Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
OneDrive +10GB k vašemu účtu - Počítače a hry
OneDrive +10GB k vašemu účtu - Počítače a hry
OneDrive +10GB k vašemu účtu - Počítače a hry
1 z 2
Nové
1x zakoupeno
229 Kč
Ukončeno v neděli 1. 10. 2023, 18:08:36
Žádný sledující
1x zakoupeno
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)

OneDrive - 10GB k vašemu úložišti


v rámci této nabídky vám nabízím upgrade vašeho stávající úložiště až o 10GB - na stálo (žádná roční licence nebo cizí účet)! Získáte navíc až 10GB místa (místo vám bude navýšeno přes váš vlastní odkaz pro doporučení nových zájemců.) Pokud jste již nějaké místo získali, bude limit navýšen maximálně na 10GB.


Po platbě bude úložiště navíc připsáno běžně do 24 (max. 48 hodin). Možná je pouze platba předem, jedná se o produkt bez přepravy.


V případě dotazů jsem k dispozici!Co dělat po zakoupení? Běžte do svého účtu na OneDrive a klikněte na ozubené kolo a pak na volbu Nastavení. V sekci úložiště navíc je volba "získejte další úložiště".

Klikněte na danou volbu a ve zprávě přes aukro mi prosím zašlete tento link.Pozor - je nutné ho zkopírovat celý! Jedná se o unikátní link.

Časté dotazy


Mohu tuto nabídku využít, ikdyž jsem již nějaké doporučení provedl?

Ano, můžete. Úložiště lze navýšit až do limitu 10 GB.


Jedná se o nějaký podvrh nebo cizí účet?

Ne. Tato metoda je dostupná pro každého. Link pro doporučení můžete zaslat i svému příteli.


Za jak dlouho dojde k navýšení úložiště?

V pracovních dnech tak do 1 nebo dvou dnů. O víkendu většinou následující pracovní den.


Dochází ke sdílení nějakých dat nebo souborů?

Ne. Své soubory i úložiště máte plně pod kontrolou.


Mohu tuto nabídku využít víckrát?

Ne. Limit je pouze jednou na zákaznický účet. Ovšem pokud vlastníte více účtů, můžete je navýšit při jednom nákupu.


Disclaimer Logo OneDrive a Microsoft jsou registrované ochranné známky společností Microsoft.

OneDrive - 10GB k vašemu úložišti v rámci této nabídky vám nabízím upgrade vašeho stávající úložiště až o 10GB - na stálo (žádná roční licence nebo cizí účet)! Získáte navíc až 10GB místa (místo vám bude navýšeno přes váš vlastní odkaz pro doporučení nových zájemců.) Pokud jste již nějaké místo získali, bude limit navýšen maximálně na 10GB. Po platbě bude úložiště navíc připsáno běžně do 24 (max. 48 hodin). Možná je pouze platba předem, jedná se o produkt bez přepravy. V případě dotazů jsem k dispozici! Co dělat po zakoupení? Běžte do svého účtu na OneDrive a klikněte na ozubené kolo a pak na volbu Nastavení. V sekci úložiště navíc je volba "získejte další úložiště". Klikněte na danou volbu a ve zprávě přes aukro mi prosím zašlete tento link.Pozor - je nutné ho zkopírovat celý! Jedná se o unikátní link. Časté dotazy Mohu tuto nabídku využít, ikdyž jsem již nějaké doporučení provedl? Ano, můžete. Úložiště lze navýšit až do limitu 10 GB. Jedná se o nějaký podvrh nebo cizí účet? Ne. Tato metoda je dostupná pro každého. Link pro doporučení můžete zaslat i svému příteli. Za jak dlouho dojde k navýšení úložiště? V pracovních dnech tak do 1 nebo dvou dnů. O víkendu většinou následující pracovní den. Dochází ke sdílení nějakých dat nebo souborů? Ne. Své soubory i úložiště máte plně pod kontrolou. Mohu tuto nabídku využít víckrát? Ne. Limit je pouze jednou na zákaznický účet. Ovšem pokud vlastníte více účtů, můžete je navýšit při jednom nákupu. Disclaimer Logo OneDrive a Microsoft jsou registrované ochranné známky společností Microsoft.
Nabídka č. 7046412788Zobrazení: 30