Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

Odznak - Starý sport - Lyže - Odznaky, nášivky a medaile
Odznak - Starý sport - Lyže - Odznaky, nášivky a medaile
1 z 1

Odznak - Starý sport - Lyže

Skončeno
Žádný příhoz
400 Kč
Ukončeno v pátek 28. 6. 2024, 21:13:00
Nikdo nezakoupil
Doprava a platba
Balíkovna Od 70 Kč
Doporučená zásilka 70 Kč
Mezinárodní přeprava 150 Kč
Bankovním převodem
Podrobnosti
Odznak - Starý sport - Lyže
Popis předmětu

VĚNUJTE PROSÍM POZORNOST NÁSLEDUJÍCÍM INFORMACÍM

- Součástí nabídky je konkrétní položka z fotografie. 

- Informace k platbě zašlu co nejdříve po nákupu. Přijímám pouze bezhotovostní platby na bankovní účet. Toto platí jak v rámci ČR, tak i ze Slovenska a ostatních států EU, kdy zašlu IBAN a očekávám platbu převodem.

- Zasílám výhradně poštou. Při zakoupení libovolného počtu položek účtuji vždy jedno poštovné 70 Kč po ČR. Na Slovensko počítám u odznaků jednotné náklady na dopravu 150 CZK, u medailí jednotné náklady na dopravu 250 CZK. Nebudu jednotlivé položky vážit a spekulovat nad poštovným. Cokoliv na Slovensko nad 0,5 kg se vyplatí poslat jako balík ( proto pošta 250 CZK ). Tímto poprosím všechny zájemce o respektování těchto podmínek před nákupem, mám dostatečně širokou nabídku zajímavých položek a jistě si vyberete. Při více položkách se při nákupu rozpočítá doprava a vyplatí se to Vám i mně. 

- Pro dokončení obchodu kvůli případným technickým problémům mě kontaktujte. 

- Není-li tato aukce aktuálně vystavena, neváhejte mě kontaktovat, na přání ji spustím.

VĚNUJTE PROSÍM POZORNOST NÁSLEDUJÍCÍM INFORMACÍM - Součástí nabídky je konkrétní položka z fotografie. - Informace k platbě zašlu co nejdříve po nákupu. Přijímám pouze bezhotovostní platby na bankovní účet. Toto platí jak v rámci ČR, tak i ze Slovenska a ostatních států EU, kdy zašlu IBAN a očekávám platbu převodem. - Zasílám výhradně poštou. Při zakoupení libovolného počtu položek účtuji vždy jedno poštovné 70 Kč po ČR. Na Slovensko počítám u odznaků jednotné náklady na dopravu 150 CZK, u medailí jednotné náklady na dopravu 250 CZK. Nebudu jednotlivé položky vážit a spekulovat nad poštovným. Cokoliv na Slovensko nad 0,5 kg se vyplatí poslat jako balík ( proto pošta 250 CZK ). Tímto poprosím všechny zájemce o respektování těchto podmínek před nákupem, mám dostatečně širokou nabídku zajímavých položek a jistě si vyberete. Při více položkách se při nákupu rozpočítá doprava a vyplatí se to Vám i mně. - Pro dokončení obchodu kvůli případným technickým problémům mě kontaktujte. - Není-li tato aukce aktuálně vystavena, neváhejte mě kontaktovat, na přání ji spustím.

Nabídka č. 7064107993 Vystaveno 21.06. 21:06 Zobrazení: 3