Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Ochranná fólie pro Honor Magic 5 Pro (POUZE kamera) - undefined
Ochranná fólie pro Honor Magic 5 Pro (POUZE kamera) - undefined
1 z 1
Nové

Ochranná fólie pro Honor Magic 5 Pro (POUZE kamera)

Kup teď
Cena
249 Kč
K dispozici
1000 ks
1 ks
Bezpečný nákup s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
Cenné psaní Zdarma
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
Ochranná fólie pro Honor Magic 5 Pro (POUZE kamera)
Popis předmětu
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Druh
Povrch
upscreen Scratch Shield Clear Premium Screen Protector pro Honor Magic 5 Pro (POUZE fotoaparát) nabízí silnou ochranu proti poškrábání a umožňuje snadné čištění díky povlaku proti otiskům prstů.

Vysoká průhlednost
Propustnost světla 94 % zajišťuje křišťálově čistý a ostrý displej.

Silná ochrana proti poškrábání
Nově vyvinutá tvrdá vrstva vrchní obrazovky Scratch Shield Clear nabízí kompletní ochranu obrazovky pro váš Honor Magic 5 Pro (POUZE fotoaparát).

Povrchová úprava proti otiskům prstů
Speciální povrchová úprava odpuzuje mastnotu a nečistoty, snižuje otisky prstů a usnadňuje čištění povrchu.

Optimalizovaný dotykový displej
Díky vícedotykovému optimalizovanému povrchu je zachována původní dotyková citlivost zařízení. Hladký povrch také zajišťuje příjemný pocit na dotek.

Instalace bez bublin
Speciální silikonová lepicí vrstva zaručuje snadnou instalaci bez bublin a také perfektní přilnavost a odstranění beze zbytků.

Precizní řezání
Ochranná fólie na obrazovku Scratch Shield Clear pro vaše upscreen je vyrobena v Německu pomocí nejnovější laserové technologie v souladu s nejvyššími standardy kvality.

Kompatibilní s
Honor Magic 5 Pro (POUZE fotoaparát)
PGT-N19


POZNÁMKA : Tento produkt je speciálně navržen pro fotoaparát na zadní straně vašeho zařízení. V našem sortimentu naleznete i další produkty pro vaše zařízení.

Obsah balení:
upscreen Scratch Shield Clear Premium Screen Protector kompatibilní s Honor Magic 5 Pro (POUZE fotoaparát), hadřík z mikrovlákna, čisticí hadřík, montážní karta, odstraňovač prachu, 3 lepicí proužky, návod k instalaci. (1x fotoaparát na zadní straně).
upscreen Scratch Shield Clear Premium Screen Protector pro Honor Magic 5 Pro (POUZE fotoaparát) nabízí silnou ochranu proti poškrábání a umožňuje snadné čištění díky povlaku proti otiskům prstů. Vysoká průhlednost Propustnost světla 94 % zajišťuje křišťálově čistý a ostrý displej. Silná ochrana proti poškrábání Nově vyvinutá tvrdá vrstva vrchní obrazovky Scratch Shield Clear nabízí kompletní ochranu obrazovky pro váš Honor Magic 5 Pro (POUZE fotoaparát). Povrchová úprava proti otiskům prstů Speciální povrchová úprava odpuzuje mastnotu a nečistoty, snižuje otisky prstů a usnadňuje čištění povrchu. Optimalizovaný dotykový displej Díky vícedotykovému optimalizovanému povrchu je zachována původní dotyková citlivost zařízení. Hladký povrch také zajišťuje příjemný pocit na dotek. Instalace bez bublin Speciální silikonová lepicí vrstva zaručuje snadnou instalaci bez bublin a také perfektní přilnavost a odstranění beze zbytků. Precizní řezání Ochranná fólie na obrazovku Scratch Shield Clear pro vaše upscreen je vyrobena v Německu pomocí nejnovější laserové technologie v souladu s nejvyššími standardy kvality. Kompatibilní s Honor Magic 5 Pro (POUZE fotoaparát) PGT-N19 POZNÁMKA : Tento produkt je speciálně navržen pro fotoaparát na zadní straně vašeho zařízení. V našem sortimentu naleznete i další produkty pro vaše zařízení. Obsah balení: upscreen Scratch Shield Clear Premium Screen Protector kompatibilní s Honor Magic 5 Pro (POUZE fotoaparát), hadřík z mikrovlákna, čisticí hadřík, montážní karta, odstraňovač prachu, 3 lepicí proužky, návod k instalaci. (1x fotoaparát na zadní straně).

Nabídka č. 7050440668 Vystaveno 15.07. 17:07 Zobrazení: 1