Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Ozonátor generátoru ozónu 5L zvlhčovač vzduchu IONIZER vlhkoměr + FILT - Vzduchotechnika, topení
Ozonátor generátoru ozónu 5L zvlhčovač vzduchu IONIZER vlhkoměr + FILT - Vzduchotechnika, topení
1 z 1
Nové

Ozonátor generátoru ozónu 5L zvlhčovač vzduchu IONIZER vlhkoměr + FILT

Kup teď
Cena
1 590 Kč
K dispozici
25 ks
1 ks
Bezpečný nákup s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
Balík Na poštu 159 Kč
Balík Do ruky 199 Kč
Mezinárodní přeprava 369 Kč
Přeprava s dobírkou 699 Kč
Kartou online
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Ozonátor generátoru ozónu 5L zvlhčovač vzduchu IONIZER vlhkoměr + FILT
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

e-mail:
recar.aukro@gmail.com
Posta Ceska
Payu System
 
Dobirka
 
 
Vítáme Vás na našich aukcích.
Nabízíme nejvyšší kvalitu zboží.
Zveme vás na prodejně.  
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 

 

 

 

Ozonátor generátoru ozónu 5L zvlhčovač vzduchu IONIZER vlhkoměr + FILT

 

 

 

S IONIZÁTOREM A 3 FILTRY

NAPÁJENÍ: 25 W
FREKVENCE: 50–60 Hz
HMOTNOST VLHKOSTI: 1,7 kg
KAPACITA NÁDRŽE: 5L
KABELOVÁ DÉLKA: 125 cm
ROZMĚRY: 40 cm x 22,5 cm x 22,5 cm
VLASTNOSTI: časovač, zvlhčování cíle, ionizace, sloveso, noční lampa
MATERIÁL: ABS
MAXIMÁLNÍ ÚČINNOST: 300 ml / h

HUMIDIFIKAČNÍ VÝKON A VESTAVĚNÝ HYGROSTAT
Ultrazvukový zvlhčovač, který používá vysokou frekvenci vibrací a současně se velmi snadno používá. Zvlhčovač má jasnou LCD obrazovku, která zobrazuje všechny důležité informace, tj. Aktuální hladinu vlhkosti, výkon mlhy, čas do vypnutí (se slovesem zapnutým) a oznámení o dalších funkcích zapnutá. Zařízení vám umožní zkontrolovat aktuální vlhkost a můžeme určit, jaká úroveň nám bude vyhovovat. Po dosažení úrovně, kterou jsme označili, se zvlhčovač automaticky vypne a spustí se pouze při poklesu vlhkosti.

VÝHODY PRODUKTU:
ultrazvukové
Vysoký výkon
Senzor nedostatku vody
Antibakteriální
Měkké podsvícení
Přizpůsobení mlhy podle vašich potřeb
Včetně 3 keramických filtrů
Moderní design
Nízká spotřeba energie
Vícebarevné, variabilní podsvícení
Hydrostatická funkce


IONIZÁTOR A 3 FILTRY
Zvlhčovače používáme k úpravě zdravé vlhkosti v našem prostředí. To snižuje možnost mikrobiálního růstu, zlepšuje imunitu, posiluje silný spánek a je prospěšné pro alergiky a astmatiky. Prodávaný model má velmi vysokou účinnost současně, nízkou spotřebu energie, velmi tichý režim provozu. Zařízení je zcela bezpečné, vestavěný senzor vody informuje o jeho nepřítomnosti a zařízení automaticky vypne. Přístroj má dvě velmi důležité výhody: má vestavěný ionizátor, důležitý pro lidi s dýchacími problémy a keramické filtry, které snižují tvorbu vodního kamene při přeměně vody v mlhu. Mít filtry je nesmírně důležité, protože bez nich zařízení vyroste v kámen, který vysráží obrovské množství, což sníží výkon samotného zařízení.

Sada obsahuje:


5L zvlhčovač vzduchu
Pokyny v polštině
3 Filtry na změkčování vody
pilot
Baterie pro dálkové ovládání

 

 

 

 

 

Máte-li jakékoli dotazy, napište nám prosím e-mailem.

RECAR Firma se od roku 1995. Počátky její existence je prodej výroba náhradních dílů, polštině, zejména pro užitková vozidla. Pak jsme rozšířili sortiment dílů pro zamochodów zaganicznych - evropské, japonské a koreańskich.Od letos jsme se snaží své štěstí na internetu, máme skvělé ceny!
 
 
 
V současné době firma prodává díly pro osobní automobily a lehké užitkové produkce polské, evropské, japonské a korejské.
 
Dále vám nabízíme:
• Baterie
• filtry, olej
• tlumiče, tlumiče
• lampy, reflektory
• nárazníky, mřížka
• Autopříslušenství

 
e-mail: recar.aukro@gmail.com Posta Ceska Payu System Dobirka Vítáme Vás na našich aukcích. Nabízíme nejvyšší kvalitu zboží. Zveme vás na prodejně. Ozonátor generátoru ozónu 5L zvlhčovač vzduchu IONIZER vlhkoměr + FILT S IONIZÁTOREM A 3 FILTRY NAPÁJENÍ: 25 W FREKVENCE: 50–60 Hz HMOTNOST VLHKOSTI: 1,7 kg KAPACITA NÁDRŽE: 5L KABELOVÁ DÉLKA: 125 cm ROZMĚRY: 40 cm x 22,5 cm x 22,5 cm VLASTNOSTI: časovač, zvlhčování cíle, ionizace, sloveso, noční lampa MATERIÁL: ABS MAXIMÁLNÍ ÚČINNOST: 300 ml / h HUMIDIFIKAČNÍ VÝKON A VESTAVĚNÝ HYGROSTAT Ultrazvukový zvlhčovač, který používá vysokou frekvenci vibrací a současně se velmi snadno používá. Zvlhčovač má jasnou LCD obrazovku, která zobrazuje všechny důležité informace, tj. Aktuální hladinu vlhkosti, výkon mlhy, čas do vypnutí (se slovesem zapnutým) a oznámení o dalších funkcích zapnutá. Zařízení vám umožní zkontrolovat aktuální vlhkost a můžeme určit, jaká úroveň nám bude vyhovovat. Po dosažení úrovně, kterou jsme označili, se zvlhčovač automaticky vypne a spustí se pouze při poklesu vlhkosti. VÝHODY PRODUKTU: ultrazvukové Vysoký výkon Senzor nedostatku vody Antibakteriální Měkké podsvícení Přizpůsobení mlhy podle vašich potřeb Včetně 3 keramických filtrů Moderní design Nízká spotřeba energie Vícebarevné, variabilní podsvícení Hydrostatická funkce IONIZÁTOR A 3 FILTRY Zvlhčovače používáme k úpravě zdravé vlhkosti v našem prostředí. To snižuje možnost mikrobiálního růstu, zlepšuje imunitu, posiluje silný spánek a je prospěšné pro alergiky a astmatiky. Prodávaný model má velmi vysokou účinnost současně, nízkou spotřebu energie, velmi tichý režim provozu. Zařízení je zcela bezpečné, vestavěný senzor vody informuje o jeho nepřítomnosti a zařízení automaticky vypne. Přístroj má dvě velmi důležité výhody: má vestavěný ionizátor, důležitý pro lidi s dýchacími problémy a keramické filtry, které snižují tvorbu vodního kamene při přeměně vody v mlhu. Mít filtry je nesmírně důležité, protože bez nich zařízení vyroste v kámen, který vysráží obrovské množství, což sníží výkon samotného zařízení. Sada obsahuje: 5L zvlhčovač vzduchu Pokyny v polštině 3 Filtry na změkčování vody pilot Baterie pro dálkové ovládání Máte-li jakékoli dotazy, napište nám prosím e-mailem. RECAR Firma se od roku 1995. Počátky její existence je prodej výroba náhradních dílů, polštině, zejména pro užitková vozidla. Pak jsme rozšířili sortiment dílů pro zamochodów zaganicznych - evropské, japonské a koreańskich.Od letos jsme se snaží své štěstí na internetu, máme skvělé ceny! V současné době firma prodává díly pro osobní automobily a lehké užitkové produkce polské, evropské, japonské a korejské. Dále vám nabízíme: • Baterie • filtry, olej • tlumiče, tlumiče • lampy, reflektory • nárazníky, mřížka • Autopříslušenství

Nabídka č. 6987656382 Vystaveno 29.04. 18:04 Zobrazení: 12