Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Odznak TJ Spartak Nové město na Moravě kopaná - Odznaky, nášivky a medaile
Odznak TJ Spartak Nové město na Moravě kopaná - Odznaky, nášivky a medaile
Odznak TJ Spartak Nové město na Moravě kopaná - Odznaky, nášivky a medaile
1 z 2

Odznak TJ Spartak Nové město na Moravě kopaná

Aukce
Žádný příhoz
49 Kč
Končí v neděli 21. 7. 23:35
Kolik přihodit?
Doprava a platba
Obyčejné psaní 39 Kč
Balíkovna Od 83 Kč
Cenné psaní 100 Kč
Zásilkovna ČR přes Aukro na výdejní místo Od 101 Kč
Zaslat.cz kurýr na adresu 207 Kč
Osobní převzetí
Ostrava
Doba dodání 2-3 dny
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Odznak TJ Spartak Nové město na Moravě kopaná
Popis předmětu
Informace od prodejce

Předmětem aukce je odznak TJ Spartak Nové město na Moravě kopaná.
Odznaky jsou rozdělené do více kategorií. Pro zobrazení všech odznaků, napište ve vyhledávači na našem profilu (bazarymesec-nabídky uživatele)

'' odznak '' a zobrazí se vám všechny odznaky v různých kategoriích najednou. Máme i plakety v etujích.


Posíláme i do zahraničí a po EU vyjma Ruska a Běloruska. We also ship across Europe except Russia and Belarus. також відправляємо в україну / Wysyłamy również do Polski / wir versenden auch nach Deutschland Österreich / posielame aj na Slovensko / lähetämme myös Suomeen / nous envoyons aussi en France / spediamo anche in Italia / pošiljamo tudi v Slovenijo / también enviamos a España / também enviamos para Portugal


Veřejně uvádím, že odznaky se sovětskou / ruskou / komunistickou / běloruskou / nacistickou tématikou jsou vystaveny pouze pro sběratelské účely a neschvalujeme agresi ani nic tomu podobnému. Není určeno pro propagandistické účely.


Pro ruské občany, kteří žijí v EU, je možno odznaky poslat do států Evropy, mimo Ruska a Běloruska. Stále ale uvádíme, že neschvalujeme agresi.

Гражданам России, проживающим в Европе, бейджи могут быть отправлены в европейские страны за пределы России и Беларуси. Но мы по-прежнему говорим, что не одобряем агрессию.

NAŠE MOTTO: VDECHUJEME STARÝM VĚCEM NOVÝ ŽIVOT

Z důvodu ohleduplnosti k ostatním uživatelům aukra nikdy neukončujeme aukce před vypršením stanovené lhůty.

PLATBY MOŽNÉ BANKOVNÍM PŘEVODEM NEBO HOTOVĚ PŘI PŘEVZETÍ NA NAŠÍ PROVOZOVNĚ.

Předmět si můžete po dohodě prohlédnout v centru Ostravy poblíž Sýkorova mostu. Sledujte naše ostatní aukce, ušetříte na poštovném :-)

PŘI NÁKUPU VÍCE AUKCÍ -> 1 POŠTOVNÉ !!!

Předmětem aukce je odznak TJ Spartak Nové město na Moravě kopaná. Odznaky jsou rozdělené do více kategorií. Pro zobrazení všech odznaků, napište ve vyhledávači na našem profilu (bazarymesec-nabídky uživatele) '' odznak '' a zobrazí se vám všechny odznaky v různých kategoriích najednou. Máme i plakety v etujích. Posíláme i do zahraničí a po EU vyjma Ruska a Běloruska. We also ship across Europe except Russia and Belarus. також відправляємо в україну / Wysyłamy również do Polski / wir versenden auch nach Deutschland Österreich / posielame aj na Slovensko / lähetämme myös Suomeen / nous envoyons aussi en France / spediamo anche in Italia / pošiljamo tudi v Slovenijo / también enviamos a España / também enviamos para Portugal Veřejně uvádím, že odznaky se sovětskou / ruskou / komunistickou / běloruskou / nacistickou tématikou jsou vystaveny pouze pro sběratelské účely a neschvalujeme agresi ani nic tomu podobnému. Není určeno pro propagandistické účely. Pro ruské občany, kteří žijí v EU, je možno odznaky poslat do států Evropy, mimo Ruska a Běloruska. Stále ale uvádíme, že neschvalujeme agresi. Гражданам России, проживающим в Европе, бейджи могут быть отправлены в европейские страны за пределы России и Беларуси. Но мы по-прежнему говорим, что не одобряем агрессию. NAŠE MOTTO: VDECHUJEME STARÝM VĚCEM NOVÝ ŽIVOT Z důvodu ohleduplnosti k ostatním uživatelům aukra nikdy neukončujeme aukce před vypršením stanovené lhůty. PLATBY MOŽNÉ BANKOVNÍM PŘEVODEM NEBO HOTOVĚ PŘI PŘEVZETÍ NA NAŠÍ PROVOZOVNĚ. Předmět si můžete po dohodě prohlédnout v centru Ostravy poblíž Sýkorova mostu. Sledujte naše ostatní aukce, ušetříte na poštovném :-) PŘI NÁKUPU VÍCE AUKCÍ -> 1 POŠTOVNÉ !!!

Nabídka č. 7047960810 Vystaveno 11.07. 23:07 Zobrazení: 4