Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

Odznak Švejk to chce klid! - Odznaky, nášivky a medaile
Odznak Švejk to chce klid! - Odznaky, nášivky a medaile
Odznak Švejk to chce klid! - Odznaky, nášivky a medaile
1 z 2

Odznak Švejk to chce klid!

Skončeno
1 přihazoval
29 Kč
Ukončeno v pondělí 13. 5. 2024, 21:00:00
Vyhráno uživatelem m...1
Doprava a platba
Obyčejné psaní 39 Kč
Balíkovna Od 83 Kč
Zásilkovna na výdejní místo Od 91 Kč
Cenné psaní 100 Kč
Balík Do ruky 219 Kč
Osobní převzetí
Ostrava
Doba dodání 2-3 dny
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Odznak Švejk to chce klid!
Popis předmětu
Informace od prodejce

Předmětem aukce je odznak Severočeské pivovary n.p. Louny.
Odznaky jsou rozdělené do více kategorií. Pro zobrazení všech odznaků, napište ve vyhledávači na našem profilu (bazarymesec-nabídky uživatele)

'' odznak '' a zobrazí se vám všechny odznaky v různých kategoriích najednou. Máme i plakety v etujích.


Posíláme i do zahraničí a po EU vyjma Ruska a Běloruska. We also ship across Europe except Russia and Belarus. також відправляємо в україну / Wysyłamy również do Polski / wir versenden auch nach Deutschland Österreich / posielame aj na Slovensko / lähetämme myös Suomeen / nous envoyons aussi en France / spediamo anche in Italia / pošiljamo tudi v Slovenijo / también enviamos a España / também enviamos para Portugal


Veřejně uvádím, že odznaky se sovětskou / ruskou / komunistickou / běloruskou / nacistickou tématikou jsou vystaveny pouze pro sběratelské účely a neschvalujeme agresi ani nic tomu podobnému. Není určeno pro propagandistické účely.


Pro ruské občany, kteří žijí v EU, je možno odznaky poslat do států Evropy, mimo Ruska a Běloruska. Stále ale uvádíme, že neschvalujeme agresi.

Гражданам России, проживающим в Европе, бейджи могут быть отправлены в европейские страны за пределы России и Беларуси. Но мы по-прежнему говорим, что не одобряем агрессию.

NAŠE MOTTO: VDECHUJEME STARÝM VĚCEM NOVÝ ŽIVOT

Z důvodu ohleduplnosti k ostatním uživatelům aukra nikdy neukončujeme aukce před vypršením stanovené lhůty.

PLATBY MOŽNÉ BANKOVNÍM PŘEVODEM NEBO HOTOVĚ PŘI PŘEVZETÍ NA NAŠÍ PROVOZOVNĚ.

Předmět si můžete po dohodě prohlédnout v centru Ostravy poblíž Sýkorova mostu. Sledujte naše ostatní aukce, ušetříte na poštovném :-)

PŘI NÁKUPU VÍCE AUKCÍ -> 1 POŠTOVNÉ !!!

Předmětem aukce je odznak Severočeské pivovary n.p. Louny.  Odznaky jsou rozdělené do více kategorií. Pro zobrazení všech odznaků, napište ve vyhledávači na našem profilu (bazarymesec-nabídky uživatele) '' odznak '' a zobrazí se vám všechny odznaky v různých kategoriích najednou. Máme i plakety v etujích. Posíláme i do zahraničí a po EU vyjma Ruska a Běloruska. We also ship across Europe except Russia and Belarus. також відправляємо в україну / Wysyłamy również do Polski / wir versenden auch nach Deutschland Österreich / posielame aj na Slovensko / lähetämme myös Suomeen / nous envoyons aussi en France / spediamo anche in Italia / pošiljamo tudi v Slovenijo / también enviamos a España / também enviamos para Portugal Veřejně uvádím, že odznaky se sovětskou / ruskou / komunistickou / běloruskou / nacistickou tématikou jsou vystaveny pouze pro sběratelské účely a neschvalujeme agresi ani nic tomu podobnému. Není určeno pro propagandistické účely. Pro ruské občany, kteří žijí v EU, je možno odznaky poslat do států Evropy, mimo Ruska a Běloruska. Stále ale uvádíme, že neschvalujeme agresi. Гражданам России, проживающим в Европе, бейджи могут быть отправлены в европейские страны за пределы России и Беларуси. Но мы по-прежнему говорим, что не одобряем агрессию. NAŠE MOTTO: VDECHUJEME STARÝM VĚCEM NOVÝ ŽIVOT Z důvodu ohleduplnosti k ostatním uživatelům aukra nikdy neukončujeme aukce před vypršením stanovené lhůty. PLATBY MOŽNÉ BANKOVNÍM PŘEVODEM NEBO HOTOVĚ PŘI PŘEVZETÍ NA NAŠÍ PROVOZOVNĚ. Předmět si můžete po dohodě prohlédnout v centru Ostravy poblíž Sýkorova mostu. Sledujte naše ostatní aukce, ušetříte na poštovném :-) PŘI NÁKUPU VÍCE AUKCÍ -> 1 POŠTOVNÉ !!!

Nabídka č. 7040927918 Vystaveno 03.05. 21:05 Zobrazení: 9