search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii

Pán Prstenu: Návrat krále [PC CD-ROM](7001947418)

addProdat zboží v této kategorii
Pán Prstenu: Návrat krále [PC CD-ROM]
visibility
Pán Prstenu: Návrat krále [PC CD-ROM] - Počítače a hry
Pán Prstenu: Návrat krále [PC CD-ROM] - Počítače a hry
1 z 2
Prodáno za
1 Kč
Vyhráno uživatelem V...7
update
Ukončeno pátek, 18. 2. 2022, 18:19:37
update
Ukončeno pátek, 18. 2. 2022, 18:19:37
1  přihazoval
visibility4  sledovali
1  přihazoval
Prodejce favorite

  SPECIFIKACE PRODUKTU

  • stav: nové
  • platforma: PC
  • přebal: cz
  • nevím, zda je funkční na novějších operačních systémech mimo ty, který je jsou uvedené na zadní straně obalu hry


  DOPRAVA

  • ZÁSILKOVNA / tarif standard (1-5 položek)


  UPOZORNĚNÍ: osobní odběr neumožňuji

  Pro rychlejší vyřízení objednávky uveďte do poznámky platby AUKRO e-mail nebo přezdívku.


  • RUAPA / R--egistrovaný U--živatel/ka A--ukčního P--ortálu A--ukro
  • PUR / P--rodávající U--živatel R--ayon

  Základní informace


  • Pokud R-U-A-P-A uskuteční nákup prostřednictvím „KUP TĚĎ“ nebo se zapojí do aukce svým příhozem, má se za to, že tak učinil zcela vědomě a svobodně. Svým příhozem nebo přímým nákupem tak stvrzuje přečtení celého popisu nabídky včetně všeobecných i podpůrných podmínek, dále také podmínek, kterými je případně zatížena konkrétní inzerce a jejich plnému porozumění v celém jejich rozsahu. Vyjadřuje tak plný souhlas s každou jejich částí.
  • Pokud R-U-A-P-A uskuteční nákup prostřednictvím „KUP TĚĎ“ nebo se zapojí do aukce svým příhozem, má se za to, že tak učinil zcela vědomě a svobodně. Svým příhozem tedy stvrzuje přečtení celého popisu aukce včetně všeobecných i všech podpůrných podmínek, dále také podmínek, kterými je případně zatížena konkrétní inzerce a jejich plnému porozumění v celém jejich rozsahu. Vyjadřuje tak plný souhlas s každou jejich částí. Příhoz je tedy platný, závazný, podpořený samotnými podmínkami AUKRO a nelze jej dále odvolat ani na pozdější žádost zaslanou P-U-R.
  • Pokud R-U-A-P-A, který uskutečnil nákup prostřednictvím "KUP TEĎ" nebo se zapojil do aukce svým příhozem není důvěryhodný na základě: opakujících se negativních komentářů (v případech, kdy negativní komentáře mají stejný charakter a došlo k jejich udělení v krátkém časovém horizontu, postačí pouhé dva pro rozhodný proces a následné zrušení příhozu), nebo jeho celkové hodnocení kleslo pod TOLEROVANOU hranici NEGATIVITY, která je stanovena na 97% a naplňuje tak parametry ZVÝŠENÉ nebo EXTRÉMNÍ NEGATIVITY (viz. sekce INFORMACE OD PRODEJCE). Vyhrazuje si P-U-R dle podmínek AUKRO plné právo zrušit jeho příhoz a následně jej pro nedůvěryhodnost, dále také nerespektování závazných všeobecných a dalších podpůrných podmínek s odvoláním na sekci INFORMACE OD PRODEJCE, umístit na seznam černé listiny.
  • P-U-R si vyhrazuje právo kdykoliv opravit obsah nabídky, upřesnit obsah uvedený v nabídce na základě opakovaných dotazů nebo změnit připojený obsah (fotografie), za účelem poskytnutí vyššího detailu či předčasně ukončit probíhající nabídky včetně nabídek formou aukcí, a to v dobré víře a maximálně možné míře do které je mu to umožněno v rámci podmínek AUKRO. V případě předčasného ukončení aukce se má za to, že jejím výhercem je R-U-A-P-A, který jako poslední učinil závazný, systémem zaznamenaný nejvyšší příhoz.
  • Pokud R-U-A-P-A uskuteční nákup prostřednictvím „KUP TĚĎ“ nebo „VYDRAŽENÍM“, má se za to, že tato osoba zároveň plně souhlasí s udělením komentáře prostřednictvím svého účtu po dokončení nákupu (převzetí předmětu/ů), nejpozději do 30 kalendářních dní. Neudělí-li osoba řádně po ukončení nákupu a převzetí zboží komentář, prodávající P-U-R si vzhledem k této skutečnosti vyhrazuje plné právo neuzavírat s ní následně další obchody, příp. ji pro nerespektování závazných všeobecných a dalších podpůrných podmínek s odvoláním na sekci INFORMACE OD PRODEJCE, vyjmout z aukcí, kterých se v pozdějším čase účastní nebo ji zapsat na seznam černé listiny a vyloučit ji tak jakou osobu kupujícího ze všech svých nabídek.

  RAYON reference


  • P-U-R v současné době v rámci svých nabídek standardně neposkytuje pro R-U-A-P-A službu bezpečné Aukro platby - Aukro garance vrácení peněz a nemá v plánu měnit v tomto ohledu svoje stanovisko ani v pozdějším čase či umožnit tuto službu na vyžádání pro R-U-A-P-A.
  • Vzhledem k tomu, že P-U-R standardně neposkytuje službu bezpečné Aukro platby - Aukro garance vrácení peněz DOPORUČUJE proto všem svým potencionálním R-U-A-P-A vycházet před nákupem nebo příhozem z informací, které jsou součástí jeho profilu (procentuální hodnocení, reference předchozích RUAPA, karta informace od prodejce) a na základě toho posoudit jeho důvěryhodnost, bezpečnost a očekávanou kvalitu obchodu.


  • Více informací k nákupu naleznete na: https://aukro.cz/uzivatel/Rayon/o-prodejci
  • Verze podmínek 21-2022