladu s nejvyššími standardy kvality.

Kompatibilní s
Google Pixel 8 (displej + fotoaparát)
GKWS6 G9BQD


Obsah balení:
ochranná fólie na displej Scratch Shield Clear Premium kompatibilní s Google Pixel 8 (displej + fotoaparát), hadřík z mikrovlákna, čisticí hadřík, montážní karta, odstraňovač prachu, 3 lepicí proužky, návod k instalaci. (1x přední a fotoaparát).
upscreen Scratch Shield Clear Premium ochrana displeje pro Google Pixel 8 (displej + fotoaparát) nabízí silnou ochranu proti poškrábání a umožňuje snadné čištění díky vrstvě proti otiskům prstů. Vysoká průhlednost Propustnost světla 94 % zajišťuje křišťálově čistý a ostrý displej. Silná ochrana proti poškrábání Nově vyvinutá tvrdá vrstva vrchní obrazovky Scratch Shield Clear nabízí kompletní ochranu obrazovky pro váš Google Pixel 8 (displej + fotoaparát). Povrchová úprava proti otiskům prstů Speciální povrchová úprava odpuzuje mastnotu a nečistoty, snižuje otisky prstů a usnadňuje čištění povrchu. Optimalizovaný dotykový displej Díky vícedotykovému optimalizovanému povrchu je zachována původní dotyková citlivost zařízení. Hladký povrch také zajišťuje příjemný pocit na dotek. Instalace bez bublin Speciální silikonová lepicí vrstva zaručuje snadnou instalaci bez bublin a také perfektní přilnavost a odstranění beze zbytků. Precizní řezání Ochranná fólie na obrazovku Scratch Shield Clear pro vaše upscreen je vyrobena v Německu pomocí nejnovější laserové technologie v souladu s nejvyššími standardy kvality. Kompatibilní s Google Pixel 8 (displej + fotoaparát) GKWS6 G9BQD Obsah balení: ochranná fólie na displej Scratch Shield Clear Premium kompatibilní s Google Pixel 8 (displej + fotoaparát), hadřík z mikrovlákna, čisticí hadřík, montážní karta, odstraňovač prachu, 3 lepicí proužky, návod k instalaci. (1x přední a fotoaparát).

Nabídka č. 7049417065 Vystaveno 02.06. 12:06 Zobrazení: 4