Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
ONLINE jazykový kurz Speaking Friends - Počítače a hry
ONLINE jazykový kurz Speaking Friends - Počítače a hry
ONLINE jazykový kurz Speaking Friends - Počítače a hry
ONLINE jazykový kurz Speaking Friends - Počítače a hry
ONLINE jazykový kurz Speaking Friends - Počítače a hry
ONLINE jazykový kurz Speaking Friends - Počítače a hry
ONLINE jazykový kurz Speaking Friends - Počítače a hry
1 z 6
Nové

ONLINE jazykový kurz Speaking Friends

(7045681859)
1x zakoupeno
248 Kč
Ukončeno v neděli 8. 10. 2023, 14:09:59
Žádný sledující
1x zakoupeno
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

Nabízím online jazykový kurz na 12 měsíců (1 rok). Možno si zvolit (jeden jazyk) mezi angličtinou, němčinou, španělštinou a italštinou.


Učte se z pohodlí domova. Je to mnohem příjemnější a navíc ušetříte čas i peníze na dopravě.

Připojte se, kdy Vám to vyhovuje. Váš postup se automaticky ukládá a vy pokračujete, odkud jste přestali.

Využíváte vědecky ověřenou metodu postupného opakování, díky čemuž se učíte mnohem rychleji.

Funguje na jakémkoliv počítači, tabletu nebo smartphonu s připojením na internet. Nepotřebujete nic stahovat ani instalovat.

Slovíčka a fráze se naučíte bezstarostně ve více než 100 lekcích od začátečníků až po středně pokročilé. Jedna lekce trvá přibližně 45 minut a navazuje na ty předchozí tak, abyste si vždy mohli pohodlně zopakovat už naučený materiál.

Bojíte se gramatiky? S intuitivním zpracováním gramatiky v 20 kapitolách to zvládne každý velmi rychle.

Procvičíte si též porozumění ze čtení a poslechu díky speciální audio knize plné dobrodružství a intrik, která byla speciálně navržena tak, aby zlepšila vaši slovní zásobu a jazykové dovednosti.

V unikátním systému testů si můžete zkontrolovat, která slovíčka už víte, případně si vygenerovat speciální lekci na zopakování.

Během konverzace osamotě nebo přes Skype po dohodě s ostatními studenty vám systém napoví anglická slovíčka z vašich projetých lekcí na procvičení. K dispozici je 24 diskusních témat z 12 oblastí podle standardů mezinárodní anglické zkoušky TOEFL.


Na Váš email zašlu aktivační kód včetně odkazu na příslušnou webovou stránku, kde se aktivuje.

Nabízím online jazykový kurz na 12 měsíců (1 rok). Možno si zvolit (jeden jazyk) mezi angličtinou, němčinou, španělštinou a italštinou.Učte se z pohodlí domova. Je to mnohem příjemnější a navíc ušetříte čas i peníze na dopravě.Připojte se, kdy Vám to vyhovuje. Váš postup se automaticky ukládá a vy pokračujete, odkud jste přestali.Využíváte vědecky ověřenou metodu postupného opakování, díky čemuž se učíte mnohem rychleji.Funguje na jakémkoliv počítači, tabletu nebo smartphonu s připojením na internet. Nepotřebujete nic stahovat ani instalovat.Slovíčka a fráze se naučíte bezstarostně ve více než 100 lekcích od začátečníků až po středně pokročilé. Jedna lekce trvá přibližně 45 minut a navazuje na ty předchozí tak, abyste si vždy mohli pohodlně zopakovat už naučený materiál.Bojíte se gramatiky? S intuitivním zpracováním gramatiky v 20 kapitolách to zvládne každý velmi rychle.Procvičíte si též porozumění ze čtení a poslechu díky speciální audio knize plné dobrodružství a intrik, která byla speciálně navržena tak, aby zlepšila vaši slovní zásobu a jazykové dovednosti.V unikátním systému testů si můžete zkontrolovat, která slovíčka už víte, případně si vygenerovat speciální lekci na zopakování.Během konverzace osamotě nebo přes Skype po dohodě s ostatními studenty vám systém napoví anglická slovíčka z vašich projetých lekcí na procvičení. K dispozici je 24 diskusních témat z 12 oblastí podle standardů mezinárodní anglické zkoušky TOEFL.Na Váš email zašlu aktivační kód včetně odkazu na příslušnou webovou stránku, kde se aktivuje.
Nabídka č. 7045681859Zobrazení: 5